Şimdi Ara

Kadıköy'de Ermeni kilisesine çöp konteyneri skandalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
4.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Irkın yok ki. bu bölge gen olarak dünyanın en karışık bölgelerinden biri. Laf söylediğin ermenilerin kanından muhtemelen sende de var yani. kaldıki bilimsel olarak zaten ırk yok. kültürel olarak, ortak değerler vs. olarak millet olarak var.

Kadıköy'de Ermeni kilisesine çöp konteyneri skandalı
  • Aslında burada hakaret edilen gavur,Ermeni denilen insanlar buradakilerden daha dürüst ve sadece ekmeğinin peşinde olan insanlardır. PKK' li serefsizleri ayrı tutuyorum. Lakin onlar ne bir dine ne bir insan ırkına sahiptir. Sadece terörist.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapan kisi yakalandi, akli dengesi yerinde degil,

Ayrica Halicteki kilise gibi onlarca gayri muslim ibadethaneyi onaran gene bu hukumettir,

Biraz da avrupa ve dunya’da muslumanlara uygulanan hak gasplarindan, zulum ve iskenceden bahsetseniz..

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Yok, pek zannetmem... Ufacık bir sokakatan günde dört beş defa çöp arabası geçiyor. Büyük konteynerler akşama kadar en az üç defa doluyor. Kadıköy'ün çıkardığı çöpe inanamazsınız. Ufacık yerde beş milyon nüfus. Danimarka kadar nüfus Kadıköy.

Ayrıca iç/dış turistin çok olduğu yeterince karışık bir yer. Hiç sanmıyorum belediyenin bunlarla uğraşacağını. Tersine kilise ve sinagogları hep tırtıklarlar, fıs fıs boylarla, küçük pislikleriyle... Belediye usanmadan her defasında temizler, paklar, boyar. Sonra zibidiler gelir yine aynısını yapar. Masrafını biz, düzgün vatandaşlar öderiz.
  • ırkçı bir yaklaşım olmuş
  • Hoooo islam Hocc goruuu dinudur. Erzurum da neymiş. Siz hiç Rize’ye gittiniz mi ? Siyah t shirt giydi diye satanist denilip linç edilen mi dersin. Pembe gömlek giydi diye **** deyip tüfek doğrultan mı dersin. Lanet olsun ki bu ülkenin kanseri Çomarizenin memleketi kayıtlıyım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Yapan kisi yakalandi, akli dengesi yerinde degil,

Ayrica Halicteki kilise gibi onlarca gayri muslim ibadethaneyi onaran gene bu hukumettir,

Biraz da avrupa ve dunya’da muslumanlara uygulanan hak gasplarindan, zulum ve iskenceden bahsetseniz..
    Aklı dengesi yerinde değilmiş, yersen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Mürekkep

"sırf başka ülkede birileri karikatür çizdi diye, kendi ülkesinde yaşayan farklı dinlere mensup insanları katletti, tekerleklerin içine sokup canlı canlı yaktı"

Bu ne zaman olmuş, hangi olaymış bu ?.
    Seni sağlam zehirlemişler sanırım.

Alıntıları Göster
    Birkaç yıl önce oldu bu olaylar, tüm Dünya'da bizimkilerde dahil haberlere çıktı. Müslüman Afrika ülkelerinde bildiğin Hristiyan avı vardı.

Mesela bulabildiğim birkaç haber:
    Hürriyet
    köşe yazısı

Daha vardır da üstünde 10 yıldan uızun bir süre geçtiği için bulamıyorum.

Zehirlemek de siz sevgi pıtırcığı dini mensuplarına yaraşır.
    Hani zamanında camilerden çıkıp otel yakmış insanları canlı canlı yakarak ya da zehirleyerek öldürmüştünüz ya unuttun mu?

• Ulan ayıp be. Adamın dininin sana ne zararı var. Allah bilir bu haysiyetsizliği yapanın Hristiyanlık hakkında en ufak bilgisi yoktur. Hadi adamın dinini çekemiyorsun bari tarihi bi yapı olarak bak oraya. Ülkemizdeki kültür birikimine de saygısı yok ki bu yaratıkların.
    Adamlar senden ta 1300 sene önce Anadolu'da (yanlış biliyor olabilirim) yaşıyorlar. Tarihe de saygısızlık değil mi bu yaptığınız. Dışarıdan hatta içeriden nasıl görüyorlar islamı. Ne düşünüyorlarsa çok da haklılar gerçekten. Hiç yurt dışında camilere sinagoglara böyle çirkin saldırılar oluyor mu
  • Hırsızlıkları sizde gördüm muhafazakar kardeş, sıfırlanan milyar dolarları sizde gördüm, gemicikleri sizde gördüm aktrol kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Irkın yok ki. bu bölge gen olarak dünyanın en karışık bölgelerinden biri. Laf söylediğin ermenilerin kanından muhtemelen sende de var yani. kaldıki bilimsel olarak zaten ırk yok. kültürel olarak, ortak değerler vs. olarak millet olarak var.

haşa asla kabul etmiyorum kadın tarladır benim soyum babamdan bana geçmiştir ve ırki hüviyetimi korumuş bulunmaktayım ben soyumu güzelleştirmek adına bir rus karı da alabilirim fakat çocuklarıma koyu TÜrkçülük aşılarım soyumuz soyludur asla saçma sapan milletler huylarını geçiremedi bize kadın tarladır çocuğu verir isterse defolur gider .

• Bu konu ne ya, günlerdir, üst sıralarda, dedim bir bakayım

Yahu hepiniz ermeni olmuştunuz zaten, şimdi de konteynır oluverin bitsin çözülsün

Şuraya cami konusu açsak bir taneniz uğramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 4 Mayıs 2018; 1:47:51 >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    bundan birkaç ay önce trabzon'a gelen portekiz'li bayan turisti "mescid-i aksa maketine yaslandı" diye sizin zihniyet tarafından neredeyse linç edecekti.

bu yüzden millet cami konusunda pek inanası gelmiyor, aynı bu konudaki bazı tipik islamcıların, bu habere inanmadıkları gibi

• Sen buradan fransaya doğru yol al, onlar sever ermenileri, iyi anlaşırsınız.

Ayrıca bu haberin her tarafı doğru olsa ne olur? Bir kaç kendini bilmezin yaptığı ayıbı, Tüm ülke ve İslam dinine genellemeniz bildiğin fransız olayı

Atarsın bir bidon önüne, iki kireç tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 4 Mayıs 2018; 2:23:50 >
    uçak biletini karşılayın, gideyim.

ayrıca ister ermeni olurum, istersem fransız. Irklar değil, fikirler önemli.

yine güldürdünüz beni, El-ilah da sizi güldürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 4 Mayıs 2018; 2:27:15 >
    Kadıköy'de Ermeni kilisesine çöp konteyneri skandalı

elimle konuş.

• kilisiye bu kadar hassas olanlar bi zahmet almanyada polis gözetiminde döven öldüren yakan faiilleri bulamayanlarda bir çift laf etsin artık.
  • Nedense azınlıklara yapılan her şiddet hakaret zulüm akli dengesi yerinde olmayan insanlar tarafından gerçekleşiyor çok ilginç vay be, kusura bakmayın ama biz bu yalanlara tokuz akp liler eski mafyatik yapılar gibi yapıyo ediyo sonra bi zavallıyı ortaya çıkarıyor aha bu yapmış diye

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    nedense aklı olanda çöp yerine tavsip etmem ama alamanyanın yaptığını yapmaz.. farkımız herkes fıtratını yaşıyor..
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    İmla hataların var.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.