Şimdi Ara

Kadir Şeker'in Kurtardığı Kadın Eroin Dolu Çanta ile Yakalandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
5.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde anasina, bacisina laf geciremiyen tiplerin disarida milleti kontrol etmek icin duyar kasma cabalari sonucu daha ne bos isler bu millete pahaliya patliyacak !

Herkes kendinden sorumludur ! Deliyurek, Kurtlar Vadisi gibi dizileri millete izlettire izlettire onune gelen disarida adalet dagitmaya basladi !

• meftanın annesi oğlunun planlı bir şekilde kadir şeker e öldürüldüğüne dair şikayette bulunmuş
    iddiasına göre oğlu sevgilisinin uyuşturucu satmasına izin vermediği için öldürülmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav bu Kadir Şeker denen adam neden bıçak taşıyordu? Yani ben açıkçası bıçak taşımıyorum bu forumda da %99 taşımıyordur herhalde.Bir tek ticaretle uğraşanlarda silah olur oda kasa da durur genelde.

Bu adam kadını kurtarmaktan çok kendi açlığını doyurmak istemiş olamaz mı? Yada özgüvensizliğinin sonucu bıçak taşıdığı için direk adamın kalbine saplamış olamaz mı?

Bıçak taşımasa atıyorum adama vursa adam dengesini kaybedip kafasını vursa ölse vs farklı sonuç çıkarılabilinir lakin sen zaten bıçak taşıyorsan suçlusundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: poyrazoğlu

Bu mesaj silindi.

Kadinlar, dinin ve ahlak kurallarinin yasakladigi her seyi bilerek ve istiyerek yapar sonra bu hatalarin faturasini uzerine binen sorumluluktan kurtulmak icin erkegin ustune atar !

Su kadinlarin erkekleri suclamak icin yaptiklari yorumlari bir okusaniz dunyada erkekleri yok edersek sanki dunyaya baris gelicek !

Beni asil kizdiran sey kadinlarin cinselliginden faydalanmak icin hemcinslerine kufur eden uyanik tiplerdir !

• Long Nightt kullanıcısına yanıt

Sen ne kadar anlatsan da Meriçler anlamaz. Onlar kadınlardan darbe görürse akılları başlarına gelir. Allah belasını versin bu Meriçlerin. İş yerlerinde de bu tiplerden birkaç tane çıkıyor,tüm kızların kıçını kaldırıyor gerzek Meriçler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Téquila

Yav bu Kadir Şeker denen adam neden bıçak taşıyordu? Yani ben açıkçası bıçak taşımıyorum bu forumda da %99 taşımıyordur herhalde.Bir tek ticaretle uğraşanlarda silah olur oda kasa da durur genelde.

Bu adam kadını kurtarmaktan çok kendi açlığını doyurmak istemiş olamaz mı? Yada özgüvensizliğinin sonucu bıçak taşıdığı için direk adamın kalbine saplamış olamaz mı?

Bıçak taşımasa atıyorum adama vursa adam dengesini kaybedip kafasını vursa ölse vs farklı sonuç çıkarılabilinir lakin sen zaten bıçak taşıyorsan suçlusundur.

Bıçak taşımak suç değil ama komando bıçağı veya sustalı taşımazsın. Normal küçük çakı taşırsın, sünnettir. O hani düğmesine basıp birden fırlayan sustalı çakıları taşımak yasak bu arada. Bildiğim kadarıyla boy olarak da sınır var çakı taşırken.

Ben de taşıyorum ama küçük bir şey ve sustalı değil. Amaç ise kendimi korumak, dışarıda ne tür aptallarla karşı karşıya kalıyoruz. Karşıdakine karşı kendimi savunacak bir şeyim olması lazım. Bu bildiğin koca bıçakla kendi açlığını dindirmek istemiş, başka bir şey değil. Kana susamış.

Ayrıca ticaretle uğraşan adam bıçak vs. taşımaz direkt silah taşır, onun da taşıma - bulundurma ruhsatı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-79AA8D8C9

Bıçak taşımak suç değil ama komando bıçağı veya sustalı taşımazsın. Normal küçük çakı taşırsın, sünnettir. O hani düğmesine basıp birden fırlayan sustalı çakıları taşımak yasak bu arada. Bildiğim kadarıyla boy olarak da sınır var çakı taşırken.

Ben de taşıyorum ama küçük bir şey ve sustalı değil. Amaç ise kendimi korumak, dışarıda ne tür aptallarla karşı karşıya kalıyoruz. Karşıdakine karşı kendimi savunacak bir şeyim olması lazım. Bu bildiğin koca bıçakla kendi açlığını dindirmek istemiş, başka bir şey değil. Kana susamış.

Ayrıca ticaretle uğraşan adam bıçak vs. taşımaz direkt silah taşır, onun da taşıma - bulundurma ruhsatı olur.

