Şimdi Ara

Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden kadınların burnuna koluna eline haz duyulmaz ama göğüslerine haz duyulur ?

Sebebi doğduğumuzdan beri o bölgeyi hep kapalı olarak gördüğümüzden midir?

Peki kadınlar göğüs yerine burunlarını kapatsa idi burunlarına mı haz duyardık ?

Konu sapıklık amaçlı değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır. Ben konuyla az çok bağlantılı bir şey yazmak istiyorum.

Dindar kesim kadınların saçını, kolunu, bacaklarını tahrik edici buldukları için bu bölgelerin kapatılmasını istemezler, tahrik etmeye götürücü etmenler oldukları için kapatılmasını isterler ki mantıklıdır bence.

• kapalı olmayla alakası yok. bu içgüdüsel bir durum. bilmiyorum bilimsel bir açıklaması var mı ama varsa da işte süt emme içgüdüsünün kalıntısı olabilir. bir ara bir yerde dolgun kalçalı kadınların seksi bulunması ile ilgili olarak doğurganlık anlamında rahatettiği için falan diye okumuştum ama bunlar bana çok tatmin edici açıklama gibi gelmiyor. ne bileyim bacaklarını da seksi buluruz o da iyi koşucu falan olmasıyal mı alakalı

kadının saçları güzel gelebilir , dudakları seksi gelebilir bakışları gülüşü hatta ayak fetişleri bile var. Sadece evrimsel avatajla açıklamaya çalışmak pek yeterli gelmedi bana. Bu durumdan sorumlu olan yapının tesadüfi gelişimi ile ilgili de olabilir. mesela deniz kaplumbağaları için ayak tırnakları seksilik etmeniymiş.

aman kadın bulduk da orası burası niye seksi diye düşünmesi kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: getugly99

Neden kadınların burnuna koluna eline haz duyulmaz ama göğüslerine haz duyulur ?

Peki kadınlar göğüs yerine burunlarını kapatsa idi burunlarına mı haz duyardık ?

Göbek deliğini gösteren kızlar hakkında ne düşünüyorsun ? Şahsen beni çok tahrik ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Eagle 26

quote:

Neden kadınların burnuna koluna eline haz duyulmaz ama göğüslerine haz duyulur ?

Göbek deliğini gösteren kızlar hakkında ne düşünüyorsun ? Şahsen beni çok tahrik ediyor

Alıntıları Göster
    Olum sen evli değil miydin avradını özlemiyor muydun ?!?!

• quote:

Evliler avratları haricinde başka kadınlardan tahrik olamazlarmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: White Eagle 26

quote:

Evliler avratları haricinde başka kadınlardan tahrik olamazlarmı ?

Alıntıları Göster
    Eşini annesigile göndermen sana yaramamış hodjam

• quote:

Eşini annesigile göndermen sana yaramamış hodjam

Sorma kardeş kendimi zor tutuyorum Allah'tan dindar bir ailem ve Allah korkum var bunlar beni ZİNA yapmaktan alıkoyuyor birde GÖZ ZİNA'sından kurtulsam çok iyi olurdu ama ne kadar dua etsemde kurtulamıyorum

• White Eagle 26 kullanıcısına yanıt
    Senin sonun iyi değil, ateyiz olacan bak bu gidişle

Sana 2 yol önerebilirim

1) Bir süre dini fazla kafaya takmayıp yoluna bakacan, 55-60 yaşında tövbe edip dönecen.

2) İslamiyetin imkanlarından yararlanıp, 4 karı+sınırsız cariye paketine geçecen (1.si yerse tabii)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderty

Sana 2 yol önerebilirim

1) Bir süre dini fazla kafaya takmayıp yoluna bakacan, 55-60 yaşında tövbe edip dönecen.

2) İslamiyetin imkanlarından yararlanıp, 4 karı+sınırsız cariye paketine geçecen (1.si yerse tabii)
    4 karı + sınırsız cariye nerde yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asderty

Sana 2 yol önerebilirim

Birader kadınlara aşırı düşkün olunca ateistmi olunuyor ?

