Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kafam patates oldu Allah rızası için yardım

6
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Kafam patates oldu Allah rızası için yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1752 Mesaj
      19 Mart 2006 15:16:55 Konu Sahibi
      ya arkadaşlar biliyorum daha önce topik açıldı ama, H7 ampul kullanan CADDY me ampul alcam osram philips derken çorba oldu lütfen bi yardım eder misiniz? beyaz ışık istiyorum ama philips mi osram mı bi türlü karar veremedim. Bu osram silver star beyaz mı acaba fiyatı uygun philips göre

|
      |
      19 Mart 2006 17:29:53 Konu Sahibi
      yav yok mu bi fikir beyan edecek
      |
      |
      19 Mart 2006 19:20:18
      Beyaz ışık istiyorsan Philips alacaksın. Osram Silverstar normal ışık verir ama fabrikasyon ampülden daha performanslıdır. Ben arabama geçen haftalarda Silverstar taktım ve üzeirndekilere oranla ışık gücü daha arttı. Philips Diamond Vision ise 5000K'dır ve daha beyazdır. Benzeri olan Blue Vision ise 4000K'dır ve biraz daha mavimsidir (Xenon taklidi bir ışık verir). Bunlardan birinin H7 modelini alabilirsin. Ancak yağışlı ve sisli havalarda pek performanslı olmadıkları söyleniyor.Daha fazla ışık tercih ediyorsan, Osram Silverstar veya Philips Vision Plus almalısın.
      |
      |
      19 Mart 2006 19:26:51
      ben bügün 2005 corolla sol aracıma h7 taktım marketten aldıım 15 ytl bi ampül süper white yazıyodu.sonucunu yazarım sonra.en ii diye yazılanlar osram ve philips ler 70 ytl lerde geziyor.onlardan ömür ve işik olarak çok farkedeceğini sanmıyorum.
      |
      |
      19 Mart 2006 19:40:26
      Ben kısalara Xenon yaptırcam. Diğer ampülleri beyaz ampullerle değiştirmek istesem nelerle değiştirmeliyim? (Uzunlar ve parklar)
      |
      |

• Emekli Yönetici
      6652 Mesaj
      19 Mart 2006 19:43:11
      ikiside bu işte iyi bütcene göre davran
      |
      |
      19 Mart 2006 19:44:06
      parklara bende beyaz arıyorum.
      |
      |
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.