Alıntıları Göster

Yakından biliyorum hocam taşıma ve bulundurma ruhsatını lakin genelde taşımaz kimse.Çakı olayına gelirse çakı adı isten farklı yani bıcağı serçe parmak kadar.Sustalı yada kelebek tarzı bıçaklar zaten senin ne olduğunu ortaya koyar.Palayla döner bıçağı ile gezenleri zaten Allah affetsin.

Sizin de benim de dediğim gibi bu adam açlığını doyurmaktan başka bişey yapmadı,yani bu kadar gündemi meşgul etmemeliydi.Benim için Taksimde bıçaklanan çocuğun zanlısından bir farkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Téquila

Yakından biliyorum hocam taşıma ve bulundurma ruhsatını lakin genelde taşımaz kimse.Çakı olayına gelirse çakı adı isten farklı yani bıcağı serçe parmak kadar.Sustalı yada kelebek tarzı bıçaklar zaten senin ne olduğunu ortaya koyar.Palayla döner bıçağı ile gezenleri zaten Allah affetsin.

Sizin de benim de dediğim gibi bu adam açlığını doyurmaktan başka bişey yapmadı,yani bu kadar gündemi meşgul etmemeliydi.Benim için Taksimde bıçaklanan çocuğun zanlısından bir farkı yok.

Alıntıları Göster

Bu olayı bu hale getiren sosyal medyada atıp tutan sjw lerden başkası değil. Akıl ve mantık dışı her şeyin yanındalar. Yok ölen adam suçluymuş da yok kadın dayak yiyormuş da yok adam onu öldürmeye çalışmış kendini savunmuş da... Yav he he deyip geçeceksiniz bunlara. Adalet yerini buldu, sürünsün orada. Hayatı kaydı.

• Hiçbir zaman tanımadığı bir kadın için tehlikeye atılmaması lazım erkeklerin. Basit bir teşekkür belki eder, yoksa çeker gider. Bu haberden sonra öldüm, bittim diye bağıran birisini görsem bile dönüp bakmam.

• Noktalama işaretlerinden sonra kasıtlı olarak mı boşluk bırakmıyorsun? Hukuk fakültesi öğrencisisin, tez ve projelerinde puanların uçar gider, bilgin olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yazdıklarınız iddia makamının söyledikleri gibi. Çizdiğiniz kadir şeker, adam öldürmeye, hır çıkarmaya, şiddete meyilli bir karakter. Adam öldürmek için fırsat kollamış sanki. Öyle birisi olsa bu ilk vakası olmazdı. Geçmişi nasıl acaba, ben bilmiyorum sahsen. Ama gelecek planları yapan biri ile pek örtüşmüyor.

• Navi kullanıcısına yanıt

Söylediklerim iddia makamının değil doğrudan kadının ve görgü tanıklarının kendi anlattıkları.Dahası kadın olaydan sonra hastane tarafından sağlık kontrolünden geçiriliyor ve kadında hiç darp izi bulunmuyor.Öncesinde de kocasından darp gördüğüne dair ne şikayeti olmuş ne de bu yönde rapor almak istemiş.Kadının şiddet gördüğünü iddia eden tek kişi Kadir başkası değil.

Kadir ifadesinde adamın üstüne yürümesi sonucunda bıçak çektiğini söylüyor ancak görgü tanıkları ve kadının ifadesi ise bunun tam tersini söylüyor.Önce Kadir bıçak çekerek adamın üstüne 'inatla' yürüyor.Yine kadının ve görgü tanıklarının ifadesine göre boğuşmaya başlıyorlar.Boğuşma esnasında Kadir adamın kalbine gelecek şekilde rambo bıçağını saplıyor.Göğüs kafesini kırabilmek ve kırılan bölgeden doğrudan kalbi vurabilmek öyle herkesin becerebileceği bir iş olmasa gerek.Bu esnada Kadir'in ne kadar güç kullandığı zaten kendiliğinden ortaya çıkıyor.Adamı bıçakladıktan sonra yine görgü tanıklarının ifadesine göre ayağa kalkıyor ve adama küfürler savurarak yerde can çekişen adamı tekmeliyor.Ardından olay yerinden kaçıyor.

Bu normal bir insanın yapabileceği bir iş değil.

Dahası kaçtıktan sonra soğuk kanlılığını koruması işin en ürkütücü kısmı.Soğuk kanlı şekilde evine gidiyor,işlediği cinayeti kimseye anlatmıyor,duşunu alıyor ve tam yatmaya hazırlanırken polisler evine geliyor.Bunun sonucunda gözaltına alınıyor.Bu da iddia makamının ileri sürdüğü şeyler değil.Kadir'in olayı sakladığı,kimseye birşey çaktırmadığı kendi ailesi tarafından ifade ediliyor.Polisler ancak evine gidince olay ortaya çıkıyor.

