Şimdi Ara

KAF ALDIM SORUSU OLAN BUYURSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
22.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç konu önce görmüştüm kaf2017 merak edenleri soruları olanlar buyursun

Geçen seneki kafa oranla büyük

• Nasıl büyük sorular aynı ama sanırım yeni konuları eklediler değişiklik var mi sorularda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birde2017dedeneyelim

Nasıl büyük sorular aynı ama sanırım yeni konuları eklediler değişiklik var mi sorularda

Ufak değişikler var diye e-mail atmıştı Behzat Hoca

Sıfırdan değil yani kaf eklenenler çıkarılanlar olmuştur
  • calculus 101 derslerini güzel anlatmış mı
  • Hocam bendeki dersler 2016 kaf2017 sorun cikartir mi acaba bana.dersleri guncellemem lazim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: WWalker

Hocam bendeki dersler 2016 kaf2017 sorun cikartir mi acaba bana.dersleri guncellemem lazim mi

Hocam dersler 2016 zaten tamamen yenilenmedi

Eğer hayalkurundan izliyorsan hoca ekleme çıkarma yapmış dediğine göre
  • Hocam kitabin icerigini soylerseniz guzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ygs166

Hocam kitabin icerigini soylerseniz guzel olur.

Videodakilerin kitaba basılmış hali

Video almazsanız yarar sağlamaz sadece testlerin cevapları var (cevap anahtarı)

klasik yerler (behzat hoca anlatıyor) hani sadece kitap alırım dersen klasik yerleri doğru yapıp yapmadığını anlayamazsın
  • zorluk derecesi karekök ve fem konu özetliye göre nasıl bir de kaf 3 ne zaman çıkacak bilgin var mı
  • Yok hocam kaf2nin icinde hangi konular var diye sormustum

• Hocam hesabim varda hepsini pcye arsivlemistim ama sikinti cikmaz diyosun heralde

• Beyler bu kafları nerden alıyorsunuz?

• Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Google'a Barış Ayhan Yayınları yaz hocam
  • Behzat cidden faydalı oluyor mu? Yani hem videoyu izleyip hem aynı anda not almak felan zor değil mi?

• Adam bir mutlak değer anlatmış efsane kesinlikle alın hakediyor

• Kitapta bazı aşırı zor sorular var ama adam anlatırken bu soru zor demediği için çözemeyince moral bozuluyor. Özellikle ilk konularda (rasyonel sayı, temel kavramlar) öyle sorular var ki adamın feleği şaşıyor eminim ilk 1kda olup da o soruları çözemeyecek vardır. En son kullanın bence o kitabı, temeliniz olsa bile ösym çizgisinden çok uzakta sorular var gereksiz zorlukta (karşılaştırma için söyleyim Tubitak olimpiyat sorularını da çözdüm ama ygs lys için bu kitap fazla zor)

edit: bu yorumdan kaf soruları olimpiyat sorularından daha zor dediğimi çıkaranlar olmuş ne diyeceğimi şaşırdım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpier -- 19 Ağustos 2016; 19:29:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Prens

Kitapta bazı aşırı zor sorular var ama adam anlatırken bu soru zor demediği için çözemeyince moral bozuluyor. Özellikle ilk konularda (rasyonel sayı, temel kavramlar) öyle sorular var ki adamın feleği şaşıyor eminim ilk 1kda olup da o soruları çözemeyecek vardır. En son kullanın bence o kitabı, temeliniz olsa bile ösym çizgisinden çok uzakta sorular var gereksiz zorlukta (karşılaştırma için söyleyim Tubitak olimpiyat sorularını da çözdüm ama ygs lys için bu kitap fazla zor)

Soru bankası olarak çözmüyorum zaten özel ders gibi ilerliyorum izleye izleye
  • Ya aga su tam sayilarda bazi sorular çok zoruma gitti bende kendimi gerizekali saniyorum. Yoksa tam sayilar konusunda bir kaç soru gerçekten mi zor? Konu anlatim kisminda anlatmadigi kisimlardan sorular var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Prens

Kitapta bazı aşırı zor sorular var ama adam anlatırken bu soru zor demediği için çözemeyince moral bozuluyor. Özellikle ilk konularda (rasyonel sayı, temel kavramlar) öyle sorular var ki adamın feleği şaşıyor eminim ilk 1kda olup da o soruları çözemeyecek vardır. En son kullanın bence o kitabı, temeliniz olsa bile ösym çizgisinden çok uzakta sorular var gereksiz zorlukta (karşılaştırma için söyleyim Tubitak olimpiyat sorularını da çözdüm ama ygs lys için bu kitap fazla zor)

olimpiyattan da mi zor :))))))))))) bu sene ygsyi tubitak hazirlayacak zaten senin isin kolay desene

• KAF TEK KELİMEYLE GEREKSİZ
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.