Şimdi Ara

Geçen sene çalışmayan kafamı silkeyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam bu ders çalışmak ne sıkıcı şey ya. Bi iki hafta azimle çalıştım da yok yani içimde ne hırs kaldı ne bir şey. Hayır potansiyelimin de olduğuna inanıyorum ama hiç çalışasım gelmiyor. Geçen sene 2k tyt sıralamasını çöpe atmış oldum, azcık oturup ders çalışsam konu öğrensem 20k değil de 2k hatta belki daha iyi yapabilirdim. Mezuna kalmaktan pişman değilim çünkü 20k ile gideceğim yer beni tatmin etmeyecekti. Ama yine de ders çalışmayı unutmuşum, tembelleşmişim. Biraz kıçımı sıkıp çalışmam lazım, uzun zamandır yapmadığım için bünyeyi ağır vurdu kaldıramıyorum. Umarım yoluna girer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masumbiröğrenci -- 5 Ekim 2022; 16:24:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Aynen hocam geçen sene 9 10 saatleri gören ben 6 saate şükreder oldum. Bence o yüzden mezunlarla dh kampı yapıp moda girelim birlikte

• Ben en son lise sınavına çalışırken 9-10 saate çıkmıştım herhalde. Benim de verimli geçen bir günüm 6 saat oluyor, hatta çoğu zaman 3-5. Çok çabuk sıkılıyorum

• Sen tm geçmedin mi hocam rahat olman lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemalimyapmaz C kullanıcısına yanıt
    Yok, tıptan devam

• ismini Mazoşist bir öğrenci diye değiştir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemalimyapmaz C kullanıcısına yanıt

• hocam sizin tam sıralama neydi

• 20 diyip geçiyom hocam ha 18 ha 19 ha 20

• Maalesef ki burdaki top tier tayfa aklını çelmiş senin yazık olmuş sıralamayada kaç kez dedik mezuna kalırken iyi düşünün diye

• arapismaill kullanıcısına yanıt
    Alakası yok hocam, sınava girerken mezuna kalacağımı biliyordum. Mezuna kalmış olmaktan pişman değilim çünkü aksi takdirde hayatım boyunca içimde kalacaktı.

• Dostum seninlr aynı şeyleri düşünüyordum geçen sene o yüzden neler hissettiğini anlıyorum bundan sonra yapıcak bir şey yok artık canını sıkmak istemiyorum bol şanslar

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.