Şimdi Ara

Kaf Kullanlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam bu sene 12'ye geçtim matematik adına pek iyi değilim ama 0da değilim. Kaf kullanmak için iyi bir temele mi ihtiyaç var yoksa temel zayıf olsa dahi yapılabilir mi ?

bir de kaf 1 ve kaf 2 (problemler hariç) kaç ayda bitirilmeli ve tk ut öt kts dt hepsi çözülmeli mi ?

son olarak dershaneyle beraber götürebilir miyim ?

edit: açığa geçeceğim bu sene okul derdim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brutalx -- 3 Ağustos 2018; 23:38:30 >

• yukarı
  • Dershaneyle götürmek zor.
    Temelim zayıf demişsin ne kadar zayıf bilmiyoruz bazı yerlerde zorlanırsın ama üstüne gidersen yapılabilir şeyler.
    Ne kadar zamanda bitireceğin tamamen sana bağlı. Bence 2 ay iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmam Bayıldı

Dershaneyle götürmek zor.
    Temelim zayıf demişsin ne kadar zayıf bilmiyoruz bazı yerlerde zorlanırsın ama üstüne gidersen yapılabilir şeyler.
    Ne kadar zamanda bitireceğin tamamen sana bağlı. Bence 2 ay iyi.
    hocam temel konusunda basit kitaplarda zorlanmıyorum gerçi onlarda kimse zorlanmaz da. orta düzey kitaplarda ise çok fazla çözmedim ama 20 soruluk testten sıcağı sıcağına çözünce 12-15 tane yapabiliyorum.

Dershane konusunda ise günün yarısını kaf'a diğer yarısını dershanede götürdüğüm konulara vermeyi düşünüyorum.
  • brutalx B kullanıcısına yanıt
    Halledersin zor önyargısıyla başlama yeter. Kolay kitapmış gibi düşün her soruyu yapmaya çalış. Yapamadıysan üzülme herkesin yapamadığı oluyor izle ve öğren bir daha da o soruyu kaçırma.
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. iyi geceler
  • Temelin kötüyse belki biraz zorlanırsın ama sıkıntı olmaz.

Bu sene sadece tk ve ut cözdum ve diger seylere elimi surmedim. Gayet iyi yaptigimi dusunuyorum. Hedefin yüksek degilse gerek yok bence hepsini cozmeye.

Kaf 1-2 2 ayı gecmesin mumkunse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyturtle -- 4 Ağustos 2018; 0:6:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyturtle

Temelin kötüyse belki biraz zorlanırsın ama sıkıntı olmaz.

Bu sene sadece tk ve ut cözdum ve diger seylere elimi surmedim. Gayet iyi yaptigimi dusunuyorum. Hedefin yüksek degilse gerek yok bence hepsini cozmeye.

Kaf 1-2 2 ayı gecmesin mumkunse.
    Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.