Şimdi ilk kez cinayet işleyen birisi dahası kazara olduğunu iddia eden birisi mantıken bu kadar soğuk kanlı olamaz.Aksini iddia etmek insanın aklıyla dalga geçmek demektir.Eğer gerçekten kazara o adamı öldürmüş olsaydı olayın şokuyla olduğu yere çakılır kalırdı.Olay yerinden de kaçmazdı.Hadi kaçtı diyelim soğuk kanlı davranamazdı.Fakat Kadir olaydan sonra çok olağan birşey olmuş gibi davranıyor.İşin en ürkütücü yanı bu.Hayatında kaç kişiyi öldürdün ki bu kadar soğuk kanlı davranabiliyorsun diye sorarlar adama.Bu davranışları bile psikolojik olarak normal olmadığını gösteriyor.

Dahası polis bu bıçağı nereden bulduğunu soruyor.Kadir ise burada çelişkili ifadeler veriyor.En sonunda elinde tespih gibi sallamak için hobi amaçlı aldığını söylüyor.Hiçbir sorunu olmayan düzgün bir insan neden elinde tespih gibi sallamak maksadıyla adam öldürmek için özel olarak tasarlanmış bir bıçak taşır?Normal çakı desek yine bir yerde dersin ama üstünde taşıdığı bıçak doğrudan insan öldürmek maksadıyla özel olarak tasarlanmış bıçak ve normal olarak bizlere gösterilemeye çalışılan Kadir bu bıçağı elinde tespih sallar gibi sallamak maksadıyla aldığını söylüyor.Bunun neresi normal?

Ayrıca yok 20 yaşındaymış,yok gelecek planları varmış vs.Bütün bunlar olayı çarpıtmak ve acındırmak için söylenen saçmalıklardan başka birşey değil.Gelecek planı olmayan insan mı var?En yıkık insanın bile gelecek için bir beklentisi olur.20 yaşında olması veya gelecek planlarının olması onu işlediği cinayetten kurtarmaz.Zaten ilk bu olay çıktığında hemen sosyal medyada tıp öğrencisi dendi ama daha sonra anlaşıldı ki iki senedir üniversite sınavını kazanamamış birisiymiş.Tıp fakültesiyle alakası filanda yokmuş.

Son olarak yine söylüyorum kadının şiddete uğradığına dair tek ifade Kadirin kendi ifadesi.Bizzat lafta kurtarmaya çalıştığı kadının ifadesi ve görgü tanıklarının ifadesi Kadirin ifadesini çürütüyor.Hastane raporuda kadının kocasından darp görmediğini söylüyor.Dahası ilişkilerinin geçmişine bakıldığında kadının kocasından şiddet gördüğü iddiasıyla hiçbir yere başvurmadığı anlaşılıyor.Yine kadının ve öldürülen adamın ailelerinin ifadeleri de adamın ilişkileri boyunca karısına yönelik şiddet uygulamadığı yönünde.Yani bazılarına göre tüm herkes yalancı,tüm deliller sahte bir Kadir'in ifadesi doğru öyle mi?

• reguse kullanıcısına yanıt

Telefondan yazıyorum. Pek dikkat etmiyorum muhtemelen o yüzdendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 1 Aralık 2020; 10:51:49 >
  • Kadin uyusturucu ile basiliyor kime guvenilecegi belli degil adamin bunca yil tek vukuatinin bulunup bulunmadigi tam bilinmeden adami oracikta katlettigi iddia ediliyor , dahasi sadece zaten gunumuz ortaminda kadin katillerinin disari salindigi malum bi gunah kecisi bu kaldi cinayetten yirtamayan . Bir de aptal saptal gogus kafesi kirilmismis yok efendim kirdiktan sonra kalbe girmis . Ulan 2 dakka zekaniz olsun be aklinizla dusunun tartin . Hic gogus kafesi gibi sert kemik yapili bir sey bicakla kirilabilirmi . Arbedede de olusmus bisey oldugu belli .. madem adam bicagi soktu bunu neden yapti ve bir suc esgalinin bugune kadar neden vukuati yok da girip girebilecegi tek adamla gelecegini yakti .. Mesele katil olup olmamasi degil kesin delilleri bilmeden aktaramadan yorum yapilmasi ., yargilanmasi Ki halkimizin derdidir bu egosu ile bilip bilmedigi konularda yorum yapmak . Olaya akilli mantikli vijdanen bakildigi goruldugu sekliyle nefsi mudaafa gibi gorunuyor . Soyleyecegim tek sey su .. kimseyi tanidiginiz olsun olmasin kesin net delilleriyle bilmeden yargiya varmayin rezil olursunuz

İyi de her insan bir değil. Sen cinayet işlersin olduğun yerde donar kalırsın, bir başkası daha farklı davranabilir. Sen şimdi bu çocuk, adamı kasten mi öldürdü demeye çalışıyorsun?Birşeyleri çekip çekip gitti adamı şişledi yani.Parkta belalı bir tip görsen durduk yere gidip sataşır mısın? Bence %95'in tıpası böyle bir şeyi yemez

• Yazık oldu çocuğa ve ailesine. Bu kıytırık karı yüzünden hayatı mahvoldu...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.