Şimdi Ara

Kadınlardaki galaxy note 2 çılgınlığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan büyüğü bu o yuzden bir tane pebis buyutucu reklamı vardı kadınlar buy... Neyse işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplumumuz ne yazıkki telefon büyüklüğü ile bir gösteriş yarışı içine girdi.Ben her zaman söylerim 5-6-7 inç ne kadar büyük telefon , o kadar çok satar bu ülkede.
  • Dolmuşta kadında s3 var. Giriyo takvime bakıyo. Ekranı kilitliyo. Sonra yine açıyo saate bakıyo. Zaten bir model yapmış. Düşün bi duraktan diğerine geçene kadar anca açıyo. Sonra gidiyo alarmlara bakıyo. Hayırkız arkadaşımda yeni aldı. Tek yaptığı şey müzik dinlemek. 2-3 basit oyun yklemiş. Düşün angry birdsten bile kötü oyunlar. Ulan o telefon bende olacak vurucam kırbacı vurucam kırbacı
  • Kadınlar büyük sever,

telefonu
  • onlar için çok garip değil yaz veya kış sürekli çanta taşıyolar taşıması dert değil , ama erkekler alınca hadi kışın cekete monta koyucaz yazın napıcaz diye dertlenip çok istediği halde başka tel alanlar var.
  • 10 kadından 6'sının eline bu aleti görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: im Vendetta

Kızlar siz bu arkadaşı hiç takmayın istediğiiz gibi telefonlarınızı taşıyın bu arkadaş fakir olduğundan güzel telefon kullananlara sinir oluyor

Sen bilirkişiye benziyon.

• Erkeklerin elinde oluyorda kadınların elinde olamaz mı
  • O ucubeyi taşıyan kadın mı,?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bz9ai

arkadaşım size ne ya.

her şey bitti bunun yorumu mu kaldı.sana ne note 2 kullanıyorsa, 3310 kullanıyorsa.stok rom kullanıyorsa baba rom kullanıyorsa 20 giga pixel kamerası varsa SANA NE?

aslında kızdığımız şey pahalı telefon almaları değil, bilinçsiz tüketim.
    millet bakkaldan ekmek alır gibi telefon almaya başladı.Şimdi de böyle bir manyaklık türedi, alınan telefonlar ucuz da değil, 1000 liranın üstünde telefonlar genellikle.
    hal böyle iken ülkenin %95 i fakirlikten ve vergilerden şikayetçi.Ya bu ülkede fakir yok yada herkes kafayı telefonla bozmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Telefonu kilifla kullanmakta en uyuz oldugum sey

Üstüne alınma ama kendi paran ile aldığın bir eşya öyle bir değerli oluyor ki yere düştüğü anda içi parçalanıyor insanın kendimden biliyorum. Onun için malına değer verdiği için kılıf ile kullanılıyor 1600 lira o telefonun piyasası şimdi.
  • Aynen bende erkeklerden çok kadınların elinde gördüm note 2'yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TEKSAS-

10 kadından 6'sının eline bu aleti görüyorum arkadaş.hadi galaxy note olmadı en kötü s3 yada htcnin telefonlarından görüyorum ellerinde.tamam beni ilgilendirmez ama artık garip gelmeye başladı,dolmuşa bindiğim zaman her kadının elinde note 2 müzik dinliyor ondan başka birşeyde yapmıyorlar.acayip kıl olmaya başladım,bide havalara giriyorlar ellerinde tutarken falan ,çantayada koymuyorlar,deri kılıfa koyup ellerinde taşıyorlar.kıskanma durumu falan yok bu arada ama nedense garip gelmeye başladı bu durum bana

bende farkındayım bi yoğunluk var note 2 ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

arkadaşım size ne ya.

her şey bitti bunun yorumu mu kaldı.sana ne note 2 kullanıyorsa, 3310 kullanıyorsa.stok rom kullanıyorsa baba rom kullanıyorsa 20 giga pixel kamerası varsa SANA NE?

millet bakkaldan ekmek alır gibi telefon almaya başladı.Şimdi de böyle bir manyaklık türedi, alınan telefonlar ucuz da değil, 1000 liranın üstünde telefonlar genellikle.
    hal böyle iken ülkenin %95 i fakirlikten ve vergilerden şikayetçi.Ya bu ülkede fakir yok yada herkes kafayı telefonla bozmuş

Aynı durumun alası yıllardır erkeklerde var zaten. Kadınlarda da olması normal dediğiniz gibi.
    Bana göre kişinin maddş imkanı el veriyorsa alabilir, ister "hakkını verir" ister süs gibi taşır. Sıkıntı durumu el vermeyip alanlarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanane bilader sanki sen telefondan milyon dolarlik serverlari mi yonetiyorsun?

• büyük istiyorum diyorlar
  • Çünkü artık toplumumuzda "üff herkeste iphone var çok sıradanlaştı başka bişey almalıyım" mantıgı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

arkadaşım size ne ya.

Aynı durumun alası yıllardır erkeklerde var zaten. Kadınlarda da olması normal dediğiniz gibi.
    Bana göre kişinin maddş imkanı el veriyorsa alabilir, ister "hakkını verir" ister süs gibi taşır. Sıkıntı durumu el vermeyip alanlarda.

zaten kadın olarak belirtmedim toplum olarak böyle bir manyaklık var bizde bir telefon furyasıdır gidiyor sonu pek hayırlı olacak gibi de durmuyor.

• demekki büyük istiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Telefonu kilifla kullanmakta en uyuz oldugum sey

Üstüne alınma ama kendi paran ile aldığın bir eşya öyle bir değerli oluyor ki yere düştüğü anda içi parçalanıyor insanın kendimden biliyorum. Onun için malına değer verdiği için kılıf ile kullanılıyor 1600 lira o telefonun piyasası şimdi.

-Bunu yanlis adama soyledin bro lise 2. Nin yazindan beri her yaz calisirim hazirlik+uni 3. Sinifim. Telefonum pc'im onceki telefonum vs vs . her seyimi kendim alirim. benim babam zaten ici emeklisi.

Ama ne bilim hosuma gitmiyor benim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.