Şimdi Ara

Kafama takildi sol kolum duz olmuyor benim sizdede oyle mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genetik mi acaba anlamadim bugun fark ettim.

Sol kolumu avcum bana donuk sekilde duz yaptigim da biraz egik kaliyor spordan once yapabiliyormuydum hic bilmiyorum ileriye bakar sekilde yaptigimda duz oluyor sorun yok ama diger turlu kiviramiyorum esit hizada sag kivriliyor tam olmasada bu genetik mi sizdede her hangi bir kolunuz size bakan tarafi duz yaptiginizda omuzunuzla esit hizada oluyor mu ?

Hic agri felan yok ama duz olmuyor bu sol kol biceps calisirkende biraz etkiliyor ne yapmam lazim ? OmUZdan mi kaynakli acaba tam isinamiyorum baslamadan oncede ya spor epeydir bu isin icindeyim birde tam isindigini kaslarin nerden anlicaz misal ?? Of off

Video felan varsa atarmisiniz omuz calisirken nasil isincam misal yada gogus hafif agirkijlarla girin diyorlar ama anlamiyorum ki isindiginiz esneme hareketleri mi yapmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben hiçbir zaman esneme hareketleri yapmadım. Sadece yüksek kilo girilen compound hareketlerden önce bir set boş Barla ısınma seti yaparım. O yetiyor. Kolun hakkinda söylediğini pek anlamadım. Anormal olduğunu düşündüğün durumun Resmini çekip atabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

Ben hiçbir zaman esneme hareketleri yapmadım. Sadece yüksek kilo girilen compound hareketlerden önce bir set boş Barla ısınma seti yaparım. O yetiyor. Kolun hakkinda söylediğini pek anlamadım. Anormal olduğunu düşündüğün durumun Resmini çekip atabilirsin.

hocam şimdi kolunu ayakta uzat avcuna bakıcak şekilde ikisini düz aç tam çevirebiliyormusun o esnada yani düz oluyor mu?
    burbell curl çalısıyorsunya hani kolları o pozisyonda düz aç benim sol kol o şekilde kıvıramıyorum tam düz olmuyor yani genetik dedi spor salonundakiler ağrı felanda yok spordan önce oluyormuydu hiç hatırlamıyorum kafama takıldı sizlerinki o pozisyonda düz oluyor mu merak ediyorum

şurda hareket var, bunun tam tersini çevirin dediğim o kolda https://www.healthline.com/hlcmsresource/images/topic_centers/Fitness-Exercise/400x400_5_Good_Yoga_Stretches_For_Your_Arms_Fingers_Up_and_Down_Stretch.gif

bu şekilde zaten düz oluyor avuc içine getirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 8 Ekim 2017; 15:50:54 >

• Bu sekildemi? Düz uzattigimda sıkıntı yok ama bileği resimdeki gibi büktugum zaman biraz kıvrılıyor haliyle. O normaldir

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

Bu sekildemi? Düz uzattigimda sıkıntı yok ama bileği resimdeki gibi büktugum zaman biraz kıvrılıyor haliyle. O normaldir

benimde öyle yapıyorum ama, hafif yinede egik kalıyor genetik dediler galiba kol uzunlugu felan fark edebiliyor çekip atcam foto bende

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Dostum normal duruşunu etkilemiyorsa ağrı sızı yapmiyorsa, kısaca sana sıkıntı cikarmiyorsa kafaya takicak bir durum yok bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.