Şimdi Ara

Kadınlara tanınan ayrıcalıklara dur diyecek kimse yok mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
6.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 10-15 yılda pozitif ayrımcılık adı altında resmen erkek sömürüsü,kadın yüceltmesi var.Ayrımcılığın pozitifi negatifi olmaz.Erkeklerin hali içler acısı şu an.Sokaktaki köpekten daha değersiz durumda.Toplum,adalet ve devlet kadından tarafta.Herhangi bir kadın istediği erkeği toplumun gözünde küçük düşürebilir,hapse attırabilir,hayatını bitirebilir.Ağzından çıkacak 2 kelimeye bakar.
    Türkiye gibi insan kalitesinin yerlerde olduğu,gelişmemiş ülkelerde herhangi bir kesime pozitif ayrımcılık uygulamak son derece tehlikeli.Burası İsveç,Japonya falan değil ki insanlara güveneceksin.

• Malesef günümüz çağdaşlığı şu söylediğini kaldırabilecek durumda değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

• Red Pill

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ab uyum planlaması adı altında boşanılan kadınlara 130 bin gayme veren bile var maalesef
    Kadın resmen acunla 3- 4 ay evli kaldı diye 130 bin gayme para alıyor. Bu kadar para alan bi kadına ne iş yaptınız desek muhtemelen "şey eee, acun la 3 ay evli kaldım şimdi emekli maaşı alıyorum " diyecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feministleri sevmemde.
    Yorumlara baktımda kadınlar tarafından ilgi duyulmayan bunun için eziklik psikolojisiyle kadın kesmine saldıran insanlar görüyorum bu kadar belli etmeyin olum.
    Zaten gerçek hayatta da böyle olduğunuzdan yokluk çekiyorsunuz hep Elizabet hep Elizabet beyne kan gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 24 Şubat 2019; 18:46:11 >
  • https://forum.donanimhaber.com/erkek-haklari-maskulizm--136747965

• DUR LA!
  • Bir karı koca davasına bakın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan bir görevli kadının yanında, kadına taraf. Erkek yalnız. Ben hiç duymadın bakanlık mahkemede erkeğe taraf çıkmış. Oysa tarafsız olmalılar.
  • Arkadaşlar benim boşanma davam 2 yıla yakın sürdü. İnanın kadının ayrıcalıkları sandığınızdan bildiginizden çok çok daha fazla. Mahkeme erkeğin hiçbir sözüne hiçbir tanığına hiçbir deliline inanmıyor.

Kadının ise ağzından çıkan her şey kuvvetli delil sayılıyor.

İlk duruşmada Türk lirasına çevriliyorsunuz. Takılar velayet tazminat ne varsa kadına veriliyor. İnanın bana idam cezası yürürlükte olsa idamınızı isteyecekler. Mahkeme size cinnet geçirtmek için yapılmadık işkence zulüm bırakmıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.