Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Kadıköy'de bizi alkışlarlar mı?

64
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Kadıköy'de bizi alkışlarlar mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1057 Mesaj
      09 Nisan 2012 13:31:53

Vizyon Farkı...
      |
      |
      09 Nisan 2012 13:35:34
      09 Nisan 2012 13:37:37
      bizim sahaya su atıp (sulu derbi diye de geçer tarihte) protesto ettiğimiz maçtan önce ve sonra, "yeaa rolleri değişsek bizim yerimize galatasaray olsaydı biz şükrü saraçoğlu stadında alkışlardık" diyen fenerbahçeli taraftarların soyu tükendi galiba. her neyse o şans şimdi (çok acayip şeyler olmazsa büyük bir ihtimalle böyle olacak) fenerbahçenin ayağına kadar geldi, izleyip göreceğiz neler olacağını
      |
      |
      09 Nisan 2012 13:38:53
      Uefa kupasında oynadığımız sene, final Kadıköy'de idi. O sene Atl. Madrid'e elenmeseydik şansımız da yaver gitseydi, Kadıköy'de final oynayabilirdik...

Bu da bir benzer bir olay. Şampiyonluk finali Kadıköy'de.

O sene bu sene
      |
      |
      09 Nisan 2012 13:46:38
      quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Niye alkışlasınlar ki? Tarihe geçip tüm derbileri kazandığımız sezon biz bile alkışlanmadık. Ekstra bir şey mi yaptı gs?

beşiktaşlı arkadaşların neredeyse tamamı böyle. konu ne olursa olsun bir şekilde döndürüp kendilerine çevirmelerine hayranım

Tam kendinizi tarif ettin bence.
      Kim kimi alkışlamış şimdiye kadar ki gün gelmiş Galatasaray'ı alkışlayacak millet.
      |
      |

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      09 Nisan 2012 13:49:16
      Şahsen alkışlanmasını çok isterim. Fakat o sağduyu ve başarılı olanı takdir etme erdemliliği ülkemizde çoğu takım taraftarında yok. Bu cümleyi yazıyor olmama rağmen bazen ben bile yanlış şeyler söyleyebiliyor, yanlış hareket edebiliyorum. Dolayısıyla, Galatasaray Kadıköy'e şampiyon olarak gelirse alkışlanmak bir yana kötü olaylar olabilir diye korkmuyor değilim.
      |
      |

Kulun dili doğru olmadıkça kalbi doğru olmaz. Kalbi doğru olmadıkça da îmânı doğru olmaz.
      Hz. Muhammed (s.a.v.)

• Yüzbaşı
      567 Mesaj
      09 Nisan 2012 13:53:38
      Güzel espri.
      |
      |

Mustafa Kemal ATATÜRK (1881-193∞)

.share the wealth.
    • Yüzbaşı
      736 Mesaj
      09 Nisan 2012 13:54:38
      böyle bir olay mümkün değil.özellikle galatasaray ve fenerbahçe arasındaki bu ortamda imkansız.hem bizim taraftarlarımız hem de fener taraftarı rakiplerini alkışlamazlar.yönetim bazında süre gelen bu gergin ortam devam ettiği sürecede asla bu centilmenliği iki taraftan da göremeyiz.bjk yada ts olsa bizim taraftarlarımız alkışlarlar.ama fenerin yeri ayrı.keşke böyle bir centilmenlik örneği yaşansada bizler yanılsak.
      |
      |
      09 Nisan 2012 13:56:47
      alkışlamasınlar şahsen gocunmam... sounnes gibi biri bayrağı diksin orta sahaya o bana yeter bunuda sabri reyiz yapar yaparsa başkası yapamaz
      |
      |

>CoNTiNuE<
      PS3-PS4 Online Oyun Klubü
      PSN: xaviesta8734
    • Yarbay
      6082 Mesaj
      [26 Mayıs 2019 22:17:18 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      09 Nisan 2012 14:17:36
      quote:

quote:

Niye alkışlasınlar ki? Tarihe geçip tüm derbileri kazandığımız sezon biz bile alkışlanmadık. Ekstra bir şey mi yaptı gs?

beşiktaşlı arkadaşların neredeyse tamamı böyle. konu ne olursa olsun bir şekilde döndürüp kendilerine çevirmelerine hayranım

Kompleks : Kompleks bir psikolojik rahatsızlıktır ancak insanlar genelde bunu o kadar önemsemezler.Nedir kompleks derseniz, içimizde yaşadığımız ve engel olamadığımız bize sıkıntı veren tepkilerdir.Bir şekilde çevresindeki kişi ile aynı seviyede veya ondan üstün olma çabasıda denilebilir.

Kompleks genellikle küçük yaşlardan itibaren süregelen yetişme tarzına bağlı olarak ortaya çıkar.Sahip olduğumuz şeyleri dünyadaki en güzel şeymiş gibi çocuğumuza lanse etmemiz onun kompleksli bir insan olmasına yol açacaktır.Bunun dışında çeşitli kıyaslar yaparak objektif olmadan çocuğunuzu yükseltmeniz ilerleyen zamanlarda sorunlara yol açacaktır.

Kompleks aslında içinde çeşitli duygular barındırır, bu duyguları nefret,kıskançlık,ön yargı, üzüntü olarak sıralayabiliriz.Kompleksli insanda yalan söyleme eğilimide oldukça fazladır.Karşısındaki kişinin önünde ezilmemek için yalan söyleyebilir, bunu yaparak karşısındakinin önünde daha da küçüldüğünü önemsemez.Ciddi anlamda psikolog desteği almaları gerekir bu kişilerin.

