Şimdi Ara

Kadıköy Sarı Laciverttir ! Gencfb.org Açıklama !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
191
Cevap
0
Favori
3.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 145
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WITCHER (13 mesaj) Guest-01827C3F7 (10 mesaj) zucchero (6 mesaj) PersPrensi23 (5 mesaj) Triel Baenre (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58 mesaj) Mobil (36 mesaj) Tablet (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Kadıköy Sarı Laciverttir ! Gencfb.org Açıklama !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2004 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sonda söyleyeceğimizi başta söylemeyelim.

Kendi stadımızda Beşiktaş'ı istemiyoruz.
    Düne kadar topu topu 1500 kişinin deplasman hakkını abartılı güvenlik gerekçeleriyle gasp edenler neye güvenerek Beşiktaş taraftarını evimize, muhitimize davet ediyorlar anlamak imkansız.

Yaşanacak olası olayların sorumluluğunu üsteleniyorlar mı mesela?
    Beşiktaş taraftarının Kadıköy'de misafir edileceği tek bölüm deplasman tribünüdür. Aksi yönde alınacak bir karar Fenerbahçe tarihine sürülecek leke olup affedilmeyecektir. Beşiktaş’a başka kapıyı, yönetimi de mantıklı kararlar almayı tavsiye ediyoruz.

Gaflet içindeki yönetimi uyandırmakta Fenerbahçe taraftarının yükümlülüğündedir artık. Bu rezalete tepkimizi her alandan gösterelim :

Fax: 0216 542 1960
    E- Mail :halklailiskiler@fenerbahce.org
    Twitter Hashtag : #bjkyikadıköydeistemiyoruz

Genç FENERBAHÇELİLER

Diye bir duyuru gecmişler. Ortalık karısacak yıne

|
    |
    Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.

• Binbaşı
    1676 Mesaj
    maç inönü de değil mi ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: eyyorlamam bu kadar

maç inönü de değil mi ya?

önümüzdeki sene bjk'nin maçlarını kadıköyde oynaması gündemde, ondan bahsediyorlar.
    |
    |
    sadece genç fb degil bütün taraftar grupları böyle birşeye karşı. ee zaten olmalılar da..

bende bi fenerbahçeli olarak şahsen bunu istemiyorum.
    |
    |

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yarbay
    3831 Mesaj
    ilerde değerlenir buralar

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    5917 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DjarumBlack-

beşiktaş'a zor döneminde hep destek olmuş kaybetmesini istemeyen biri olarak bende kendi stadımda oynamalarını istemem. (stada alışacaklar atmosferi ezberliyecekler bizim seyirci ve atmosfer üstümlüğümüz bitecek(yılda bir kere deplasman takımı oynamak var 2 haftada bir aynı stadda ev sahibi gibi oynamak var) kendi stadları yapıldıkdan sonra bile kadıköye geldiklerinde stres yaşamayacaklar en basitinden bir örnektir bu) asla ve asla kabule dilemez bir durum. olimpiyat stadı mis gibi duruyor orda
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV

Steam PSN TvTime
  • Yarbay
    3548 Mesaj
    Kolay gelsin Fenerli arkadaşlara. Ayvayı yediniz bütün yaz boyunca
    |
    |

Steam ID: aeyi
    Origin ID: andaceyi
    PSN ID: andaceyi
  • Yarbay
    8587 Mesaj
    Kimse başka bir takımı, hele ki büyük bir takımı kendi stadında istemez. Bundan daha doğal bir şey yok.
    |
    |
    Abboo işler karışıyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    551 Mesaj
    konudaki yerimizi alalım
    |
    |
    Ben istiyorum.Aşılması gerekiyor bu işlerin artık .Bjk için mantıklı olan Kadıköy ise eğer 1, 2 sene misafir olmasında sorun yok.Yok atmosfermiş yok oymuş yok buymuş bunları geçmek lazım artık.Futbolu sahadaki kadrolar oynar sen kadronu iyi kur istediğin cehenneme sok o kadro oradan galip çıkar.Yıllar önce 3 büyük takımda aynı stadta oynuyordu bir şey mi oluyordu.Tribünler bile karışıktı.Nefret tohumları eken kimseyi desteklemiyorum ister Fenerli olsun ister Gs'li ister Bjk'lı.

