Şimdi Ara

Kadınlara askerlik zorunlu olmalı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
13.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 133
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 75
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • megatr670 (75 mesaj) 88mph (14 mesaj) strategen (12 mesaj) Rindaman (6 mesaj) zerenerhan (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (98 mesaj) Mobil (42 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (110 mesaj)
  • @
328 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kadınlara askerlik zorunlu olmalı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Erkeklerin kadınları korumasından bahsediyorsunuz nerde korumuş erkek kadını sizin amacınız sidik yarıştırmak.Biz burda hem kadın hem erkek gözüyle bakıyoruz konulara.
    Ülkede kadın cinayetleri,yanlış eş seçimlerinden.Tacizler ise tamamen insan sayılmayacak mahluklar tarafından gerçekleşiyor.Sizi bilmem ama ben herkesin gözünde erkeklerin kötü imajine edilmesinden bıktım sizde erkekler kadınları korur gibi yobaz tavırlarınızı bırakırsanız.Bana hak verirsiniz.
    Şu olayıda kişisele çevirdik ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    88mph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

neden saçma konu açar mısınız biraz?

|
    |
    krdgonr5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

haklısınız Allah yardımcınız olsun

|
    |
    Wesley_Snopp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj

bizim kadınlar arap kadını gibi beceremezler böyle askerlik silah vs işlerini bol çene anca..olası bir savaş işgal durumunda sadece bodruma saklanıp tecavüze uğramamayı umarlar, ama abdnin 2.dünya savaşında yaptığı gibi olası bir seferberlik durumunda kadınlar silah imalatı vb durumlarda kullanılabilmeli en azından. bu kadın asker işini en iyi rusya ve vietnam yapıyor. rusyanın kadın sniperleri çok can yakmıştı. muharip olarak israildede var az bir şeyde abdde. diğer ülkerlerin muharip kadın askeri yok biz dahil anca arka planda 3-5 göstermelik subay. belki çininde vardır varsa onlardada hayat ucuz harcarlar olası bir savaş durumunda falan kadınları.

zaten kadınlara askerlik konusunu açtığımda 2.dünya savaşındaki yardımlarını filan gösteriyorlar🤣

|
    |
    Cihan4292 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    616 Mesaj
    Tamam, kadınlar askere gitsin çocuğu da sen doğur 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Benim eşimede söylediğim sözdür. Ve gerçekten ihtiyaçları var 15 gün bile yeter. Hatta 1 yıl judo veya kickbox eğitimi alsınlar. Hemde bu zorunlu olsun. O zaman şu şerefsizler görür anyayı konyayı. 😎

|
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bende nerde kaldınız diyordum🤣

|
    |
    RElS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: megatr670

haklısınız Allah yardımcınız olsun

Teşekkür ederim, trolü besle konu yukarı.

|
    |
    Suanki Türkiye şartlarında erkekler ne derece askerlik yapıyor ki kadınlar askerlik yapsın. Millet nöbette tiktok çekmek için askere gider olmuş. Bence askerlik tamamen kalkmalı boş beleş adamı orduda boşuna beslemeye gerek yok. Oraya giden para ile profesyonel asker ve savaş teknolojisine yoğunlaşilabilir.

• Yarbay
    2306 Mesaj

Kadın erkek eşit diyenler uğramazlar pek bu konulara

|
    |
    Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

doğru söylüyorsunuz aslında

|
    |
    GangstaBop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam nolur ironi deyin ama ya.Erkekler fizyolojik olarak doğum ya da regl gibi şeyleri tecrübe edemez ama kadınlar doğru eğitimle gayette güzel asker olabilir

|
    |
    Carlsén kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Askerlik eziyetten başka bir şey değil. Bırakın kadınların yapmasını askerliğin zorunluluğu kaldırılmalı. Böyle bir iş profesyonel şekilde yapılsın. Bir şey olamayıp kapağı orduya atan astsubay ve subayların havalarında geçilmiyor. Hele o asteğmenler insanı ordudan soğutuyor.

|
    |
  • Yarbay
    5927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: megatr670

sen görme engellisi misin? kadınlardan red yeseydim burda kadınları korumak için seçenek sunup herkesin önünde tartışmazdım.Ne raconundan bahsediyorsun sen ramiz dayıyı fazla kaçırmışsın.
    Kadınlar patatesi isteyerek ayıklıyor.Sen geçmiş çağlarda kaldıysan banane.Herkes ailemiz gibi değil herşey çok değişti.

Bence sizin gibi okumayı bile bilmeyip bütün konulara tek taraflı yaklaşan bir barzo yerine benim gibi seçenek sunan barzolar daha iyi.Git kendi çöplüğünde öt.

bu ne boş yapmaktır ya okurken baydım valla bık bık bık

Erkeklerin zorunlu olup kadınların olmaması anayasal bir ihlal ve eşitsizliktir. Ancak kadınlara zorunlu askerlik olması erkeklerin de başını ağrıtır, sonuçta hepimizin kız kardeşi eşi sevgili var, onlar gidecek diye düşünmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi performer999 -- 16 Ağustos 2020; 19:24:50 >

kadınlarada şap atılan yemek verılıyormus yoksa ortalık karısırmıs bırısı soyledı

yanı kadınlar şap olmassa evlenebılırler

|
    |

Yakında zaten kadınlar gidicek çünkü gitgide erkek sayısı azalıyor !

|
    |

Benim soruma cevap vermedin, askere gitmediysen kadınların askere gitmesini isteyemezsin bu bir.

ikincisi askerlik adam etme yeri değil bir sürü embesil gidiyor, rdm alıp silah bile tutmuyor, sivildeki karaktersizliklerini, sorumsuzluklarını orada da sürdürüyorlar.

üçüncüsü askerde bazen canını çok saçma mevzularla sıkarlarsa daha da isyankar bir tip olabiliyorsun. askeri vesayetten de nefret etmiştim.

Ben 10 yıldır bot giymiyorum mesela nefret ettim. Sivilde de kimseye ağam paşam komutanım çekmem, bir çok komutanın da mesleki bunalımda olduğu belli.

itle kopukla uğraşıyorlar çünkü.

dördüncüsü de askerlik düştüğün yere göre değişir, her ilde farklı farklı birlikler, karakollar, karargahlar vs vs olabiliyor. Standart bir askerlik yaşamıyorsun.

Reklamlar
Web Tasarım
Sohbet
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.