Şimdi Ara

'Kadınlara savunma amaçlı bile vurmuyorum' diyen beta erkeğe feminist kızın acımasız karşılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABD'de geçen olay sonrası tartışmalara yol açan bir olaydır. F*minist örgütler ve çevreler olay hakkında "erkekler kadınlara savunma amaçlı bile vurmamalı, sadece kadınlar erkeklere vurabilmeli sonrasında erkekler hiçbir karşılık vermeden gitmeliler" diyerek bu olayı desteklemiş ve kınamamışlardır. Ve bu şekilde erkek düşmanı açıklamalarda bulunmuşlardır. ABD'de f*minizmle büyük bir mücadele yapılmaktadır.

Videodaki f*minist kız da beta(ezik) bir erkekle konuşuyor."Kadınlara savunma amaçlı bile vurmuyorum" diyor erkek.Bunun üzerine f*minist kız bunları duyunca durumdan istifade ediyor. Videoyu baştan sona izleyin: https://www.youtube.com/watch?v=tzseBqjNncA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 18 Mart 2018; 14:32:12 >

• Okumayın sinalfa=cosbeta
  • "Kadınlara savunma amaçlı bile vurmuyorum" diyen beta erkeğe feminist kızın acımasız karşılığı
  • Ulan ne bilgisiz milletiz, bir kerede iyi bir şeyini örnek alalım şu batının/amerikanın. Gerçi bu suç Tamamen halk da değil, eğitim sisteminde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Komite

Okumayın sinalfa=cosbeta

Alfa+beta=90 olmalı ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einar Solberg -- 18 Mart 2018; 14:9:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz her şiddete karşıyım.Erkeğe kadına farketmez.
    Ama sana fiziksel şiddet uygulayan birine sırf kadın diye karşılık vermiyorsan bu NET ezikliktir.
  • Valla ben çocuğa da kızıyorum.Tamam sana kadına ilk vuran ol demiyorum ama sana o salvoları yapıyorsa yok arkadaş işte o sınırı aşmış demektir.Valla bana bir kadın yapsa ona hayatının dersini verirdim.Yok öyle kadın vuracak ama erkek izleyecek.Zaten böyleleri de biliyor karşısındaki erkeği o yüzden rahatlar.Yoksa cesaret edemezdi.
  • keşke banada yapsada tek tokatta canını alsam
  • Kara Komite kullanıcısına yanıt
    3 tane f*minist(erkek düşmanı) detected. Utanın kendinizden be.Şiddet görmüş bir erkekle ilgili konu açılıyor , girip yazdığınız şeye bakın. Hele Kara Komite sen. Bir de solcu başlıklar açıyorsun.Solcu dediğin vicdanlı olmalı, merhametli olmalı. Senin neren solcu ben anlamıyorum. Sağcılar bile sizden daha merhametli bea. Ama boşversene sağı solu. Einstein boş yere mi söyledi o sözü. "Aptallara göre insanlar; ırk , cinsiyet, milliyet , yaş statü , renk , din ve dil başta olmak üzere 8 den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir! İnsanlar sadece ikiye ayrılır.İyi insanlar ve kötü insanlar"

Sizler de kötü insanlarsınız.Utanın kendinizden , vicdanınızdan. Merhamet ve sevgi kalmamış içinizde.3 ünüzü de banladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanos_

3 tane f*minist(erkek düşmanı) detected. Utanın kendinizden be.Şiddet görmüş bir erkekle ilgili konu açılıyor , girip yazdığınız şeye bakın. Hele Kara Komite sen. Bir de solcu başlıklar açıyorsun.Solcu dediğin vicdanlı olmalı, merhametli olmalı. Senin neren solcu ben anlamıyorum. Sağcılar bile sizden daha merhametli bea. Ama boşversene sağı solu. Einstein boş yere mi söyledi o sözü. "Aptallara göre insanlar; ırk , cinsiyet, milliyet , yaş statü , renk , din ve dil başta olmak üzere 8 den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir! İnsanlar sadece ikiye ayrılır.İyi insanlar ve kötü insanlar"

Sizler de kötü insanlarsınız.Utanın kendinizden , vicdanınızdan. Merhamet ve sevgi kalmamış içinizde.3 ünüzü de banladım.

