Şimdi Ara

Kadir İlhan dolandırıcıdır 9500 liramı dolandırdı 05459441542

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadir ilhan adındaki kişi beni tam 9500 lira dolandırdı. Üstüne bir de üste çıkıp bana ve ailevi değerlerime hakaret etti. R10.net ve wmaraci üzerinden de kadirilhan kullanıcı adındaki hesapları dolandırıcılıktan ban yemiş.

Hakkındaki şikayet konularının bir kısmı

https://www.sikayetvar.com/kadir-ilhan

Paranızı kaptırmak istemiyorsanız bu kişiyle kesinlikle ticaret yapmayın. Iban adresini Erkan İlhan adına atıyor. Erkan İlhanı babası, hülya ilhanı da annesi olarak tespit ettik.

Kendisi 2001 doğumlu özgüveni yüksek bir arkadaş. Anneye, babaya küfür etmekten çekinmiyor. Bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşların da ailesine küfür etmiş.

Kadir ilhan dolandırıcıdır.

Dolandırıcı Kadir ilhan 05459441542

Instagram işleri yapıyor genelde. Hesap da satıyor. Kesinlikle itibar etmeyin.

Websitesi de kadirilhan.com

Sitede hiçbir hizmet çalışmıyor. İlk attığım linkteki şikayet var sitesinden bakarsanız, kadirilhan.com sitesinden 7 aydır takipçi bekleyen bile var..

kadirilhan.com sitesi dolandırıcıdır, kesinlikle ticaret yapmayın. Tam 9500 liramı dolandırdı. Engellemiyor bir de. Yüzsüzlük yapıp şart şurt koşuyor.

Dolandırıcı Kadir ilhan

05459441542 numarası dolandırıcıya aittir

İnstagram kullanıcı adı kadirilhan

DİKKAT EDİN PARANIZI KAPTIRMAYIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspetbiebs -- 8 Kasım 2020; 22:56:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• verdiğin linklerin hiçbiri çalışmıyor ek olarak numara paylaşımı şuç diye biliyorum konuyu biraz daha açarmısınız kim bu ne yaptı

• Rumpel Von Stiltskin kullanıcısına yanıt
    Forum da mı suç demek istedin bilmiyorum ama dediği gibi bu numara kiminse seni şikayet etse sen ceza alırsın haberin olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba bende mağdur oldum mağduriyetin giderildi mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: tanerozayy

merhaba bende mağdur oldum mağduriyetin giderildi mi acaba

Geçmiş olsun hocam

Hangi platformda yaşandı olay ve ne oldu?

• İnternet sitesi üzerinden takipçi aldım ama oyalıyor şikayet edip etmeme konusunda tereddütte kaldım basın mensubuyum aynı zamanda ne yapacağımı kestiremedim.

• dolandırıldıysan savcılığa git neden burada çamur atıyorsun veya savcılığa gittin mi ?

• Bizim millet yine suçluyu savunmuş utanmasalar konu sahibine küfür edecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9500 tlye naptın la kim kardashianın hesabını mı patlattıracaktın çocuğa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.