Orijinalden alıntı: baris01

Ben istiyorum.Aşılması gerekiyor bu işlerin artık .Bjk için mantıklı olan Kadıköy ise eğer 1, 2 sene misafir olmasında sorun yok.Yok atmosfermiş yok oymuş yok buymuş bunları geçmek lazım artık.Futbolu sahadaki kadrolar oynar sen kadronu iyi kur istediğin cehenneme sok o kadro oradan galip çıkar.Yıllar önce 3 büyük takımda aynı stadta oynuyordu bir şey mi oluyordu.Tribünler bile karışıktı.Nefret tohumları eken kimseyi desteklemiyorum ister Fenerli olsun ister Gs'li ister Bjk'lı.

Bravo arakdaşım.
    |
    |
    Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur
  • Binbaşı
    1652 Mesaj
    Olası bir BJK-FB maçında, o stadın deplasman tribününde FB'lliler olursa, katliam çıkar.
    AMD Ryzen 5 3600 + Scythe Fuma 2 | MSI B450 Tomahawk MAX | Sapphire Nitro+ 5700 XT 8gb | G.SKill Trident Z Neo 8x2gb ddr4 3600 mhz CL16 | LG 27GL850-B 27" UltraGear QHD 144hz Nano IPS HDR10 1ms | Samsung 970 Evo Plus | Cooler Master MB511 650w 80+| Plantronics RIG 500 PRO 50mm | Corsair K68 | SteelSeries Rival 710 | SteelSeries Qck Heavy Large
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Geçen sene buralar ''boşverin arena'yı gelin Kadıköy'de oynayın vallahi isterim '' diyen şirin çocuklarla doluydu.

Kadıköyde değilde özellikle Fenerbahçe semti ve stada yakın semtler bu olayı benimsemez gibi. devamlı kavgalar çıkar olaylar bitmez. TT Arena'da oynasalar gürültü olmaz ama orayıda Gs istemez hakkıdır.
    Beşiktaşın Kadıköy'de oynaması büyük olaylara sebep olur diyebilirim.
    |
    |

PSN ID: DragonbornTR54

• Yarbay
    2964 Mesaj
    Ben istiyorum açıkçası, ezeli rakip ile ezeli düşmanı birbirine karıştırmamak gerekli.Konuşursun Beşiktaş ile Beşiktaş-Fenerbahçe maçını izmirde oynarsak sizin ile her konuda anlaşabiliriz dersin olay biter.Hem İzmir seyircisi 1-2 sene büyük takım izlemiş olur sene de bir kez, hemde oluşabilicek semt kavgalarını engellemiş olursun.

Sizin dedeleriniz yıllarca Fenerbahçe-Beşiktaş maçlarını kol kola Taksim stadında izledi.Yıllarca aynı sahayı kullandılar, demek ki o zaman daha mantıklı ve sağduyulu insanlarmışız.
    |
    |
    Bence oynamaları uygun. Bu gibi şeyler aşılmalı diyorum. GFB'nin bu "tek Fenerbahçeli kendileriymişçesine" etrafa tükürük saçması da ayrı bir rezalet. Alınan kira bedeli, verilen zararları karşılamayacaksa ayrı konu fakat kulüp kazanç sağlayacaksa izin verilmeli diye düşünüyorum. Futbol bölümünde mesajlar sonuna kadar okunmadan hemen laflar yapıştırılıyor, alıntılar yapılıyor fakat okuyan olur diye ben yine de ekleyeyim. Aziz Yıldırım'ı destekleyen birisi değilim.
    |
    |

1973 Volkswagen 1303S
    Red-White Tofuduk !
    %100 Aircooled
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Ekonomi
Web Tasarım
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.