Şimdi Ara

Kadroma önereceğiniz oyuncu(fm15)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle genç oyuncu yetiştirmekle uğraşamam bana pişmiş adam lazım.

Messi(bi dahaki sezon katılacak)

Sterling Isco Zivkovic

Pogba

Neves

Mas Doria Pique Bellerin

Rulli

Sol bek stoper para kalırsa sağ kanat almak istiyorum (zivkovic iyi de ben ısınamıyorum yoksa süper oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam o mevkilere adam hatırlamıyorum da richairo zivkovic bug gibi bi şeydi forvete onu al :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

hocam o mevkilere adam hatırlamıyorum da richairo zivkovic bug gibi bi şeydi forvete onu al :D

Hocam isco yu satmaya karar verdim messi yi orda oynatıcam.Santraforda ayoze perez var benim iyi bir bitirici ama düşünüyorum acaba oraya da dünya yıldızı mı alsam diye.Ayozr perez yılda min 30 gol atar da bilemiyorum.Yedeğe de llorenteyi aldım.Muhtemelen iscoyu satacağım, sterlingi de satmayı düşünüyorum her ne kadar iyi performans gösterse de 17.5 milyon alıyor boru değil.

• Aga sen 1 senedir bunun konusunu acan kisi misin sag bek ariyordun bi ara bellerinden sıkılmıştin falan

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Aga sen 1 senedir bunun konusunu acan kisi misin sag bek ariyordun bi ara bellerinden sıkılmıştin falan

Tam o kişiyim hocam Aynı anda newcastle,hoffenheim,galatasaray,bilbao oynuyorum o yüzden çokk ilerleyemiyofum hepsindr

Bellerini satmıcam ondan iyi bek bulamam bu oyun yapımda zaten ama mas ı kesinlike satıcam 30 yaşına geldi.

Pique de çok çok iyi değil hata yaptığı oluyor satıp genç yıldız stoper alıcam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.