Kaynak :http://www.ucretsizpsikolog.com/kompleks-nedir.html

• Teğmen
      186 Mesaj
      09 Nisan 2012 14:30:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Kimse birbirini kandırmasın. Aynı durum tam tersi şekilde olsaydı Galatasaray taraftarı da tutup Feneri alkışmalamaz, Beşiktaşı alkışlamaz, Bursayı Trabzonu alkışlamaz. Bu ülkede kimse rakibi başarılı oldu diye tutup alkışlamaz. Yapılacak birşey varsa "biz başarısız olduk bari onlarıda aşağıya çekelim" olur. Bu ülkede bu her platformda aynıdır. Galatasaray bu sene çok iyi mi top oynadı? Bence hayır. Ama diğer takımlardan daha derli toplu oynadı. Bana kalırsa şu playoff saçmalık. Galatasaray'ın 2-3 hafta öncesinden tur atmaya başlaması gerekirdi. Ama gel gör ki birilerinin cepleri fazladan para görsün diye yapmadıkları şaklabanlık atmadıkları takla kalmadı. Rezillikten başka birşey değildir playoff bana göre.

Aynen bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      09 Nisan 2012 14:47:37
      Hepimiz bu ülkenin vadandaşıyız, hepimizi bu ülkenin insanıyız, bu kadar kin niye ?, Bir de Türk takımına karşı yabancı takımları destekleyen insanlardan nefret ediyorum, ülke olrak birlik olacağımız dönemde en bsait şey olan ve bize bir katkısı olmayan futbol yüzünden bile birbirimize giriyoruz ya her şey hak bize...
      |
      |
      09 Nisan 2012 14:47:40
      quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

alkışlamazlar üstüne sahaya atmadık şey bırakmazlar

Şimdi bende birkaç resim koyayım mı buraya? Çok zeki arkadaşım?
      |
      |
      09 Nisan 2012 14:49:36
      yav arkadas sacma sapan konular açmayın timsaha yer mi arıyosunuz bırakın maçlar bi oynansın varsın olsun alkışlamasınlar
      |
      |
      09 Nisan 2012 14:56:24
      Alkışlamazlar yazan elemanlar, gören Türkiye'nin en akıllı adamları sizin taraftar sanar, ama su derbisinin fotoğrafları güzel kapatmış konuyu.

Türkiye'den fazlan şeyler beklemeyin, sizin gibi adamlar taraftar işte.

Ben olsam alkışlarım çünkü ben eğitimli adamım, taraftarım ama at gözlüğüm yok, ama benim gibi taraftar malesef tribünlerde değil. bu konuya mesaj yaz ilk 3 kişi gibi adamlar taraftar.
      09 Nisan 2012 15:15:56
      sırtımıza alır şampiyonluk turuna bile çıkartırız kardeş sen rahat ol
      |
      |

Berxwedan Xwes
      Naif Direniş
      Doroteo Arango Arambula ''Pancho'' Villa
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Nisan 2012 15:19:14
      Ben amuda kalkarım büyük ihtimal
      |
      |
      09 Nisan 2012 15:33:17
      Penaltı olursa Muslera atsın
      |
      |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Nisan 2012 15:37:34
      quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

Kompleks : Kompleks bir psikolojik rahatsızlıktır ancak insanlar genelde bunu o kadar önemsemezler.Nedir kompleks derseniz, içimizde yaşadığımız ve engel olamadığımız bize sıkıntı veren tepkilerdir.Bir şekilde çevresindeki kişi ile aynı seviyede veya ondan üstün olma çabasıda denilebilir.

Kompleks genellikle küçük yaşlardan itibaren süregelen yetişme tarzına bağlı olarak ortaya çıkar.Sahip olduğumuz şeyleri dünyadaki en güzel şeymiş gibi çocuğumuza lanse etmemiz onun kompleksli bir insan olmasına yol açacaktır.Bunun dışında çeşitli kıyaslar yaparak objektif olmadan çocuğunuzu yükseltmeniz ilerleyen zamanlarda sorunlara yol açacaktır.

Kompleks aslında içinde çeşitli duygular barındırır, bu duyguları nefret,kıskançlık,ön yargı, üzüntü olarak sıralayabiliriz.Kompleksli insanda yalan söyleme eğilimide oldukça fazladır.Karşısındaki kişinin önünde ezilmemek için yalan söyleyebilir, bunu yaparak karşısındakinin önünde daha da küçüldüğünü önemsemez.Ciddi anlamda psikolog desteği almaları gerekir bu kişilerin.

Kaynak :http://www.ucretsizpsikolog.com/kompleks-nedir.html

|
      |

"Aile içinde teşekkür olmaz" dedi Oktay hocam, Gsbasket ailesi olarakta diyoruz ki Aile içinde elveda olmaz birlikteliğimize ara verdik, biz yine beraber olacağız ama bizi ayıranlar burda olmayacak.

• Yüzbaşı
      826 Mesaj
      09 Nisan 2012 15:40:41
      quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Alkışlamazlar yazan elemanlar, gören Türkiye'nin en akıllı adamları sizin taraftar sanar, ama su derbisinin fotoğrafları güzel kapatmış konuyu.

Türkiye'den fazlan şeyler beklemeyin, sizin gibi adamlar taraftar işte.

Ben olsam alkışlarım çünkü ben eğitimli adamım, taraftarım ama at gözlüğüm yok, ama benim gibi taraftar malesef tribünlerde değil. bu konuya mesaj yaz ilk 3 kişi gibi adamlar taraftar.

Helal !!
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Satılık Köpek
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.