Şimdi Ara

Kadın kuaföre ve güzellik salonu açmayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuaförlükle hiç alakası olmayan biriyim ve hiç alakası olmayan biri açabilir mi. Yani nezih güzel bir semtte, büyükçe bir yer açmayı düşünüyorum.

300 bin bütçe ayırdım şimdilik duruma göre artabilir de. Yani ben sadece işletmeci olacağım, başına 2-3 kuaför koyup çalıştırabilir miyim bir de 2-3 manikür pedikürcü kız ya da kaç kişi çalışması lazım.

Antalya'da olacak ve kuaföre ne kadar maaş vermek gerekir 2500-2750 yeterli bir rakam olur mu var mı bu sektörde olanlar.

• Sadece işletmeci olup maaşla iyi kuaför çalıştıramazsınız hocam. İyi birini bulursunuz ortak olursunuz yoksa iyi adamlar kabul etmez 3-4bin alıp kendini kullandırtmış olmayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuaförlük bi sanat günümüzde hele kadın kuaförlüğü bence iyi bir kuaför 3000 bile kabul etmez ..

• cübbeli gandalf kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam da bazı 5-6 koltuklu kuaförlerde 1 den fazla kuaför çalışıyor çok fazla görüyorum, yani 1 kuaför yetişemez ki zaten.

Onun dışında da manikür pedikür yapan hatunlar da oluyor. Yani fazla müşteri ciroyu arttırıyor çalışanın maaşını da bir şekilde çıkarıyor.
  • git lüks sadece kahve işine gir kahve diyarı dünyası cart curt..
  • Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: break the cycle

Öyle hocam da bazı 5-6 koltuklu kuaförlerde 1 den fazla kuaför çalışıyor çok fazla görüyorum, yani 1 kuaför yetişemez ki zaten.

Onun dışında da manikür pedikür yapan hatunlar da oluyor. Yani fazla müşteri ciroyu arttırıyor çalışanın maaşını da bir şekilde çıkarıyor.
    İşte o 5-6kuaför var ama 1tanesi isim yapmış o bölgenin müşteri çekeni oluyor diğerleri ekmeğini yiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.