Şimdi Ara

'Kadına Şiddet' Abartılıyor Diyenlerin İzlemesi Gereken Bir Olay. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
5.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadının ablası, şahsı önceden YÜZLERCE kez şikayet ettiklerini, işlem yapılmadığını yazmış twitterda. Sorunun temeli burada. Önce o işlem yapmayanların hesabı sorulacak ki önlensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman ki görüntüler sosyal medyaya düşüyor, işte o zaman işlem yapılıyor. Yokss, eşinin ağzını burnunu kırıp aramızda dolaşan maganda zibil gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

@cxcagri kadir şeker olayı demişsin. Bıçak kullanmak zorunda değilsin. Elin kolun bacağınlada uzaklaştırabilirsin .

Kadir şeker olayı değil cinayeti bıçakla geziyor kalbine saplıyor sorunca kadını korumakmış cinayete bahane bu

Ayrıca haberleri takip edin daha neler oldu..

• Videoyu çekenlerde çok yardım etmiş gerçekten hemen video çekip twitterda fame olayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Sopa kullan koluna bacağına vur illa kafasına kürekle vurup komaya sokmak zorunda değilsiniz bundan bahsediyorum .

dediğin mantıklı ama kavganı neyin ne olacağı hiç belli olmuyor.

• Ulkede bu barzolar eger madur olmediyse saliyorlar kac kere gorduk. Bu tarz siddet olaylari gittikce artiyor sanki ulkede.

• Bu kameralara yansimis da harekete gecerler belki, gormedigimiz kac tanesi oluyor hergun kim bilir.

• Dayak yiyen bur kadın. Gördüm. Ortalama bir erkek hayati boyunca en az 1 2 kere dayak yiyor.

Kadina siddet abartiliyor. Siddet herkese var.
    Cocuk
    Insan
    Araba
    Hayvan

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

Videoya çekip hiç bir şey yapmadan izleyenlere en az 10 sene vermeleri gerekiyor.

Eylül 2020'de benzer bir olay başımıza geldi. Sokakta dayak yiyen bir kadını kurtarmak için gece saat 1 gibi aşağı indik.

Ayırmaya çalışınca arbede oldu, kalabalık toplandı, polis yarım saat sonra geldi.

Dayak yiyen kadın bizden şikayetçi oldu. Neymiş efendim, onlar kavga etmiyormuş. Evlerine giderken biz taciz edip saldırmışız.

Bu şekilde pencereden yapılan kayıt sayesinde kurtulduk. Polisler ciddiye bile almadı, iftira atan kadın ve erkeği.

Karakoldayken sohbet ettiğimiz polis arkadaş, artık bıktık diyor. Ne yaparsak yapalım kadınlar dayak atanları koruyor dedi.

Sonuç olarak, artık beni "sevseler" artık müdahale etmem.

Çünkü kadın iftirasını tutturabilseydi, kadının beyanı esastır saçmalığı yüzünden benim hayatım kayardı. Derdimi de kimse dinlemezdi.

• İstanbul sözleşmesinin ne olduğunu bile bilmeyen. Açıp bir kere bile okumamış. Kadınları damızlık olarak gören cahiller niye toplanmadı bu konunun altına ? (Mesela ağızlarına sakız ettikleri kadın beyanı esastır diye bir şey yok. Mağdur beyanı esastır var, kadın erkek çocuk mağdur kimse onu beyanı esas alınır)

Kadın 9 kere suç duyurusunda bulunduğu halde devlet kılını kıpırdatmamış. Erdoğan’a laf etseydiniz polis helikopterle tepenize inerdi ama kadın sokakta dakikalarca dövülürken polis bekçi ortada yok.

• Okuduğum en boş mesaj bu, teşekkürler bu kadar mantık dışı mesajlar gönderdiğiniz için. Ortalama erkek 1-2 kere dayak yiyormuş, kaynak ne? Erkekleri dövenlerde erkekler yalnız bunu da unutmamak gerek.

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Muhalefet edemeyince boş tabi

• Adamın fotolarına baktım biraz. Sürekli içki masasında fotolar. Böyle tiplerden uzak durması gerektiğini kızların artık öğrenmesi gerekiyor. İçki içen adamın kafası asla çalışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 7 Mart 2021; 11:15:27 >
  • Dayak yiyen kadın, o benim kocam döver de sever de diyip tam tersine senden bize saldırdı diye şikayetçi olursa ne yapacaksın peki? Biz bir kere elemanın biri, bir kadını ittirip kaktırırken kadına "bir problem var mı yardımcı olalım" dedik arkadaşlarla. Kadın, size ne bakın işinize, aramızda ki olay sizi ilgilendirmez diye bizi bir güzel postaladı, hatta adam da bize diklendi de biz Allah'tan adamı haşat etmedik o gün. Şimdi düşünüyorum da o zaman 24-25 yaşındaydım, iyi ki delikanlılığımız tutmamış da o adamı parçalamamışız orda, başımıza ne gelirdi kim bilir. Üç arkadaş belki hala hapisteydik kim bilir. Kimseye karışmayın arkadaşlar görüntünüzü alın polisi çağırın gelsin polis uğraşsın. He tanımadığınız etmediğiniz biri için çöpe atacak hayatınız varsa, o riske girebiliyorsanız müdahale edin tabi. Burası Türkiye, burada ruh hastası çok. Kadın bir aksi beyan verirse başınız çok kötü ağrır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 7 Mart 2021; 11:46:14 >

• Kafasını camdan dışarı çıkartmaya korkan asosyal ergenler ahkam kesmeye toplanmış. İsterse kadının kafasını kessin yine de müdahale edilmez. Kadın ne yapar eder ayırmaya çalışandan şikayetçi olur. Kafası kopsa ahirette yakana yapışır. Hayatın gerçeği budur.

• Yazdıklarıma cevap mı verdin ki? Sadece boş yazmıyor bak orada, oku kardeşim oku!

• Konuyu açtığıma tabi ki pişman oldum. Neyse blok listemi genişleteyim biraz.

• Kadınların savunmasız olması olabilir mi? Bu cümleyi yazabilmek için sağlam vicdansız olmak gerek yalnız. Hayatınızda kaç tane adamın sokakta sürüklenerek dövüldüğünü, bayılana kadar dövüldüğünü gördüğünü gördünüz veya duydunuz? Bu olaylar sürekli kadınların başına geliyor, görmemek için kör olmak lazım. Neyse hocam sizler gibi asosyal kadın düşmanlarına ne anlatsak boş. Son olarak erkeğin erkeğe uyguladığı şiddet %90 karşılıklı oluyor zaten. Hepinizi bloklayıp geçiyorum.

https://www.twentify.com/tr/blog/kadina-siddet-arastirmasi-2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 7 Mart 2021; 12:37:11 >

• Lan si.

Git müdahale et bakalım çok delikanlıysan, istisnalar elbet ki vardır burdan onlardan özür dilerek bu yorumu yapıyorum ama, kadınlar kendi katillerini seçiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.