Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kadının biri babasız çocuk doğuracakmış, özgürmüş..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
91
Cevap
1
Favori
4.809
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kadının biri babasız çocuk doğuracakmış, özgürmüş..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2903 Mesaj
    Babasız çocuk doğurmaya karar vermiş, özgürmüş, doğacak kızını özgür yetiştirecekmiş. Babasız, kendi karar vermiş falan.. Çocuğun bütün bunlardan haberi yok, türkiye’de ve aklı kıt bir anneden doğacağından hiç haberi yok.

Arkadaşlar bir kadın hayatta tek başına var olabilir, özgür kararlar verebilir, nokta. Fakat burada söz konusu tamamen bir kadının bencilce kararına istinaden dünyaya gelmiş bir çocuksa işte orada, o kadının özgürlüğü sona erer, o çocuğun hakları devreye girer, nokta.

Buyrun tartışmaya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Denize bir dakika durup bakmaya vakitleri olmadığını söyleyen bu insanlar, ne zevksiz mahluklar...

• normalde foruma giriş yapmayacaktım ama bu konuyu görünce dayanamadım, burnumdan soluyorum.

Ulan gerizekalı karı, tam da o klasik feminist küçük beyinli tiplerden biri, tipik bir dişi gibi olayı yüzeysel ve egoistçe düşünüp planlamış. Ulan aptal, ulan ahmak, sen bitki mi yetiştiriyorsun?

1. Babası olmayan kız özgür mü oluyor? Eski kız arkadaşım babasından uzak kalmıştı uzun bir süre, çareyi sürekli başka biriyle tanışmakta buluyorlar. Bu mu sağlıklı kız?

2. Acaba babanın bu olaydan haberi var mı?

3. Kızın babasıyla büyüme hakkı senin gibi bir ahmağın evlenmeden çocuk sahibi olma hakkından BÜYÜKTÜR. Kıza özgür demiş bir de, ÇOCUĞA PRANGAYI TAKMIŞSIN, SÜRTÜK.

ULAN SİZ ÖZGÜRLÜĞÜ NE SANIYORSUNUZ, ÜREME ORGANLARINA DİNAMİT DÖŞEDİĞİMİN ŞEMPANZE IQ'LULARI DA KENDİLERİNİ ENTELEKTÜEL SANIYOR. ULAN NASIL BİR YÜZYILDAYIZ, NASIL APTALLARLA AYNI HAVAYI SOLUYORUZ, ÖYLE HAYRET EDİYORUM Kİ NEFESİM KESİLİYOR.

ÖZGÜRLÜK TERİMİ İLK DEFA KIRBAÇLANARAK TAŞ TAŞIYAN KÖLELER İÇİN KULLANILDI, GELDİĞİMİZ NOKTAYA BAK, BABASIZ ÇOCUK SAHİBİ OLMAK ÖZGÜRLÜKMÜŞ. ULAN HALA ANLAMADINIZ MI, ADALET EŞİTLİK İLE AYNI ŞEY DEĞİLDİR. HERKESİN CİNSİYETİ, HERKESİN BİR ROLÜ VARDIR. BİZ ROLÜMÜZÜ OYNAR, GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRİRİZ, SONRA DA SİKTİR OLUR GİDERİZ. SİKERİM SİZİN ÖZGÜRLÜKTEN ANLADIĞINIZI DA, TEPSİ KAFANIZI DA. AMK YETER YA, BU AHMAKLARIN PEŞİNE TAKILAN YÜZLERCE EMBESİL KIZA LAF ANLATMAYA ÇALIŞMAKLA GEÇİYOR ÖMRÜMÜZ, YETER YA.

Çocuk babasını sorunca ne diyecek küçük yaşta etrafta babalarıyla dolaşanları görünce depresyona girebilir
    Tek kelimeyle saçmalık, cinsel ihtiyacını sokakta karşılar artık

Bendini yıkacak diyo. Bendini yıkmak ne olm ? Derdiniz ne sizin az lafa bak BENDİNİ YIKACAK ! Sanırsın kadınları zincire vuruyoruz. Özgür dogacak diyor. İyi ya sevindim normalde prangalarla doğuyorlar.

Çocuk doğup belli bi yaşa gelince etrafındaki herkesin babası var ve soracak benim babam nerde ? O zaman özgür doğdun sen kızım bendini yıktın der. Hastalıklı insanlar bunlar.

Bune lan, birde şimdi baktım 6.6 K like almış. Bu fikir özgürlüğü felan değildir, hastadır böyle birşey paylaşan. Birde utanmadan başka tweetlerde savunmaya kalkmış.

doğacak çocuğa o kadar yazık olacak ki. bir cocuğun elinden babası ile yaşayacağı zamanı çalamazsınız

Al işte, ben özgüğğüüümm kafasındaki bir kadın yüzünden bir çocuk daha baba figürü olmadan, aile ortamı olmadan büyüyecek.

Evlenirsin, çocuk yaparsın ama sonra ağır bir şeyler olur boşanırsın, buna kimse karşı çıkamaz. Ama buradaki olay tamamen radikal bir davranış.

