Şimdi Ara

Kadim Steakhouse Halkalı [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sk. No:6/1 Küçükçekmece / İSTANBUL
    (Küçükçekmece Belediyesi Karşısı)
    info@kadimsteak.com
    +90(212) 697 69 69

abimin kaybettiği iddaa sonucu ısmarladığı yemek :)

kadim usta birde önümüze çok güzel bir menü tasarımı sundu

:)))

Dana Lokum bir efsane dostumm :)

yemeğin üstüne birde kahve içtik uzun zamandır içtiğim mekan kahvelerinden 2. sırada gelir

Son zamalarda ülkemizdeki Steakhouse serüvenlerinden alıştığımız gibi bir mekan değil. Öncelikle içeri girdiğim zaman bir aile havası hissediyor. İnsan İstanbul'daki bir çok steakhouse mekanına gittim ama rahat bir şekilde ailem veya kız arkadaşlarım ile yemek yiyebileceğim bir mekan arıyordum. Burası gerçekten öyle bir yer. İçeri giriyorsunuz güler yüzlü bakımlı bir karşılama ile karşılaşıyorsunuz. Yanınıza gelen servis elemanları sizi boğmadan bir servis eşliğinde değerli olduğunuzu hissettiriyor ve size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyorlar. Yanınıza o güler yüzlü adam Kadim Chef geliyor ve sanki sizi daha önceden tanıyormuş gibi cana yakın bir tavırla sizi rahatsız etmeden tatlı bir konuşma ile yediğiniz etin veya etlerin yararlarını anlatıyor. Ne kadar sürede pişirildiğini ne ile soslanıp nasıl servis edildiğini soruyor. Üzerine birde tavsiye ettiği şekilde pişirilip getirilen eti eğer yiye meseniz elinden geldiğince en iyi şekilde size tekrardan sunum yapıyor. Yani ona göre ailesinden bir kişiye nasıl bir et pişiriyorsa bizlere de elinden geldiğince aynısını yapmaya çalışıyor emin olun. Gerçekten Etilerdeki bir çok steakhouse mekanına gittim ve verdiğim paranın değerini, hizmetini/sunumunu ve tadını burada aldım. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Bana teşekkür edeceksiniz.

• İşin hayırlı olsun.
  • Hadi hepsini geçtimde bir firma adında ilk kelime Türkçe 2. İngilizce cahil işi geliyor bana hep..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşluk tuşunu kullan be dostum kör oldum okurken.

Ya ben böyle çok şaşalı et restorantlarını sevmiyorum Franc almadıysan kendi konseptini yap anlattığına göre öyle bir yere benziyor.

Mesela Virginia Angus bu dediğim özelliği karşılıyor kendi has bi tarz ve et çiftliği var.

Porsiyonlar nasıl mağlum dönerciden tut en pahalı restoranta kadar porsiyonlar azaltılıp fiyat yükseltiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.