Şimdi Ara

Kadınları koruyalım ama bundan erkekleri kim koruyacak ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
11
Favori
32.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
233 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16-17 yillik evliyim, Allah kadinin namussuzunu dusmanimin basina vermesin. Insani katil edip hayatini karartir. Bana gore sizin hataniz ilk aldatilmadan sonra affetmeniz. Cocuk hatrinada olsa affetmeyecektiniz. Gecmis olsun, Allah kurtarsin diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nafaka, mal paylaşımı ve kadının beyanı esastır gibi kanunları çıkaranlara Allah CC bildiğini yapsın.

Bu akp belasından tez zamanda kurtulmak gerek. Ne kanun ne ahlak ne de adalet bıraktı.

Adalet şudur, mal sahiplerinindir. Kadının malı kadının, erkeğin malı erkeğindir. sadece evlenmeden önce istediği mehir vardır. Ve kadının beyanı esas değildir.
    Çocuklar babaya aittir. Kadına nafaka vererek onun boşandıktan sonra erkeklerle fingirdeşmesine neden olacak, dolayısı ile senin paranla başkaları ile yapıyorum ile erkeği pezevenk hissinden kurtarılması lazım. Lafım iffetli insanlar için değil.
    Mevlam herşeyin hayırlısını versin. Her sıkıntının sonu ferahlıktır. Allah CC yardımcın olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldatan kadın ne kadar adi ise evli biriyle yazışan erkek de karaktersizdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet olsun ya. Kafam zaten bozuktu iyice mahvolldum. Abi sen nasıl dayandın? Çocuklarını bu kadar mı çok seviyordun. Ben çocuklarımdan bile soğurdum. Abi sen o kadar asil bir şekilde nasıl hareket ettin? Çok kaliteli bir adamsın demek ki.
  • kusura bakmada sendede hata var, 2 aydır tanıdığın birisiyle nasıl nikah masasına oturabiliyorsun?
  • Bu çocuklar kimin ben anlayamadım. Yazıda şöyle bir cümle geçiyor: "Yazıştığı üst komşuydu kikirdediği de sevgilisinin çocuğunu uyutmaya çalışan kocasının hemen üstündeki odada olmasıymış."

Çocuk kimin? Sevgilisinin çocuğu mu?

"Yazıştığı üst komşuydu kikirdediğide sevgilisinin çocuğunu uyutmaya çalışan kocasının hemen üstündeki odada olmasıymış."

Peki bir şey sormak istiyorum. Eşiniz size böyle bir sadakatsizlik yaptığına göre çocukların sizin olduğuna emin misiniz? Belki sizin haberiniz olmayan daha başka aldatmalar da vardır. Çocuklar o şekilde olmuş olabilir. Böyle aldatma durumlarında benim ilk aklıma gelen şey; çocukların başkasına ait olup olmadığıdır.

İstemeden sizi kırdıysam özür dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.