Hocam pardon da her şeyi bu kadar ciddiye alma.Arkadaş espri yapınca benim de yapasım geldi ne var burda? Napmış hemen bloklamış, merhametsiz diye laf atıyorsun.Görüp görebileceğin en merhametli adamlardan birisiyimdir ayrıca.Kaç kere kavga çıkartabileceğim durumlarda kavga çıkarmadım, aldırmadım.Sırf karşıdaki adamın ortalıkta gururu incinmesin diye.Her laf soktuğumda haklı olsam bile üzülüyorum, sen bunu yaşadın mı? Yazın böcekleri sivrisinekleri bile öldürmeden dışarı atıyorum.

Ha bi de feminist demişsin.Sen ciddi misin ya? Her feminist konusunda erkekleri savunurum gelmiş feminist diyorsun.Kendinden utan şu 2 cümlelik yazıdan bu kadar yanlış tahlil yaptığın için.

• Adam videoyu 8 dk duraklata duraklata yorumlamış bırakta izleyelim

• Durup dururken Türkiye'de vuracak bi erkeğe varya sakat bırakırlar onu orda :d
  • Sen öyle zannet.Türkiye'de kadınlardan şiddet gören ne kadar erkek var, medya bunları göstermiyor.Neler neler var emin ol buna.
  • o neyse de şu video kötü bitiyor
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Sen varya harbi adamsın ya. Keşke herkes senin gibi merhametli, vicdanlı ve iyi kalpli olsa.Yorumun için teşekkür ederim.
  • "Kadınlara savunma amaçlı bile vurmuyorum" diyen beta erkeğe feminist kızın acımasız karşılığı
    Türkiye'den örnek vaka 1. Kadının tipine ve saç rengine bak. Renkli saçlı kızlar günümüzde yüzde 99 f*minist(erkek düşmanı) oluyor. İstisnalar olsa da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad Mushroom

"Kadınlara savunma amaçlı bile vurmuyorum" diyen beta erkeğe feminist kızın acımasız karşılığı

Sonic haklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Türkiye'den örnek vaka 2. Buna benzer binlerce örnek var.Ama emin ol medya kanallarının hepsi f*minist(erkek düşmanı) olduğu için bunların çoğunu haber yapmıyorlar. Erkekler ve kadınlar eşit derecede şiddet görmesine rağmen 100 kadına şiddet paylaşıyorlar , 1-2 tane erkeğe şiddet. Ve başlıkkları yaparken de kadın şiddete uğrarsa "kadına skandal şiddet" diye başlık yapıp , erkeğe şiddet uygulanırsa "genç şiddet gördü" , "vatandaşa şiddet" vs gibi erkeklerin şiddet gördüğünü belirtmeyen haberler yapıyorlar.Öyle ki kimsenin aklında erkeklerin de sorunlarının olduğu kalmasın diye.

• AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    Ne kadar merhametsiz ve vicdansızsınız yaa.Gerçekten inanılır gibi değil.Seni de banlıyorum.
  • Yani adam yanlışlıkla vursa fukara sümüğü gibi yapıştırır. Seviyesine inmemiş, pek umrunda olmadan uzaklaşmış. Gerçekten bunu yapabilecek adam çok az aranızda. Ama siz alfalar(!) olarak bu adama beta demişsiniz. Neyi tanımlıyorsanız artık bu terimle de, çok değişkensiniz çünkü. Kendinize göre kıvırıyorsunuz bu terimi. Vurup ağzını yüzünü kırabileceğini bilmiyor mu o adam? Vurmamış işte, şikayet eder belki. İyi kalpli diye gömmüşsünüz herifi.

Not: Ne pussyguardım, ne de cuck bi feminazi. Gram da hoşlanmam uç aktivist feministlerden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.