Şimdi Ara

Kaçımız tıklıyoruz??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sitede yayınlanan reklamlara kaçımız tıklıyoruz merak ettim. Birimizi bin eden bu sitenin ayakta kalması için
    yapacağımız tek şey bir tık sanırım.

ÇokÖnemli Not : Siteye üyeyim ama bi akarabalığım yok vallaha

• ben yanlıslıkla tıklıyorum bazen
  • Her şey tıklamak değildir. Onların sadece orada durması bile yeter bazen. Reklam olaylarında işler biraz karışıktır. Maksat insanın aklına markayı yerleştirmek ve işi düşünce aklına ilk onun gelmesidir. O anda tıklayıp da siteye gitmen reklam verenler için 2. planda kalan bir amaç.

Mesela ben borsapazar reklamı varken hiç tıklamadım ama borsapazar ismi hala aklımda. 2. el bir parça alacak olsam aklıma ilk o geliyor. Yani işim düşse orayı bilirim bir tek. Hatta Kadıköy'de gezerken de görmüştüm ve bi hoş olmuştum.
  • ben geçen birine tıkladım pişman oldum ;
    ürünün detaylarında şu vardı

"2 YIL Türkiye' nin 86 ilinde."

bkz:http://www.fokusbilgisayar.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=UN443MNS01
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Her şey tıklamak değildir. Onların sadece orada durması bile yeter bazen. Reklam olaylarında işler biraz karışıktır. Maksat insanın aklına markayı yerleştirmek ve işi düşünce aklına ilk onun gelmesidir. O anda tıklayıp da siteye gitmen reklam verenler için 2. planda kalan bir amaç.

Mesela ben borsapazar reklamı varken hiç tıklamadım ama borsapazar ismi hala aklımda. 2. el bir parça alacak olsam aklıma ilk o geliyor. Yani işim düşse orayı bilirim bir tek. Hatta Kadıköy'de gezerken de görmüştüm ve bi hoş olmuştum.

Kesinlikle doğru söylüyorsun fakat her tıklama da reklamın hitini arttıracaktır ne kadar tık o kadar para
  • adbock kullanıyorum,reklamları görmüyorum bu hızla giderse avatar altı reklam olucak tabi ben görmücem
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Her şey tıklamak değildir. Onların sadece orada durması bile yeter bazen. Reklam olaylarında işler biraz karışıktır. Maksat insanın aklına markayı yerleştirmek ve işi düşünce aklına ilk onun gelmesidir. O anda tıklayıp da siteye gitmen reklam verenler için 2. planda kalan bir amaç.

Geç kaldık tam da bunları yazacaktım... Neyse ben de ekleyim burada site tıklama başına değil aylık olarak para alıyor... Yani siteye girmeniz yeterli, ödemeler aylık yapılıyor...

Tabi bu işte sizlerinde katkısı var çünkü fazla sayfa gösterimine sahip bir site olduğu için bu reklamları alabiliyor, çok tıklandığı için değil
  • Yani tıklamamıza gerek neyin yok o zaman
  • Bir kere tıklıyorum sonra adblockluyorum. Yapmayınca forumun tüm zevki gidiyor maalesef.
  • Yani tıklamamıza gerek neyin yok o zaman
  • arada yanlışlıkla tıklıyoruz

tabi açılmadan kapıyorum hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiperX

Sitede yayınlanan reklamlara kaçımız tıklıyoruz merak ettim. Birimizi bin eden bu sitenin ayakta kalması için

Üst düzey bir yöneticinin fake olma potansiyelini görüyorum sende..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mika_hakinen

quote:

Sitede yayınlanan reklamlara kaçımız tıklıyoruz merak ettim. Birimizi bin eden bu sitenin ayakta kalması için

Yok be kardeşim nerden estiyse işte minnettarlık duyguları felan
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mika_hakinen

quote:

Yok be kardeşim nerden estiyse işte minnettarlık duyguları felan

Keşke herkes senin gibi forumunu sevse..
  • Bence para kazanılacak diye tıklama yapmayınız... Çünkü öteki taraftan bizim şirketler ödeme yapıyor... Araya kul hakkı girer... Eğer işiniz düşüyor ise baktınız birşey dikkatinizi çekti o başka...
  • bendoğa üstü gibi eşşek şakaları olduğu sürece tıklamam olm bu ne ya ailene göster de biz möbbet için giriyoz,lütfen etmeyin eylemeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom return

bendoğa üstü gibi eşşek şakaları olduğu sürece tıklamam olm bu ne ya ailene göster de biz möbbet için giriyoz,lütfen etmeyin eylemeyin

dostum söylediklerinin bir de türkçe açıklamasını yapar mısın özellikle "ailene göster de biz möbbet için giriyoz" bu kısmını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.