Şimdi Ara

KADJAR - OTO KOKPİT'teki bir şikayet yazısı !.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
2
Favori
4.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu haberi geçen hafta Facebook'tan alıntılayıp forumda paylamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi benim aklıma birşey takıldı. Adam bu arabayı satmak istediğinde sol ön kapı söküldüğü anlaşılacak malum ülkemizde sıkıntılı bir durum değer kaybı olacak yanlış mı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klima gider borusu dedikleri ucu açık suyu yola akıtan bi hortum değil mi.Ben mi yanlış biliyorum,bununla kapının ne alakası var.Bu nasıl servis

• Rezillik. Ekşi'ye de yazılarak sosyal medyada büyük yankı uyandırılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bi tylol hot içer miyiz

Rezillik. Ekşi'ye de yazılarak sosyal medyada büyük yankı uyandırılır.

Adamında yapmaya çalıştığı şey sanırım bu 🤔

• O kadar emek ver elin Avrupalısından 4.2 kat değersiz paranı biriktir. Bir araba parası haracı devlete öde sonra araban bu hale gelsin. Söylenecek söz yok. Bu ülkede ticaret ahlakı kalmamış.
  • Arabanın haline pcden baktım da, birisi kadjar disassembly yazsa bu konuya gelir.
    Allah belalarını versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Orijinalden alıntı: bi tylol hot içer miyiz

Rezillik. Ekşi'ye de yazılarak sosyal medyada büyük yankı uyandırılır.

Adamında yapmaya çalıştığı şey sanırım bu 🤔

Tam olarak değil. Bizim foruma başka biri yazmış, Ekşi'de de başlık yok.
  • Robert Neville kullanıcısına yanıt
    Gelir, hele reno ki.

• Konuyu tamamen okudum resimlere bakarken kendi arabammiş gibi üzüldüm açıkcası, umarim en kisa sürede aracin yenisi veya para iadesi yapilir. Çünkü gram ses cikarmayacak olsa bile artik arac sahibi severek , zevkle bu aracı kullanmayacaktir buna eminim. Gecmis olsun dileklerimle

• Bu gibi durumlarda yasal haklarını kullanmayanlara pek üzülmüyorum. Aynı gin gidip, koşulsuz iade edecekti. Bizim millet mevzu araba oldu mu, muhakemeyi kaybediyor.

• Bir avukat ile görüşmesini tavsiye ederim.
  • Renault fransa ya kadar olay iletilmeli, her türlü sosyal mecrada duyurulmalı. Maduriyetin karşılanması için 1 e 1 değişim bile yeterli olmayacaktır. Bi insana 0km aldığı araçta bunları yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur. Ben aracı öyle parçalanmış görsem asla geri kabul etmem.

• tüketici mahkemesine dava açın. daha önce başka bir kadjar da da böyle bir sorun görmüştüm
  • gönen de de reno bayii var neden oraya gitmemiş ki. bandırma hep sıkıntı zaten gönenliler bilir bandırma esnafının ne kadar üçkağıtçı olduğunu.
  • Vay arkadas, adamin bayram bayram yasadigi seye bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Klima gider borusu dedikleri ucu açık suyu yola akıtan bi hortum değil mi.Ben mi yanlış biliyorum,bununla kapının ne alakası var.Bu nasıl servis

Kapı aracın içini boşaltabilmek için sökülmüştür. Koltukları felan çıkartabilmek için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai10

Yasal tedbirlerinizi derhal alınız, noterden ihtarname , tüketici hakem heyeti , avukat vs vs.

Bu şekilde arabaya binilmez, kapısı sökülmüş satarken kimseye dert anlatamazsınız. Sanırım iade mevzusu ortaya çıkınca derhal faturayı kesip MTV yi ödediler.

Fatura tutarınıza dikkat ediniz. Fatura rakkamı bayiye ödediğiniz tutar - MTV tutarı olmalıdır daha eksikse itiraz ediniz hemen.

faturayı kesmeden aracı teslim edemezler, daha da ötesi araç ruhsat alamaz. yani öyle birşey imkansız. faturayı eksik kesme durumu sıfır araç alırken olacak şey değil. giren parayı nerden gösterecekler?

klasik fransız aracı işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 28 Eylül 2017; 13:8:9 >
  • arkadaşa çok geçmiş olsun. araç ayıplı bir araç ve sorgusuz sualsiz değiştirilmesi gerekli. nerede? tabii ki türkiye de değil. muz cumhuriyeti olduğumuz için. mahkemeler periscope açıkken gaz çıkaran bir vatandaşın şikayetleri ile ilgileniyor şu an.

• İnanamıyorum. Eşşek yüküyle para verip 0 aldığım bir aracı bu halde görsem yıkılırdım. Bu aracın fabrikadaki gibi toplanmasına imkan var mı? Varsa bile neden 0 aldığım araç böyle incik cincik edilsin ki?

Kesinlikle değiştirilmesi lazım. Ayıplı mal sonuçta. Kendi aracım gibi üzüldüm arkadaşa. Umarım en kısa sürede parasını geri alır. Ya da 0 km araçla değiştirilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.