Şimdi Ara

Kadınlar gram yoldan çekilmiyor yürürken

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
7.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bakın ilk adımı ben atıyorum yani ilk çekilen ben oluyorum fakat çekilirken biraz çekiliyorum ki tamamen çekilirsem karşısını ilah gibi görmüş olacağım diye sonra bir bakıyorum kadın gram oynamıyor çarpıyorum ben de artık dışarı çıktığımda çarpışan arabalar gibi oldum gelene geçene çarpıyorum kendimi cüzdan çalanlar gibi hissediyorum hani onlar cüzdan çalmak için çarpar sonra hopp dızz siz bu konuda neler yapıyorsunuz??? La aga GRAM YÖN DEĞİŞMİYOLAR GRAM bakın ufacık yön değişseler ben onlara bir sürü yol verecem ama kılını bile kıpırdatmıyorlar bam diye yürüyorum üzerlerine hele bir spora başlayayımda o zaman görsünler sertçe çarpacam bıktım yav

• Kısa ve tipsiz olduğum için "kaybedecek neyim var ki?" kafasıyla dolaşıyorum sokakta ve kimseye yol vermiyorum. İsteyen çekilmesin yani ben çarpışmaya dünden hazırım. Zaten benim geldiğimi gören kızlar sağa sola kaçışıyor, o yüzden yol vermeye gerek bile kalmıyor. Erkeklere de yol vermiyorum, onlar çekiliyor. Hayır, hayır. Düşündüğünüz gibi psikopat falan değilim. Sadece bu toplum bana istediklerimi hiçbir zaman vermedi (kabul, sevgi, saygı, aşk), şimdi böyle bir durumda ben neden onlara benden istedikleri-bekledikleri saygıyı sevgiyi vereyim-göstereyim ki?

Kardeşim seri katillerin yakalandıktan sonraki ifadeleri de böyle oluyor, aman dikkat et o yolda gitme, doğru bi yol değil.

Toplum durup dururken sana saygı göstermez, belki bizim toplumda böyle ama normalde tipinden ötürü de kimse kimseye saygı göstermez. Sen bile saygı göstermezsin, sosyal medyada gördüğün dünya güzeli mankenlerle iki gün otursan muhabbet etsen, üçüncü gün "ne anlatıyo bu tipini.." dersin, saygın maygın kalmaz.

İnsanın önce kendisine saygısı olacak özetle, kendini geliştirecek.

• hasmetli billurlarımı el arabasında tasıyorum bundan mutevellit hanımlar 10 metre öteden yol verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa ve tipsiz olduğum için "kaybedecek neyim var ki?" kafasıyla dolaşıyorum sokakta ve kimseye yol vermiyorum. İsteyen çekilmesin yani ben çarpışmaya dünden hazırım. Zaten benim geldiğimi gören kızlar sağa sola kaçışıyor, o yüzden yol vermeye gerek bile kalmıyor. Erkeklere de yol vermiyorum, onlar çekiliyor. Hayır, hayır. Düşündüğünüz gibi psikopat falan değilim. Sadece bu toplum bana istediklerimi hiçbir zaman vermedi (kabul, sevgi, saygı, aşk), şimdi böyle bir durumda ben neden onlara benden istedikleri-bekledikleri saygıyı sevgiyi vereyim-göstereyim ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keira- -- 25 Şubat 2021; 1:37:41 >
  • Kendi içlerinde korkularını yenme gayreti.
    Hızlı araba sürme çabasında olanlar da aynı psikoloji (bugun biri toslamış)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kadın erkek fark etmeksizin yolda yürürken önüme gelen birini görünce hafif çekiliyorum, eğer ondan da bir karşılık alamazsam hala üstüme yürüyorsa bilerek omuz atıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 25 Şubat 2021; 1:54:42 >
  • Yolda yürümüyorum ama arabayla önüme çok atlayıp çıkıyorlar kanser ediyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılım bilsen, ana dilin gibi 3 dilin olsa, iyi bir işin ve araban olur, bu tür sorunlarla uğraşmazsın.

• Yenikapıda metrodan inmeye çalışırken binen maymunlar birde ben inmeye çalışırken onlara çarptım diye bağırıyodu o aklıma geldi

• Onlar için heryer yaya geçidi otoban e5 yanyol
  • berk70 kullanıcısına yanıt

Boş ver usta bana da dayının biri denk gelmişti devam et geç dediler haklı olduğumdan :) Aldırış etme

• Yanlarından geçerken gür ve şiddetli bir sesle ossurursan çekiliyorlar bizzat test edilmiştir

• Beni görenler ise tipinden olsa gerek kaciyolar o yoldan

Sen demekki yakisiklisin

• Sna teknik veriyim unutma :D yolda yürürken karşında görüyorsunun birini gözlerini yere indir onu hiç görmüyormuş gibi yap psikolojik olarak diger taraf beni görmedi o yüzden ben çekilmeliyim deyip senin rahatına dokunmuyor.
  • Ben dümdüz ilerliyorum kafa atmaya az kala çekiliyorlar yüce heybetli yürüyüşümdwn dolayı
  • Keira- kullanıcısına yanıt

Aslında "Kaybedecek neyim var ki" sözü herşeyi açıklamış knk benimde hayata karşı tutumum bu bir beklentim kalmadı bu iğrenç yüzümden dolayı....

• İçinde bulunduğumuz pandemi döneminin nimetlerini kullan. Biraz yüksek sesle ÖHHHÖÖÖÖ.. dersen bak nasıl tüm yolu sana bırakıyorlar  

• quote:

Orijinalden alıntı: gozcelik

İçinde bulunduğumuz pandemi döneminin nimetlerini kullan. Biraz yüksek sesle ÖHHHÖÖÖÖ.. dersen bak nasıl tüm yolu sana bırakıyorlar  

hocam birisi size doğru öksürse sonra "bulaştırdım çok özür dilerim" dese kibarlık etti diye sorun etmessiniz değil mi

• Yazılım öğren. Yoldan çekilirler 😀😀😀
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.