Kendini medeni gören, çocuğuna çok ilgili olduğunu/olacağını düşünen bir tiptir kesin.

Çocuklara çok duyarlı ANAÇ biri değil çocuğun ileride psikolojik sorunlar yaşamasına sebep olacak kadar EGOİST biri oysa.

• Er
    1 Mesaj
    Okumadım ama bu kadınlara bu özgüveni veren gene biz erkekleriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Draxen

MDJVKDBGKSKFJSK bu karilar manyak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    0 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Soğanlıkahve

Çocuk babasını sorunca ne diyecek küçük yaşta etrafta babalarıyla dolaşanları görünce depresyona girebilir
    Tek kelimeyle saçmalık, cinsel ihtiyacını sokakta karşılar artık

“You must be shapeless, formless, like water. When you pour water in a cup, it becomes the cup. When you pour water in a bottle, it becomes the bottle. When you pour water in a teapot, it becomes the teapot. Water can drip and it can crash. Become like water my friend.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    doğacak çocuğa o kadar yazık olacak ki. bir cocuğun elinden babası ile yaşayacağı zamanı çalamazsınız

|
    |

Evlenirsin, çocuk yaparsın ama sonra ağır bir şeyler olur boşanırsın, buna kimse karşı çıkamaz. Ama buradaki olay tamamen radikal bir davranış.

Kendini medeni gören, çocuğuna çok ilgili olduğunu/olacağını düşünen bir tiptir kesin.

Çocuklara çok duyarlı ANAÇ biri değil çocuğun ileride psikolojik sorunlar yaşamasına sebep olacak kadar EGOİST biri oysa.
    bir kız özgür doğacak demiş bir de :D

Ulan gerizekalı karı, tam da o klasik feminist küçük beyinli tiplerden biri, tipik bir dişi gibi olayı yüzeysel ve egoistçe düşünüp planlamış. Ulan aptal, ulan ahmak, sen bitki mi yetiştiriyorsun?

1. Babası olmayan kız özgür mü oluyor? Eski kız arkadaşım babasından uzak kalmıştı uzun bir süre, çareyi sürekli başka biriyle tanışmakta buluyorlar. Bu mu sağlıklı kız?

2. Acaba babanın bu olaydan haberi var mı?

3. Kızın babasıyla büyüme hakkı senin gibi bir ahmağın evlenmeden çocuk sahibi olma hakkından BÜYÜKTÜR. Kıza özgür demiş bir de, ÇOCUĞA PRANGAYI TAKMIŞSIN, SÜRTÜK.

ULAN SİZ ÖZGÜRLÜĞÜ NE SANIYORSUNUZ, ÜREME ORGANLARINA DİNAMİT DÖŞEDİĞİMİN ŞEMPANZE IQ'LULARI DA KENDİLERİNİ ENTELEKTÜEL SANIYOR. ULAN NASIL BİR YÜZYILDAYIZ, NASIL APTALLARLA AYNI HAVAYI SOLUYORUZ, ÖYLE HAYRET EDİYORUM Kİ NEFESİM KESİLİYOR.

ÖZGÜRLÜK TERİMİ İLK DEFA KIRBAÇLANARAK TAŞ TAŞIYAN KÖLELER İÇİN KULLANILDI, GELDİĞİMİZ NOKTAYA BAK, BABASIZ ÇOCUK SAHİBİ OLMAK ÖZGÜRLÜKMÜŞ. ULAN HALA ANLAMADINIZ MI, ADALET EŞİTLİK İLE AYNI ŞEY DEĞİLDİR. HERKESİN CİNSİYETİ, HERKESİN BİR ROLÜ VARDIR. BİZ ROLÜMÜZÜ OYNAR, GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRİRİZ, SONRA DA SİKTİR OLUR GİDERİZ. SİKERİM SİZİN ÖZGÜRLÜKTEN ANLADIĞINIZI DA, TEPSİ KAFANIZI DA. AMK YETER YA, BU AHMAKLARIN PEŞİNE TAKILAN YÜZLERCE EMBESİL KIZA LAF ANLATMAYA ÇALIŞMAKLA GEÇİYOR ÖMRÜMÜZ, YETER YA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadece sanat -- 30 Kasım 2019; 19:3:11 >

• Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Bune lan, birde şimdi baktım 6.6 K like almış. Bu fikir özgürlüğü felan değildir, hastadır böyle birşey paylaşan. Birde utanmadan başka tweetlerde savunmaya kalkmış.
    Kendinde söylüyorsun “kadının biri” sanane?

|
    |

kadın devrimi bütün dünyayı bozdu.
    100 sene önceye kadar kadınlar hiç bir ülkede oy bile kullanamıyordu,kullandırtmamalarının bir sebebi varmış meğer,şimdi ortaya çıkıyor her şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 30 Kasım 2019; 19:37:30 >
  • size ne kardeşimm

kadının kendi kararı. siz analı babalı doğmuşsunuz da çok mu mutlusunuz? forum fakirim yıkığım ölmek istiyorum konularıyla dolu. kadının parası vardır çocuğuna kendi bakabilir kimseye de hesap vermek zorunda değil. büyük olasılıkla o çocuk sizden çok daha mutlu olucak. daha anneyi tanımadan nasıl yorumlar yapılmış.

bu tepkiyi keşke kızına kötü davranan, taciz eden, şiddet uygulayan babalara gösterseniz. babasız doğucak bi kıza değil ve annesine değil

sizin tek yaptığınız kadın düşmanlığı üstteki yorum da bunun kanıtı şimdi yazan olay ile bu ne alaka?