• quote:

4 karı + sınırsız cariye nerde yazıyor

Alıntıları Göster
    Nisa 3 : "Eğer yetimlerin haklarını gözetemeyeceğinizden korkarsanız, size helal edilen kadınlardan ikişer, üçer, dörder nikahlayın ve eğer bu takdirde adaletli davranamayacağınızdan korkarsanız, o zaman bir kadın ile veya sahibi bulunduğunuz cariye ile yetinin. Bu, azmamanız, haksızlık yapmamanız için daha elverişlidir."

Dörde kadar nikah bu ayette var. Cariyenin ise helal olduğu açık, bir sınırı da yok. Hizmetçi yada işçi gibi düşün. Ama ilişki serbest tabiiki. İnanmazsan google'da ara, beni uğraştırma.

Normalde izlenen yol bu değil tabii ama senin mesajlara bakınca, nedense aklıma geldi işte, şeytanın vesvesesi gibi düşün işte.

Sen burun deliginden bile tahrik oluyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Sen burun deliginden bile tahrik oluyorsun

O kadarda değil, napacam sümüklü burun deliğini ?

• doğuda peçe namus batıda ise fantezi öğesi.insan psikolojisi çok acayip
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Bacaklarin çekici bulunmasi cinsel organin bacak arasinda olmasindanmis. Koltuk altinda olsa kollar çekici bulunurdu diye bir yazi okumustum. Aslinda dediginiz gibi hepsinin biyolojik evrimsel bir nedeni var.

• insanı çekici kılan unsur yağ kütlesi. kemiğine yapışmış bir kadın ya da erkek ne kadar çekici olabilir. bu açıdan yağlı bir vucut çekici gelebilir. esasen yağa duyulan sexsapelin türleşme ile alakası da var.

yahudi toplama kamplarındaki kadın ya da erkekler ne kadar çekici olabilirler. insanın türleşme arzusuna kesinlikle ket vuran bir tavır.

......................

kapalı da olsa açık da olsa yağsız göğüsler hiç çekici gelmezdi diye düşünüyorum.

peki yağ ve sexsapel arasındaki bu ilişkiyi nasıl açıklayabiliriz?

........................

yukarıda birileri yine kitabı kalemi konuya dahil edebildiğine göre biz de yapalım. aslında cevabım ecoli bakterisi üzerinden gidecekti.

..........................

onlar kitaba yağ(kir-pislik şeklinde açıklanmış) sürmek istediler denmekte. insanın kitap olması hali mümkün mü?

insanı okuyabiliyoruz. esasen dna yı okuyoruz. şimdi dna bir kitapsa ona yağ sürmek denen şey ne olabilir?

.............................

bana göre insanın bir kısım tanımlamaları mevcut ve bu tanımlamalar çerçevesinde evrim de yer almış. yabancı ilim adamları ecoli bakterisinin evrimi ile ilgilenmekteler.

bana göre insanımsı denen türün en geniş manada evrimi mevcutsa ecoli denen bakteri türünün evrimi olduğunu varsaymak lazım.

................................

bu bakterinin bir şekilde bağırsak çevresinde yağlı bir tabakaya neden olup insan denen varlığı oluşturabilecek şekilde bir yapıya kavuşması ve bunun sonucu olarak insan denen şeyi kendisine hizmet eden bir organizmaya evirmesi mümkün gibi görülüyor.

..................................

bu açıdan bize çekici gelen yağlı vucudun çekicilik özelliğini ecoli denen bakterinin evrimi ile alakalı olarak düşünüyorum.

.................................

bu kadar basit bir canlının milyarlarca sinir hücresi trilyonlarca beyin hücresini oluşturamayacağı ileri sürülecektir ancak A ve B konusunda oldukça ayrıntılı anlatıldığı üzere insan daha önündeki varlığı bile tanımaz bir ıq sorunudur. o açıdan bana kalırsa evrimsel gelişim varsa insanın yağlı bedene düşkünlüğü tamam manada bakteri ve onun evrimi ile alakalı bir durum olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

doğuda peçe namus batıda ise fantezi öğesi.insan psikolojisi çok acayip

Batıda peçe nasıl fantazi aracı oluyor merak ettim heralde peçeyi vibratörle karıştırdın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.