Şimdi Ara

kadıköy'de en ucuz pansiyon hangisidir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • istanbul'da yaşamıyorum.. bilgisayarı bi kaç parça eşyayı tamamen satıp toptan istanbula geleceğim. kadıköy tarafında en ucuzundan pansiyon arıyorum. lüks ve benzeri hiç bir şey gözümde yok.. tek derdim güvenli olması.. sabaha bütün kıyafetlerimin çalınmasını istemiyorum.. en ucuzu aga.. fikri olan yardım edebilir mi?

• 15-20 fazla ver duzgun yere git.Yoksa fuhus yuvasinda kalirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadıköyde yaşama knk

• tmm zaten güvenli olanların en ucuzu diyorum kanka.. yalnız isim lazım bana direk.. araştıracam arayacam soracam.. çünkü aylık giriş yapacam.. sonra da bir kaç ay kalacam zaten
  • Ne işin var ayıptır sormadı knk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayrıma up diyim yardımcı olamayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: LawMyLife

Ne işin var ayıptır sormadı knk

aga ingilizce işletme mezunuyum.. deli ingilizcem var.. başlangıç seviyesinde de almanca biliyorum. ama iş bulamıyorum.. hatta bedelli çıktığında cvleri askerlik yapmıştır diye değiştirdim. 3 ayda öyle iş aradım gene bulamadım. ee artık yakında kafayı yiyecem ailemin yanında.. ben de gideyim en azından dandik dundik barda falan da olsa çalışayım diyorum.. en azından boş oturmaktan iyidir.

Al bu da ingilizcesi hatta :) artisliğimi de yapayım :)

dude, i graduated from business administration in english. i have advanced level english. in addition i know beginner level deutsch but i can not find any job. even, when government explain paid military service, ı changed my cvs and looked for job three months. However i couldn't find any job again. so i will go crazy with my family. thus i think i should work in a bar or pub even if it is lousy. at least it is better than having no work do.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gujan05 -- 29 Mart 2015; 16:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gujan05

quote:

Orijinalden alıntı: LawMyLife

Ne işin var ayıptır sormadı knk

aga ingilizce işletme mezunuyum.. deli ingilizcem var.. başlangıç seviyesinde de almanca biliyorum. ama iş bulamıyorum.. hatta bedelli çıktığında cvleri askerlik yapmıştır diye değiştirdim. 3 ayda öyle iş aradım gene bulamadım. ee artık yakında kafayı yiyecem ailemin yanında.. ben de gideyim en azından dandik dundik barda falan da olsa çalışayım diyorum.. en azından boş oturmaktan iyidir.

Al bu da ingilizcesi hatta :) artisliğimi de yapayım :)

dude, i graduated from business administration in english. i have advanced level english. in addition i know beginner level deutsch but i can not find any job. even, when government explain paid military service, ı changed my cvs and looked for job three months. However i couldn't find any job again. so i will go crazy with my family. thus i think i should work in a bar or pub even if it is lousy. at least it is better than having no work do.

Anladım dayı oğlu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  kadıköy'de en ucuz pansiyon hangisidir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.