Şimdi Ara

Kafamız iyiydi, para istedik vermediler, biz de öldürdük' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
10.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Idam diyenler bos yere bagirmayin GEL-Mİ-YE-CEK .

Sayet gelirse BOB Esbaskani ayni zamanda Ergenekon Bas savcisi ilk gidenlerden olur.

Gelelim olaya max 7 yil yatarlar sonra iyi halden serbest veya genel af cikar.

Hapishaneler doldu tasti sadece bunlari tutmayi birak birde bedava besliyoruz.
  • Bu işler öyle hapishane yapmakla idamla falan düzelmez. Zaten adalet bu durumdayken idam çıkarsa , olan yine muhalife sesini yükseltene olur.
    Aileleri bilinçlendirip bu tipleri çocukluktan itibaren eğitip, topluma kazandırmak lazım. Bunun için de devletin, elini taşın altına koyup çok ciddi reformlar yapması lazım.
    Herşey sorunsuz gitse bile 15-20 seneye anca normale döner.
  • Hapisten böyle rahatlıkla nasıl izin alınıp çıkılabiliyor anlam veremiyorum.
  • ne yazık ki türkiye böyle bir yer. benim çocukluğumda da böyleydi hala böyle.
    eskiden çok daha fazlaydı. okuldan çıkınca balicilerden ve serserilerden uzak durmak için özel rota belirleyip eve giderdik.

okul bitti hala varlar. mesela birisi gelip sen benim kız kardeşime yazmışsın ver telefonunu bakacağım derse ağır konuşabilirsiniz. telefonu aldıktan sonra bıçak çekip takip etme diyip uzaklaşıyorlar.
    benzer şekilde telefonunuz ile bir yeri arayabilirmiyim diyen tipler de sakat.
    telefonu vermeden önce en kötüsünü düşünüp, sakat bir durum olursa gücünüz yetmeyecekse uzak durun.

fakat en büyük sorun alkol, uyuşturucu madde alanlar ve akıl hastaları. bunların sağı solu belli olmaz. eğer gideceğiniz yer sakat bir yerse cebinizde cüzdanın dışında 3-5 lira bulundurun. böyle biri isterse eğer güzellikle gitmiyorsa 3-5 verin kurtarın kendinizi. pisi pisine ölmeyin.
    paranız yoksa cebinizi gösterin hala ısrar ediyorsa kaçın. paranız yok diye anlayış gösterecek diye düşünmeyin.
    karşınızdakinin aklı yerinde değil. mesafenizi koruyun.

bazıları ne anlatıyorsun hikaye gibi diyebilir. ama çevremden de bildiğim birçok insan yaşadıkları ortamdan dolayı böyle birşeyle hiç karşılaşmamışlar. benim mahallem biraz daha farklı olduğu için bana çocukken denk geldi bunlar. fakat böyle bir olayla hiç karşılaşmamış haberdeki genç gibi biri tarlabaşı gibi yerlere yanlışlıkla düşerse böyle kötü sonuçlar olabiliyor.

tüm bunlara ek olarak birde suriyeliyi, ıraklıyı, afganı soru sormadan ülkeye aldık. bunlardan kanı bozuk birine denk gelirseniz allah yardımcınız olsun. bunların ülkesinde insan hayatının zaten değeri yok.
    bireysel silahlanmaya karşıyım fakat asayiş sağlanamazsa bireysel silahlanma artar ülke teksasa döner.

• polisler bunlardan korkuyor.
  • Ne Roma'daki Arena ne de vahşi doğadaki Etçil-Otçul Savaşları.

Ve de sen 300 Spartalı, en cesur benim diye sevinme,bak bana ve utan kendinden..

Çünkü ben 2019'un Türkiye'sinde her gün hem de geceleri sokağa çıktım..

Roma'da Arena meydanına boynunda kılıcı hisseden yiğit savaşçı..

Ölüm bana çok daha yakındı..Çünkü asıl Survivor ne orada ne de dominikte..

Gerçek Survivor Türkiye'de.

Gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum.Nefes almak bile iyice zorlaştı..Allah ailesine bolca sabırlar versin.Mekanını cennet eylesin..
  • Tek tavsiyem yanınızda kesici aletler taşımanız her daim bir bıçağınız olsun 'savunmak' için. Çünkü cidden (a*epe mizah seviyesinde anlatmak gerekirse) görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda kendini asar üzüntüsünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.