Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

'Kadınlara savunma amaçlı bile vurmuyorum' diyen beta erkeğe feminist kızın acımasız karşılığı

34
Cevap
0
Favori
2.798
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 'Kadınlara savunma amaçlı bile vurmuyorum' diyen beta erkeğe feminist kızın acımasız karşılığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    470 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

Yani adam yanlışlıkla vursa fukara sümüğü gibi yapıştırır. Seviyesine inmemiş, pek umrunda olmadan uzaklaşmış. Gerçekten bunu yapabilecek adam çok az aranızda. Ama siz alfalar(!) olarak bu adama beta demişsiniz. Neyi tanımlıyorsanız artık bu terimle de, çok değişkensiniz çünkü. Kendinize göre kıvırıyorsunuz bu terimi. Vurup ağzını yüzünü kırabileceğini bilmiyor mu o adam? Vurmamış işte, şikayet eder belki. İyi kalpli diye gömmüşsünüz herifi.

Not: Ne pussyguardım, ne de cuck bi feminazi. Gram da hoşlanmam uç aktivist feministlerden.

saçmalama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Okeanos_

Ne kadar merhametsiz ve vicdansızsınız yaa.Gerçekten inanılır gibi değil.Seni de banlıyorum.

İyi de ben mini sürüm kullanıyorum nerden bileyim senin avatarının öyle olduğunu, şimdi farkettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben zaten yapıştırsın gömsün diye bir şey demiyorum. Eşit bir şekilde karşılık vermeli ve kendini savunmalı diyorum sadece. Eli armut toplamamalı. Ancak bir mazoşist bu şekilde karşılık vermeden defalarca yumruk yer.Videoyu tam izledin mi o da muallakta ya gerçi. Ayrıca biz burda daha çok f*minist kadının yaptığı o faşistliği eleştiriyoruz.
    Hem kadını eleştirmiyorsun , o kadar şiddet uyguluyor ufacık bir kınama ve eleştiride bulunmuyorsun, zaten ne kadar merhametsiz olduğun ortaya çıkıyor.
    Ben senin daha önce nasıl f*minist(erkek düşmanı) yorumlar yaptığını gördüm. Burda kimseye boşa laf anlatma.Sen de iyi bir insan değilsin. Ayrıca feminazi diye bir kelime de yok.Bunu f*ministler f*minizmi aklamak için uydurdu sadece. Sadece f*minizm var.Neyse seni de banladım. Akepelilerden hiçbir farkın yok.
    |
    |
    Meshhead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam eşit derecede karşılık vermek doğru , ne fazla ne az. Senin yorumun da abartı olmuş biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanos_ -- 18 Mart 2018; 17:16:49 >
    |
    |
    Reul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen varya harbi adamsın ya. Keşke herkes senin gibi merhametli, vicdanlı ve iyi kalpli olsa.Yorumun için teşekkür ederim.

Sağolun hocam.Ülke gündeminde açtığınız konuya da rastladım orda da dediklerinizi anlamayıp trollemeye çalışanlar olmuş.
    Bir ideolojiye bağlı kalmadan kendi gerçeklerinizi söylüyorsunuz.Trolleyenlere aldırmayın doğru yoldasınız.
    |
    |

İnsanları ayırmayın diyorsun alfa-beta sağ-sol diyorsun. Benim görüşlerimin çoğu "sol görüş" dediğiniz tarafa uyuyor ancak "sağ görüş" diye betimlediğiniz yerlerden de savunduğum görüşler var. Konuyla alakasız bir yorum yaptım ben, hemen erkek düşmanı ilan etmiş herif beni alfa erkek beta erkek tarzı kullanımlara karşıyım kullanan görürsem her türlü trollerim
    |
    |
    Okeanos_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2003'lüyüm Her Şeyin Farkındayım.

Oğlum Şehmistan Çek Yayı Fırlat Beni, Uzayayım Oraya
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 15 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    quote:

Ben zaten yapıştırsın gömsün diye bir şey demiyorum. Eşit bir şekilde karşılık vermeli ve kendini savunmalı diyorum sadece. Eli armut toplamamalı. Ancak bir mazoşist bu şekilde karşılık vermeden defalarca yumruk yer.Videoyu tam izledin mi o da muallakta ya gerçi. Ayrıca biz burda daha çok f*minist kadının yaptığı o faşistliği eleştiriyoruz.
    Hem kadını eleştirmiyorsun , o kadar şiddet uyguluyor ufacık bir kınama ve eleştiride bulunmuyorsun, zaten ne kadar merhametsiz olduğun ortaya çıkıyor.
    Ben senin daha önce nasıl f*minist(erkek düşmanı) yorumlar yaptığını gördüm. Burda kimseye boşa laf anlatma.Sen de iyi bir insan değilsin. Ayrıca feminazi diye bir kelime de yok.Bunu f*ministler f*minizmi aklamak için uydurdu sadece. Sadece f*minizm var.Neyse seni de banladım. Akepelilerden hiçbir farkın yok.

Safsata yapma da düzgün cevap ver la. Konudan alakasız ne varsa bahsetmişsin. Beni falan karalamışsın.
    |
    |

• Yüzbaşı
    316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Reul

keşke banada yapsada tek tokatta canını alsam

senin gibilerden çok var aslanım, izlesede yağların erisin

|
    |

• Yarbay
    6634 Mesaj
    Beta erkek demiş bir de ya, zorunda olmadıkça kadına da erkeğe de vurmayacaksın, bak ne güzel kayıt var, tut avukatını hayatını daralt. Fiziksel şiddet anlık bir şey, düzgün bir ceza olduğunu düşünmüyorum, adam gibi şikayet edip hapse yollayacaksın aklı anca öyle başına gelecek.
    |
    |
    1598 Mesaj
    Sonra da bunu izlemenizi tavsiye ederim

https://youtu.be/Gx10jPlBsIM

Medine dilencisi gibi yapışıyor

|
    |
    1) 2011 Citroen C4 II 1.6 Confort Plus M/V2) 2013 Peugeot 208 1.4 HDi Urban Soul M/V3) 2010 Citroen DS3 1.6 156HP DSport M/V4) 2014 Peugeot 308 1.6 eHDi Allure M/V 5) 2014 Mercedes Benz CLA180d 1.5 Urban O/V 6) 2013 Peugeot RCZ 1.6 THP Evolution O/V7) 2017 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V

AMD Ryzen7 1700x 3.7@ ✦ MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 ✦ Akasa A10 Water Cooler ✦ G.Skill Trident Z 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED ✦ MSI GeForce RTX2080 Duke 8GB ✦ Corsair Spec Alpha Red Case ✦ WD Blue 1TB M.2 SSD ✦ WD 4TB Blue HDD ✦ Logitech G213 Prodigy RGB LED Keyboard ✦ Alienware Elite RGB Gaming ✦ Gamepower RGB Mousepad
  • Yarbay
    4882 Mesaj
    Bu kıza ne vurulur var ya

|
    |
    Yaşlı bir dayı 'kadının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etmeyeceğn' demişti. Bende öyle mi ettin emmi dedim. 12 çocuğum var dedi. Harbiden etmiş la

|
    |
    Buna bir ALFA lazım, bak nasıl kuyruğu kıstırıyor...
    |
    |

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
SEO
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.