Şimdi Ara

Kafa üstü kablosuz kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günlük yolculuk sırasında kullanmak için 250 tl bütçe ile sınırlı kulaklık arıyorum. Fiyat aralığından dolayı ses olarak muhteşem bir performans beklemiyorum tabi ki. Kablosuz yapıda olması önemli ayrıca dışarıda kullanılacağı için boyut olarak küçük ve çok ağır olmayan bir kulaklık arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert.tdg -- 3 Ocak 2016; 11:06:02 >

• güncel
  • mert.tdg kullanıcısına yanıt
    Güncel.
  • hocam yurtdışından g930 alabilirsin tanıdık vs varsa yoksada araştır amazondan 70 dolar +kargoya getirtebilirsin
    http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Headset-Surround/dp/B003VANOFY
  • Teşekkür ederim hocam ama günlük yolculuk sırasında kullanacağım için oyuncu kulaklığı yerine daha şık ve hafif bir kablosuz kulaklık arıyorum. Bilginiz varsa başka model önerinizi bekliyorum.
  • Butce yazmamissin. O yuzden beats wireless solo hd derim. eski versiyonu. Yanisinin fiyatini ucurmuslar. Bas agirlikli bir kulaklik. Dizayn ve goruntu olarak hos ve asiri agir olmayan bir kulaklik. Sarji son seste 8saat gidiyor. Ayrica sarjinin bittigi zaman kablo ile de dinleyebiliyosun kutu icerisinden 2 tane kablo cikiyor biri mikrofonlu digeri mikrofonsuz. Ses kalitesi bluetooth kulakliklara gore cok iyi ozellikle baslari. Son seste gumbur gumbur kulaklari titretiyor. Ama tabi ki ses kalitesi muhtesem olsun her detayi her tizi her midi duymak istiyorum dinledigim sarkilarla kendimi kaybetmek istiyorum diyorsan. Malesef bluetooth kulaklik isine yaramaz kablolu kulaklik lazim. Onun yerine cek bir Sennheiser Momentum On-ear , yanina da bir kulaklik amfisi veya amfili muzik calar. Hatta ayirabilecek butcen varsa bir de compicat - Bogac Beyden bir altin gumus kablo alirsin. On numara muzik dinlersin yani dinledigin muzigi hissedersin grup veya sarkici onunde sarki soyluyormus gibi. Ama illaha bluetoothlu olsun ve kafaustu olsun diyorsan beats. Fakat bluetoothlu iyi kulak icleri de var plantronics ve jabra'ya bakmani tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Berkozatay B kullanıcısına yanıt
    Bütçe belirtmiştim mesajda sanırım gözünüzden kaçtı.(250tl) Beats soloların hem eski hem yeni modellerine baktım fakat eski nesili bile 500tl altına bulamadım, haliyle bütçemi baya bir aşıyor. Sizinde söylediğiniz gibi kablosuz kulaklıklar hakkında pek iyi yorumlar yapılmıyor o yüzden kablosu değiştirilebilen ürünlere yöneldim. Dikkatimi Marshall Majör çekti. Kulaklık hakkında bir bilginiz var mıdır? Belirttiğim bütçe dahilinde tekrar tavsiyede bulunursanız sevinirim. İyi günler.
  • Hangi tarz muzik dinliyorsun , muzik dinledigin alet ne , telefon mu ipod mu yoksa daha ust duzey bisey mi ? Hangi formatta muzik dinliyorsun mp3 mu flac mi wav mi ? Bunlari soylersen daha iyi yardimci olabilirim. Bende marshall major var eski versiyonu. Benimki kablosu degismiyor. ama kulakustu kulaklik cok sevmem o yuzden satmayi dusunuyorum.senin dedigin yeni cikani Marshall Major II. Marshall'in can alici yani midleri. Yani ben dubstep dinlerim , elektronik dinlerim bass istiyorum dersen Marshall senin ihtiyaclarini karsilamaz. Eger rock , punk dinlerim , araya da biraz pop atistiririm diyorsan ihtiyaclarini karsilar. Gayet hafif bir kulaklik ve pedlerinin degistirilebilmesi buyuk avantaj. Kafa ustu sevmememin nedeni de terletmesi. Audio Technica M30X , Audio Technica WS-55 (bass agirliklidir) tabi bunlar biraz daha tatmin edici ancak tam olarak muzik zevkini bilmeden tam bir tavsiyede bulunamayacagim. Yani gunluk dinleyiciyim diyosan marshall seni kesinlikle tatmin eder. Ama bir performans urunu degildir yani kaliteli ancak fiyatina biraz da isim de dahildir. Ama ben muzik kalitesine onem veriyorum cok diyosan durum farkli.

• Berkozatay B kullanıcısına yanıt
    Açıkçası gündelik yolculuklarımda maksimum 1-2 saat kullanmak için kulaklık arıyorum. Kablo değiştirme isteğim de her seferinde kırılan kablolardan bıkmış olmam. Daha çok house, elektronik vs. dinliyorum ama belirttiğim gibi çok mükemmel bir performans aramıyorum kısa süreli kullanacağım için. Aradığım özellikler daha çok hafiflik, konfor ve yeterli miktarda ses kalitesi. Zaten mp3 player olarak genellikle lg g2 ve sansa clip rockbox kullanıyorum. Donanım olarak daha üst seviye kulaklıkları besleyebileceğini sanmıyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert.tdg

Açıkçası gündelik yolculuklarımda maksimum 1-2 saat kullanmak için kulaklık arıyorum. Kablo değiştirme isteğim de her seferinde kırılan kablolardan bıkmış olmam. Daha çok house, elektronik vs. dinliyorum ama belirttiğim gibi çok mükemmel bir performans aramıyorum kısa süreli kullanacağım için. Aradığım özellikler daha çok hafiflik, konfor ve yeterli miktarda ses kalitesi. Zaten mp3 player olarak genellikle lg g2 ve sansa clip rockbox kullanıyorum. Donanım olarak daha üst seviye kulaklıkları besleyebileceğini sanmıyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Hocam aynı şekilde bende sizin gibi bluetooth kulaklık arıyorum 250 tlye kadar bütçemiz var bakalım nasıl yorumlar gelecek.

• Mrb arkadaslar bende kablosuz kulaklık bakıyorum. Hem tv. Hem Laptop hem cep telefonunda kullanabileceğim kulaklık var mı? Birde sizce bluetooth mu Wifi mi? Hangisi iyidir.marka sony düşünüyorum bilgisi olan kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.