Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kaçak telefon aldığında poli yakalarsa ne olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> kaçak telefon aldığında poli yakalarsa ne olur
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    767 Mesaj

|
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1946 Mesaj
    elınden alırlar ama sen polisin telefonunuda sor polislerınde hepsı kaçak telefon kullanıyo bir çogunda gordugun kadar 3310 var kaçak
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: BOOM

Telefona el koyup hakkında da yasal işlem yaparlar, demedi deme.
    |
    |

Ford Focus TDCi güncel ortalama yakıt tüketimim :

• Yüzbaşı
    975 Mesaj
    hiç bir b..k olmaz kormakma çoğu kaçak kullanıyor ben çok tanımadığım polisle telefon muabbeti yaptım hatta sattık
    |
    |
    korkma bir sey olmaz tanıdıgım telefoncunun bir sürü polis arkadaşları var hatta telefon bile alıyorlar sen nediyon?
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: efsanevi_broker

öperrrr

telefonumu ?
    |
    |
    YASSAK kardeşim, olmaz olmaz ama bir gün patlayıverir bir yerde. Ben sana kendini bunalıma sok falan demiyorum ama aklında bulunsun, her yerde göğsünü gere gere bağırma ben şu kadara aldım kaçak aldım diye, yerin kulağı var. Sonuçta satmak da almak da suç. Ateşin dumanı çıkmazsa söndüreni de olmaz
    |
    |

• Yüzbaşı
    708 Mesaj
    polis onun kaçak olduğunu o an nereden anlayacak?
    sonuçta itiraz etme hakkımız olduğuna göre kendi cebine atamaz, adamın onu orda kanıtlaması gerekir.
    eğer kaçak diye parasıyla orjinal aldığın bir telefonu alırsa da birazcık canının yanması gerekir ama burası türkiye, polis bir pislik yapar elbet suçlanmamak için..
    |
    |
    ya ne diyorsunuz ya hiçbirşey yapma hakkı yok. herkes kafasından birşeyler sallıyor. kopya cd yasak polis bizim elimizde kopya cd gördüğünde bize hiçbirşey yapma hakkı yok. cd yi bile elimizden alamaz. yok elinden alır filan ya siz ne diyorsunuz
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: ismail217

ya ne diyorsunuz ya hiçbirşey yapma hakkı yok. herkes kafasından birşeyler sallıyor. kopya cd yasak polis bizim elimizde kopya cd gördüğünde bize hiçbirşey yapma hakkı yok. cd yi bile elimizden alamaz. yok elinden alır filan ya siz ne diyorsunuz

Hakkı yok mu diyorsun yoksa yapmaz uğraşmaz mı diyorsun. Hayır yazdığın gibi hakkı yok diyorsan öyle bir var ki aklın hayalin durur. Alır elinden hepsini, faturasını bandrolünü ister, gösteremedin mi tutar zabıt, alır bütün kimlik bilgilerini ve direkt savcıyla muhattap olursun.
    |
    |

• Yüzbaşı
    767 Mesaj
    yani şimdi tele fon gittimi bi şey daha peki teyp + telefon +kamerada kaçak alsak polis alırmı
    |
    |

Orjinalden alıntı: BOOM

yani şimdi tele fon gittimi bi şey daha peki teyp + telefon +kamerada kaçak alsak polis alırmı

quote:

Ben sana kendini bunalıma sok falan demiyorum ama aklında bulunsun, her yerde göğsünü gere gere bağırma ben şu kadara aldım kaçak aldım diye, yerin kulağı var. Sonuçta satmak da almak da suç. Ateşin dumanı çıkmazsa söndüreni de olmaz
    |
    |

• Yarbay
    2912 Mesaj
    verisini ödeyince kaçaklıktan çıkıyor.maliye ona çözüm bulur hrehalde artık.çünkü milyon tane kaçak kullanan insan var.25-30milyon vergi veririsin(telefonun kalitesine göre değişir &5 gibi bişey)telefoun iyi olan daha çok verir araba gibi.bunlar benim tahminim.
    |
    |
    Core2Duo E6300|Asus P5B Deluxe AP WI-FI|2x1GBTwinmos DDRII667|Sapphirex1900xt|2x250GB Seagate7200.10 16mb|Asus DVD-RW 1603P3S|Samsung 997MB|A4techx750|SilverStone Temjin|FSP Epsilon 700W|Logitech x230|
  • Binbaşı
    1622 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

