Şimdi Ara

Kadıköy Sarı Laciverttir ! Gencfb.org Açıklama ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
3.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama BJK neden Olimpiyat'ta oynamama konusunda diretiyor?
    Yani ben bir Fenerbahçe'li olarak, bir yıl ve hatta bir ay bile İnönü'de oynamak istemezdim. BJK neden bu tarz olaylara giriyor?
    Anlamış değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Bedava bilet var, para verecez diye toplasınlar bir yere bu GFB yi, sonra belediyeye haber versinler..Tertemiz olur tribünler...

Son maçtaki tribün desteğinin faydası ortada..Böyle çıkıntılar olmazsa bu takım iş yapar..

Tribün desteğini kim veriyor o zaman hele söylesene bi Allahını seversen. GFB horon mu tepiyor maç sırasında? Ya sabır...
  • Kadıkoy de desıbel rekoru kırılır daha ne ıstıyonuz ıste
  • Stada zarar vermeyeceklerse, zemin bozulmayacaksa, maçlarını efendi gibi izleyeceklerse, bilet gelirinin %90'ını bırakacaklarsa ben herhangi bir sorun görmüyorum gelmelerinde.
  • bjk-fb yarı yarıya olsun fb-bjk maçı da bjk 2000 kişi gelsin olsun bitsin
  • kasimpasa stadi makul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateşkorkmaz

Kadıkoy de desıbel rekoru kırılır daha ne ıstıyonuz ıste

Rekor zaten Beşiktaş'ın. Rekor kırılmaz ancak kendilerine ait olan rekoru geliştirebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Ben istiyorum.Aşılması gerekiyor bu işlerin artık .Bjk için mantıklı olan Kadıköy ise eğer 1, 2 sene misafir olmasında sorun yok.Yok atmosfermiş yok oymuş yok buymuş bunları geçmek lazım artık.Futbolu sahadaki kadrolar oynar sen kadronu iyi kur istediğin cehenneme sok o kadro oradan galip çıkar.Yıllar önce 3 büyük takımda aynı stadta oynuyordu bir şey mi oluyordu.Tribünler bile karışıktı.Nefret tohumları eken kimseyi desteklemiyorum ister Fenerli olsun ister Gs'li ister Bjk'lı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bir sakin olun, burada birbirinizi yemenin hiçbir anlamı yok, sinirleriniz harap olmasın durduk yere.

Oynama durumu olsa bile iki takımın da avrupaya katıldığını ve kupada devam ettiğini varsayarsak zemin tarlaya döner, iki takım birden oynayamaz gibi.Kasımpaşa desek, onlar da uefa ya gidebilir belki, orada da aynı hikaye.Olimpiyat yolları gözükecek gibi.

Ama olur da Kadıköy'de oynarsak güzel olur.
  • İki ucu ... değnek
    Bekleyip göreceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Galatasaray'lı olarak saygı duyuyorum. Türk futboluna yön veren takımların ne zorunlulukla olursa olsun birbirinin stadında ev sahibi olması çok saçma ve iğrenç bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

ne stadmış arkadaş, 17 tane maç oynayacak beşiktaş altı üstü, komedi tam. vefa stadında oynayalım, konseptimize de uygun.

onlara soran olmuş gibi atar yapıyorlar... size ne derlerse ne diyecekler stad bizim sizin sadece kullanım hakkı size ait... istediğimiz takıma kullandırtırız... derlerse ne diyecekler? durum buna işaret...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller1907

Kadıköy Sarı Laciverttir ! Gencfb.org Açıklama !

bunu yapanlara stadı açacaz hiç sanmıyorum... gidin olimpiyatda oynayın miss gibi stad..

Bunu yapanlar ile yukarıdaki açıklamayı yapanlar aynı cins insan.Bilmem anlatabiliyor muyum ?

• kasımpaşa stadı olsun istiyorum... hiç ağız burun eğmeye gerek yok millete, biraz sabredelim; bizimde olucak zaten. umarım böyle görgüsüzleşmeyiz.
  • Bjk li taraftarlar fenerbahcemize sayip soverken , sikeci bilmem ne diye lakap takarken bir de yuzsuz bir sekilde bizden medet ummalari beni cok sinirlendiriyor.Yuzsuzler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay stadınıza be kardeşim.. Oynadıkları maç başı bilet parasını biz alırız, gelip oynarlar. Bu kadar basit.
  • Beşiktaş'ın Kadıköyde oynamasını çok istiyorum.
    Bizim anlatmaya çalıştığımız şeyleri yaşayarak öğrenip hak verecekler çok olacaktır.
    TTarena'da, Ş.Saraçoğlu'da kiralamış olan takımlarıyla özdeşleşmiş, ona göre unsurlar ve aidiyet taşıyan stadyumlardır. Öncelikle bundan Beşiktaş taraftarı rahatsız olacaktır. Önüne bakacak fenerbahçe logoları ve resimleri, arkasına bakacak sarı lacivert renkli bir yapı. Ve her takım taraftarında olduğu gibi Beşiktaş taraftarları arasında da her kişilikte insan olacak ve kendisine ait olmayan bir stadyumda zarar veren davranışlarda bulunabileceklerdir. İşin teknik yönü ayrı bir konu. Çimin durumu, locaların durumu vs.vs.

İnşallah Beşiktaş orada oynamaya başlar ve hiç bir sorun çıkmaz. O zaman tüm bu yazdıklarım yanlıştır, bizim TTarena'ya talip olduklarındaki tepkimiz haksızdır demektir.
  • fbyi bilmiyorum ama gs bizim stadta oynarken bizim tarihimize kara leke mi sürüldü?
  • Kartalsporun sahasında oynasınlar, amblem uyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

Kartalsporun sahasında oynasınlar, amblem uyuyor

o takım sizin pilot takımınızdı diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.