Bu üye Britney Spears fanıdır
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Mantikli bir sey bence, erkegim ama erkekler hep isi bozuyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bendini yıkacak diyo. Bendini yıkmak ne olm ? Derdiniz ne sizin az lafa bak BENDİNİ YIKACAK ! Sanırsın kadınları zincire vuruyoruz. Özgür dogacak diyor. İyi ya sevindim normalde prangalarla doğuyorlar.

Çocuk doğup belli bi yaşa gelince etrafındaki herkesin babası var ve soracak benim babam nerde ? O zaman özgür doğdun sen kızım bendini yıktın der. Hastalıklı insanlar bunlar.

Hızını al vur kendini duvara

|
    |
    xxCrazyBoyxx01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Güzel ülkemin nazi feministleri işte.Erkek düşmanlığı bunların gözlerini kör etmiş.O çocuk yaptığı adamında çokta umurun da sanki.Kendilerini böyle kullandırıyorlar sonra ortalıkta ''Yeah biz özgür kızlarız'' diye kendilerini avutuyorlar ya en çok buna gülüyorum.Feminist söylemleriniz erkeklerin bir .ikinde değil.Kendi kendinize çalıp oynuyorsunuz haberiniz yok.

Kendi hayatındır nasıl yaşarsan yaşarsın fakat doğacak bir çocuk için böyle bencilce bir karar veremezdi.Bu özgürlük değil kendi egosunu tatmin etmek uğruna bir insan hayatını mahvetmek demektir.İlerde o kız muhtemelen baba hasreti çekecek.Sonuçta hiç kimse doğuştan bir kimlikle doğmuyor.Kız küçük bir çocukken feminizm,cinsiyetçilik,özgürlük gibi kavramlarla ilgilenmeyecek ''baba'' kavramını merak edecek.Okula gittiğinde çevresinde herkesin babasının olduğunu,mezuniyet törenlerinde ailecek pozlar verdiğini gördüğünde o kös kös uzaktan bakacak.Dahası hiçbir zaman babalar gününü bile kutlayamayacak.Arkadaşları babalarıyla fotoğraflar paylaşırken,birşeyler yaparken o hep ortada tek kalacak.Sonrasını biliyoruz psikolojisi bozuk,ne yapacağını bilmeyen bir tip olacak.Muhtemelen de anasından da nefret edecek.Anasından aldığı feminizm dersleriyle beraber babasının olmayışınında etkisiyle erkek düşmanı,cinsiyetçi bir tip olup ortalıkta ''Yeaaa biz çok özgürüz moruq'' modunda dolanacak..Ama içten içe her daim baba hasreti çekecek.

Bakın biz insanlar arasında değişmez bir takım biyolojik ve psikolojik sınırlarımız vardır.Sağlıklı yetişkin bir bireyin ortaya çıkması için Dünya'ya getirilen çocuğun hem anne hem de baba sevgisi/güvencesi alması gerekir.Çok küçük yaşta annesini ve babasını kaybeden çocukların çok büyük bir kısmında özgüven eksiliği,psikolojik sıkıntılar gözlendiği görülmüştür.Sırf ''Ben feministim.Erkeklerden nefret ediyorum fakat gider bir adamın altına yatarım.Yatarken ''özgür'' olduğum için kendimi koruma ihtiyacı duymam.Adam benle işi bitince çekip gidebilir zira ben özgür bir kadın (!) olduğum için tek başıma ayakta aslanlar gibi dururum.Adamın rahmime bıraktığı tohumuda büyütür doğutur ve Dünyadaki özgür kızlardan biri yaparım'' saçmalığı uğruna bir çocuğun çocukluğu çalınamaz.

Ama gel de gözü erkek düşmanlığı bürümüş bu tiplere anlat bunu.Eminim çocuğun cinsiyeti erkek olsaydı aldırırdı bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 1 Aralık 2019; 0:1:53 >
    |
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj

Burdakilerin cogunun baba figuru onlara maskulenligi ogretmedigi icin feminen davranislara sahipler arada kalmis kisiler ve kadinlar da sevmiyor. Ayrica yaptigin mantiksal safsata. Biz buna karşıyız diye ona karşı degiliz gibi gosteriyorsun. Ak kara mantiksal safsatasi. Sukur ki ben maskulenligi ogrendim

|
    |
    xxCrazyBoyxx01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kafayı yemiş bunlar. Feminizm bir hastalıktır, akıl hastalığı.

|
    |
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
3,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.