Hakkı yok mu diyorsun yoksa yapmaz uğraşmaz mı diyorsun. Hayır yazdığın gibi hakkı yok diyorsan öyle bir var ki aklın hayalin durur. Alır elinden hepsini, faturasını bandrolünü ister, gösteremedin mi tutar zabıt, alır bütün kimlik bilgilerini ve direkt savcıyla muhattap olursun.

hakkı yok. ben size kopya cd olayını bilerek örnek verdim. çünkü kopya cd satmak yasak ama almak yasak değil. yani evimde nekadar kopya cd olsada veya polis kopya cd leri dışarıda elimde görsede satıcı olmadığım müddetçe hakkı yok. bir kanun çıkarken o kanunu tam araştırmalıyız. daha kaçak tellerle ilgili bir kanun filan yokk. öyle bir kanun çıkmadı. kimi yerlerde telcilere baskın yapılıp tellerin toplanmasıda o tellere fatura kesilmediğindendir. bir ara doğu bankada baskın yaptılar. yani kullanıcıların elindeki telleri alma hakları yok. ama kaçak tellerle ilgili kanun çalışmalrı var. oda yakında gün yüzüne çıkar. ondada polislerin kullanıcılardan telleri toplama hakları olmayacak. bu sefer operotörler aktif olacak. kaçak tellere sinyal vermeyecekler.
    |
    |

• Yarbay
    3650 Mesaj
    quote:

hakkı yok. ben size kopya cd olayını bilerek örnek verdim. çünkü kopya cd satmak yasak ama almak yasak değil. yani evimde nekadar kopya cd olsada veya polis kopya cd leri dışarıda elimde görsede satıcı olmadığım müddetçe hakkı yok. bir kanun çıkarken o kanunu tam araştırmalıyız. daha kaçak tellerle ilgili bir kanun filan yokk. öyle bir kanun çıkmadı. kimi yerlerde telcilere baskın yapılıp tellerin toplanmasıda o tellere fatura kesilmediğindendir. bir ara doğu bankada baskın yaptılar. yani kullanıcıların elindeki telleri alma hakları yok. ama kaçak tellerle ilgili kanun çalışmalrı var. oda yakında gün yüzüne çıkar. ondada polislerin kullanıcılardan telleri toplama hakları olmayacak. bu sefer operotörler aktif olacak. kaçak tellere sinyal vermeyecekler.

Kopya CD çalıntı maldır, çalıntı malı satmak da almak da suçtur VİRGÜL

Ülkeye kaçak mal sokmak suçtur, kaçak malı satmak da almak da suçtur NOKTA
    |
    |

• Yarbay
    2912 Mesaj
    bencede yoksa neden kaçak kelimesi o malın sıfatı olsun ki?
    |
    |
    Core2Duo E6300|Asus P5B Deluxe AP WI-FI|2x1GBTwinmos DDRII667|Sapphirex1900xt|2x250GB Seagate7200.10 16mb|Asus DVD-RW 1603P3S|Samsung 997MB|A4techx750|SilverStone Temjin|FSP Epsilon 700W|Logitech x230|
  • Binbaşı
    1622 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

[

Kopya CD çalıntı maldır, çalıntı malı satmak da almak da suçtur VİRGÜL

Ülkeye kaçak mal sokmak suçtur, kaçak malı satmak da almak da suçtur NOKTA

kopya cd almak suç değildir. bu konuda %100 eminim. çünkü kanunu biliyorummmm.

kaçak malı almak suç değildir. böyle bir kanun yok. ülkeye sokmak suçtur. ama satın almak suç değildir.

bakın bu konuda birşey bilmiyorsanız size doğruyu öğretirim. ama yanlış biliyorsanız size bu işin alimi bile gelse size doğruyu öğretemez.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.