Şimdi Ara

Kafam karıştı Htc one mı LG G2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • elLbufFer (10 mesaj) Khoradasein (6 mesaj) buraoca2 (4 mesaj) EmreTheBand (4 mesaj) chengineer (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (36 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> Kafam karıştı Htc one mı LG G2 mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1394 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yaklaşık 2 haftadır Htc one ı araştırıyorum kendimi o telefona yoğunlaştırdım , eski telefonum da Htc idi gayet memnundum . Fakat Fiyat ve şarj konusunda LG G2 yi öneriyorlar , siz ne dersiniz arkadaşlar o kadar bir fark var mı ? Veya Lg g2 kullananların fikirlerini öğrenebilir miyim ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    Htc one kullandım gerçekten çok şık ve çok sağlam bir malzeme kullanmışlar şarj konusuna gelince bence çabuk bitiyor şarjı 10 dk dead trigger oynadım face de takıldım felan 8 saat sonra %10
    |
    |
  • Yarbay
    2095 Mesaj
    10 gün önce G2 gelince One ı sattım. Şarj olsun, aynı boyutta daha büyük ekranı olsun, gündüz çektiği resimler olsun one ın hiçbir şansı yok G2 ye karşı. Ancak ses, malzeme kalitesi ve ekran kalitesi olarak One oldukça üstün. İnce çerçeve ile de G2 çok daha şık bence. Performans olarak, geleceğe yönelik olarakta yine G2 daha ön planda. One ın en büyük eksisi gündüz fotoğrafları , G2 nin en büyük eksiği dışa verdiği sestir.
  • Binbaşı
    1394 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İşin ilginç yanı fiyat farkı da var
    |
    |
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

10 gün önce G2 gelince One ı sattım. Şarj olsun, aynı boyutta daha büyük ekranı olsun, gündüz çektiği resimler olsun one ın hiçbir şansı yok G2 ye karşı. Ancak ses, malzeme kalitesi ve ekran kalitesi olarak One oldukça üstün. İnce çerçeve ile de G2 çok daha şık bence. Performans olarak, geleceğe yönelik olarakta yine G2 daha ön planda. One ın en büyük eksisi gündüz fotoğrafları , G2 nin en büyük eksiği dışa verdiği sestir.

ekran kalitesi dahamı iyi ? ips+ ?
    |
    |
  • Yarbay
    2351 Mesaj
    quote:

Ekran.One mi Dikkat ederseniz cogu.firma lg den alisveris yapiyor ekran konusunda ve ekrani.muhtesem
    |
    |
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Note 3 oneririm eger istesemessen htc one al lg alinmaz 3 ay cok guzel kullanirsin sonra at cope lgyi
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    tamam kasa kalitesi olarak htc one daha iyi ama bence G2 almalısın. çünkü son sistem işlemci kullanıyor ve kendine özgü çok iyi yazılım özellikleri var. ayrıca işlemci ve grafik birimi full hd ekranı desteklediği için oyun oynarkende herhangi bir takılma , donma yaşamazsın. zaten ses performansı olarakta (kulaklı çıkışı) 24bit/192kHz Hi-Fi destekliyor (yani cd kalitesinin üstünde ses deneyimi). ayrıca G2 nin OIS kamera özelliğide var. 1080p 60fps video kayıt özelliği ise cabası... şimdi soruyorum sana arkadaşım bu yazdıklarımın hangisi hTC ONE da var????
    |
    |
  • Yarbay
    2532 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EmreTheBand

Note 3 oneririm eger istesemessen htc one al lg alinmaz 3 ay cok guzel kullanirsin sonra at cope lgyi

Konu dışı olacak ama eskiden mahalle aralarından nayloncu geçerdi, eskileri verip leğen, mandal falan alınırdı :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

quote:

Orijinalden alıntı: EmreTheBand

Konu dışı olacak ama eskiden mahalle aralarından nayloncu geçerdi, eskileri verip leğen, mandal falan alınırdı :)

Komik cocuk 3 4 ay sonra gorucem ben seni
  • Yarbay
    2532 Mesaj

Cihazlarımızın hayrını görelim.
    |
    |
    EmreTheBand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

Cihazlarımızın hayrını görelim.

|
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Şu piyasanın en iyi telefonu LG G2 dir üzerine tanımam mükemmel tasarım,mükemmel özellikler hemde bu fiyata..Çok başarılı
    |
    |
  • Binbaşı
    1394 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kaç zamandır Htc one için bekliyordum . Çıkmadan önce bile haberim vardı . Şimdi hakikatten kafam karıştı pil gücü olarak lg gerçekten çok iyi fakat 2 yıldır seve seve htc kullandım , tip olarak da htc one daha iyi bence . Bu kadar zaman htc one almaya hevesli iken şimdi karar değiştirmek çok zor . Nerden aklıma geldi ki
    |
    |
  • Binbaşı
    1628 Mesaj

Emre arkadaşım Samsung tarafından maaşa bağlanmış gibisin. Bütün Androidli konularda seni ve "note 3 al" yorumunu görüyorum...
    |
    |
    EmreTheBand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Pizza

Emre arkadaşım Samsung tarafından maaşa bağlanmış gibisin. Bütün Androidli konularda seni ve "note 3 al" yorumunu görüyorum...

Ben sadece oneri veriyorum buyuk ekran sikinti olmaz ise piyasanin en iyisi note 3
    |
    |
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj
    One iyi telefon ama G2 daha sonra çıktı. İşlemcisi farkla önde. Ben G2 al derim.
    |
    |
  • Yarbay
    2095 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

quote:

Ekran.One mi Dikkat ederseniz cogu.firma lg den alisveris yapiyor ekran konusunda ve ekrani.muhtesem

Bol ışık ve güneş altı görünürlüğü benim için çok önemli. G2 büyük ekranla avantajlı ama güneş altında açık ara One daha iyi hakkını yiyemem.
    |
    |

• Binbaşı
    1558 Mesaj
    G2
    |
    |
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    Cikmis biri ips+ yazmis sanki biliyor gibi. Ac bak One'da SLcd 3 var. Cik guneste 2 ekrana bak hangisi daha iyi. Otur bi yere gozunun goremedigi piksellere one'da bakmaya calis. Bakamassin ama illa b.k atacaksiniz ya sallayin. Kardesim al htc yi keyfine bak. Herkesin dikkatini ceker, arkadaslarinla video izlerken muzik dinlerken sıkıntın olmaz ses az derdin olmaz , cunku muazzamdir. Kasasi 1. siniftir ki aksini iddaa eden kafasini duvarin kosesine vursun. G2 kotu demiyorum ama sadece s800 var diye lg'de , htc one'a laf atmaniz cok yalnis. Şu zamana kadar kac telefon avrupada ve dunyada sayisiz tasarim ve yilin telefonu odulunu almis. One sayisiz kere aldi iste.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,612
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.