Şimdi Ara

Kadınlara şiddete hayır eyleminde kadınlara dayak attılar !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İyice ayyuka çıktı ülkenin cehaleti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Kadınlara şiddete hayır eyleminde kadınlara dayak attılar !
  • bu kadin milletine yakinda kocalarini aldatma hakki da verilirse hic sasirmayin !
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

bu kadin milletine yakinda kocalarini aldatma hakki da verilirse hic sasirmayin !

Dövelim de aldatamasınlar.

• Böyle bir toplumda gayet normal. Bu zamana kadar iyi dayanmış bu toplum birbirine.

Ama ne geldiyse başa cehaletten ve bunu kullanan sömürgecilerden geldi.
  • İşte adamın biri çıkıpta bu cahil insanların kafasını "her eylem yapan teröristtir, eylem yapmak vatana ihanettir" düşüncesiyle doldurursa olay buna dönüşür. Önce cahil bırakıyorlar, ardından cehaleti kullanarak nefret tohumu ekiyorlar ki kimse herhangi bir şeye cesaret edemesin, ses çıkaramasın.
  • evlenmis bir kadinin kizlik soyadini tasima hakkinin olmasi

kocasinin istegi ile yapilan cinsel iliskinin tecavuz sayilmasi
    ...
    ..
    .

gibi sacma sapan seylerin kanuna donusmesi yuzunden bu kadin milleti zivanadan cikti !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_S!nS! -- 11 Mart 2016; 3:26:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

evlenmis bir kadinin kizlik soyadini tasima hakkinin olmasi

kocasinin istegi ile yapilan cinsel iliskinin tecavuz sayilmasi
    ...
    ..
    .

gibi sacma sapan seylerin kanuna donusmesi yuzunden bu kadin milleti zivanadan cikti !

Çüş...

Çoook yazdım da sonra baktım birşey demeye gerek yok zira o kafaya girmeyecek o yüzden sadece çüşş diyorum.
  • Gün geçmiyor ki böyle haberler muhafazakâr illerden gelmesin.

• Burası Türkiye kardeş ne bekliyorsun

• X_S!nS! kullanıcısına yanıt
    Ya birader sen nasıl bir insansın ya daha çok geçmedi Bağdat caddesindeki olayı bilirsin özgecandan ondan bundan hiç bahsetmiyorum bile en basit örnek orda tekme attıkları kişi senin eşin olsaydı nasıl reaksiyon verirdin düşünüyorum açıkçası abartı olacak ama 7/24 eylem yapsalar yeridir sadece oturuyorlar topluma bir mesaj vermeye çalışıyorlar ama tabiki böyle adamlar mı anlayacak :) umarım yakında kendini ispatlamış öğrenci devlet memuru vb kız erkek farketmez savunma sanatları taser gibi şeyler devlet tarafından öğretilmeli polis her an her yerde olamaz

• Şu forumda bile ne zihniyetler var kadına el kaldıranların , tacizcilerin , tecavüzcülerin acı çekerek ölmesi dileğiyle .

Bir erkek olarak utanıyorum senden daha güçsüz birini dövmek ne zevk veriyor acaba ? İçip içip karına çocuklarına vurmak seni güçlü mü yapıyor ? ?
  • Cahil koyluler. Bu kadar sehit var niye eylem yabmigonuz

• Hep söyledim yine söylüyorum. Eylemlerle kadına şiddeti çözemezsiniz. O dediğiniz şey Avrupa'da geçerli olur. Türkiye yasal yaptırım olarak en ağır cezalar getirilmeli ve bu ağır cezalar alan kişiler medyada ifşa edilerek diğer şiddet eylerini yapmak isteyenlere de bu şekilde gözdağının verilmesi gerekir. Bu yazdığım sadece işin yasal yönüydü bu işin sosyo-ekonomik kısımlarını da vardır (yazıyı kısa tutmak istediğim için bu kısmı yazmıyorum).
    Bu arada köylülerden nefret ediyorum.
  • Yazık bu memleket böyle insanlarla dolu diyecek söz bulamıyorum artık

• ben ozgurum istedigimi istedigim yerde ve istedigim saatte giyerim derse basina gelecek olanlar bellidir ! bu memlekette havada ucan kusa bakip fantazi kuran tipler var ! bu kadar sapigin oldugu bir yerde sacma sapan kadin haklarini kadinlarin beynine sokarsan olacak olan bellidir !

en basta tugba ekinci hanimin sarkisina bak : " O simdi asker cani neler ister " !

Ozge can davasinda ve diger tecavuz davalarinda ortaya dokulen kadinlarin hangisini teror icin yada buyuklerimizin davasini savunmak icin gordun ? bu sacma sapan kadin haklari yuzunden bosanmalar nerelerdeyse % 50 artti ! neymis kocasi kizlik soy adi tasimasina izin vermemis, neymis kafasini sariya boyatmis kocasi iltifat etmemis ! bu tip seyler insana cinayet islettirir
  • X_S!nS! kullanıcısına yanıt
    Kuzey kesimdeki insanlar saçmalamaktan başka bir işe yaramıyorlar yıl olmuş 2016 konuyu saptırıyorsun üstelik yok biri soyad almış diğeri sarışın olup iltifat almadığı için trip atmışmış... Ne ara buralara geldik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 11 Mart 2016; 21:23:51 >
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Teröristlerin şehirlere silah stoklamasını sağlayan destekledikleri parti konuşmaya da tepki göstermeye de hakları yok köylü deyince kızıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Kuzey kesimdeki insanlar saçmalamaktan başka bir işe yaramıyorlar yıl olmuş 2016 konuyu saptırıyorsun üstelik yok biri soyad almış diğeri sarışın olup iltifat almadığı için trip atmışmış... Ne ara buralara geldik ?

demek istediklerimi anliyacak alt yapi olmadigi icin sende camura saplanmis araba gibi patinaj cekiyorsun ! biraz cik etrafi gez, dolas !
    kadin milletinin istedigi seylerin % 90'ini kanun yaparsan memleket hengameye doner ! imam nikahli adamin iltifat etmeden karisi ile iliskiye girmesini tecavuz olarak goren tipler var ! ozge can davasinda ne kadar kadin varsa hepsi sokaga dokuldu bir gece de 1000 tane sehit gelse o kadar kadin sokaga dokulmezdi !

bu memlekette sadece kadin oldugu icin erkekleri azarlama hakkini kendisinde goren tipler var !
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.