Şimdi Ara

KAÇAK CEPLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yarın spot 6630 alıcam ama bu yeni yasadan dolayı tırsıyom.bu kayıt altına alma olayı var.acaba hangi tarihe kadar alınan cepler kayıt altına alıncak?yasa yürürlüğe girdimi?spot alayımmı almayayımmı.bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?

• Türkiye de ben uygulanan akıllı bir yasa ya şahit olmadım ve benim 6630 kaçak zararını da görmedim al bence.Hem yasa çıksada etki etmez 5 mi 10 ytl ye mi ne kayıtı warmış
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: delikatil

Türkiye de ben uygulanan akıllı bir yasa ya şahit olmadım ve benim 6630 kaçak zararını da görmedim al bence.Hem yasa çıksada etki etmez 5 mi 10 ytl ye mi ne kayıtı warmış
  • teşekkür.
  • kaçak cihazına yasadan sonra mesaj gelicek sende 5 ay içinde aktif ettirirsin. Başka bi problem yok..
  • Sen al yaw takma yasayı falan yasa deline deline delik deşik hale geldi zaten...
  • ben aldım teyzeme 6600 spot
    yasa iptal edilmiş şu an öle dedi adam
  • quote:

Orjinalden alıntı: MANiN

ben aldım teyzeme 6600 spot
    yasa iptal edilmiş şu an öle dedi adam

aynen bende korkupta forum acmıstım aynı konuda ..ama bende 6600 aldım yasa falan dert etme
  • raad ol bişey olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERENs

+1
    quote:

Orjinalden alıntı: delikatil

Türkiye de ben uygulanan akıllı bir yasa ya şahit olmadım ve benim 6630 kaçak zararını da görmedim al bence.Hem yasa çıksada etki etmez 5 mi 10 ytl ye mi ne kayıtı warmış

+1
    AL Bİ O KADAR DA BENDEN
  • birşey olmaz al sen
  • Daha kaç kişi bu konuda topic aççacak acaba
    Arama yapılsa görecekler
    Bunun artık üst topic yapılmasında fayda var
    Her yeni gelen aynı şeyi soracak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 27 Haziran 2005, 13:01:37 >
  • kaçak telefon al bence sudan ucuz nede olsa anlaşılmıyo değil mi?bende kaçak ucuza bir tane 6600 alacam bakacam bulabilirsem tabi

• bi telefondan hapse girecek değilsin ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.