Şimdi Ara

Kaçta yatıp kaçta kalkıyorsunuz? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
7.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öğlen 12:30-1 gibi kalkıyorum sabah 4:30-5 gibi yatıyorum bazen 5:30a sarkıyor ama şaşmaz 12:30-1 arası veya tam o saatlerde kalkarım öğrenciyim.
  • 11:30 12:30 arası yatıyorum sabah 08:30 da kalkıyorum mesai 09:30 da başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12-1/7.50
  • 04:00/12:00
  • ne zaman yattığım belli olmaz ama 6:25'te alarm çalar 6:45'te uyanıp kalkarım
  • Bu aralar 03:00 - 08.00 saatleri arasinda yatiyorum ileride az uyumanin zararini görürmüyüm bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmuyor mu hocam ? Ben daha 20 ye gelmeden işte çalışmadığım için garip hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Sıkıntı olmuyor mu hocam ? Ben daha 20 ye gelmeden işte çalışmadığım için garip hissediyorum.

hocam anaya babaya yük oluyoruz aylık en az bin lira ben harcıyorum ama yapcak bişey yok yani
    peder bu aralar çok sinirli işte geçen kapıyı kırdı dedim ya :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CA18DET -- 20 Nisan 2017; 20:19:23 >
  • CA18DET kullanıcısına yanıt

Bin lira harcayacak yer bulamam ben.
  • 22.45-6.15

7 saat 30 dk

keşke daha az uykuyla durabilsem
  • 23:30 en geç yatış yarıştan kastim 22:30-23te yatağa girdim memelere bakarım sonra yatarım sbaah 8 8.30 ta kalkarim. Son birkac gündür erken yatıp erken kalkiyorum. Ama mutlu değilim. Her gün dünün aynisi

• 1 de yatıp 6.20 de kalkıyorum ögrenciyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfesörCan

7 saat 45 dakika yeterlidir. Ama uyumadan 3 saat önce yemeyi kesin bol su için. Yatmadan odayı havalandırın. Yastığınız yatağınız rahat olsun. Kalın giymeyin müm oldugunca az şey olsun üstünüzde mis gibi uyursunuz.

Bol su içmemeli insan gece yatmadan önce,surekli tuvalete kalkar.Su gunun belli vakitlerine bölünmeli

• Sabah 9-10'da uyurum. Öğleden sonra 14-15 gibi uyanırım. Geceleri asla uyku tutmaz. Güneşten ve parlak-çok aydınlık ortamlardan nefret ediyorum, başıma ağrılar giriyor, gözlerim eriyormuş gibi hissediyorum.

2011'de yaşadığım insomniadan sonra uykuyla gram aram yok. Her günüm böyle 3-4 saat uyur kalkarım, o da düzensizdir. Genelde alkol desteği olmasa onu dahi uyuyamam.

Mesajları okudum da, halinize şükredin. Kimisi "bir uyku yeaaa" deyip geçiyor ama hayat kalitenizi öyle bir derinden etkiliyor, öyle bir vuruyor ki !

Sağlığınızın kıymetini bilin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 21 Nisan 2017; 6:32:15 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.