Şimdi Ara

Kaçak 6600-Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar; Bir arkadaşıma macaristandan 6600 geliyor. Fiyat 450milyon, Benimde en çok istediğim bir telefon ama “kaçak” deyince durup düşünüyorum.bu forumda kaçak kullanan çok arkadaş var sanırım. Bana verebileceğiniz tavsiyeler neler. Kaçak telefon almalı mı? Birde kaçak telefonları sigortalatabilirmiyiz? Bir yerde okumuştum. Cevaplarınız için teşekkürler.

• Kaçak alıcaksan eşyalarının orjinal olmasına dikkat etmelisin ve adamdan koparabildiğin kadar garanti süresi koparabilmelisin. Benimkide kaçak 6600
  • pew teşekkürler. Yanında ne veriyorlar?( daha ne verildiğini bilmiyorum)[dntw]Orj olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Birde garanti süresinden kastın ne?Yani tel kaçak olsada garantisi olabiliyor mu? tel getiren çok yakın arkadaşım Dost kazığı yemiyelim sonra uçamasın paralar diye soruyorum[byes]
  • kaçak alırsan yanında şarj aleti verirler insaf ederlerse:)
  • Arkadaşlar yok mu tavsiyeleriniz?
  • güvenilir bi yerden alıyorsan kaçakdan çekinecek bişe yok.
  • öncelikle KAÇAK değil yurtdışı diyelim yeni KAÇAK deyince çalıntı gibi anlaşılıyor artık yurtdışı telefonlara yeni tüketici yasaları gereği yetkili teknik servisler bakmak zorundalar benim makinam yurtdışı made in finland blc 5c orjinal pil ve acp 12e şarj aleti hdc 5 kulaklık seti ve CD si mevcut hepsine 645 milyon para verdim 5 ay önce sende alırken aparatlarına dikakt et ve sahte yansanayi aksesuarlar kullanma saygılar

Kaçak 6600-Tavsiye

Kaçak 6600-Tavsiye

Kaçak 6600-Tavsiye

Kaçak 6600-Tavsiye

• infinite cevabın için teşekkür ederim. Peki aksesuarların orjinal olduklarını anlayabilirmiyiz. Ayrıca telefonu arkadaşımdan alıcam mağazadan değil.
  • Peki bu yeni yasaya göre yurtdışı telefonlardamıKvk genpa gibi garanti kapsamında olacak?
  • garanti kapsamı söz konusu değil sadece bakım ve tamirat söz konusu ücret karşılığında servis yapılacak aletlerin original olduğunu anlamak için orjinal parçaları görmek lazım gelr saygılar
  • Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Kısacası yurt dışından telefon almak şans işi. Bakalım benim şansım nasılmış?
  • bence görmeden almamak gerekir. doğubank dan alsan en azından inceleme fırsatın olur, ayrıca 1 ay da garanti veriyorlar. ben geçen yıl ilk çıktığında 3650 almıştım ve crackli bir program yükledim, bir daha da açılmadı. tabi garanti de olmayınca maltepe de 100 milyona eprom değişti aletin. yani uzun lafın kısası 450 milyona geliyorsa takma kafana sağlam olsun yeter,800 küsür nerdee 450 nerde, zaten yan sanayi olsa olsa pil ve kapak ve şarj aleti dir. öyle ise p.m at yollayım sana bende köşede var 3-4 tane orjinal şarj aleti. fakat dediğim gibi malı başdan kontrol etmek önemli. senin ki de bir nevi risk.
  • aksesuarların üstünde nokia değil başka bişey yazıyorsa bil ki o sahtedir[bgdnc2]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Heretic</i>
    <br />aksesuarların üstünde nokia değil başka bişey yazıyorsa bil ki o sahtedir[bgdnc2]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

hadi can#305;m[bgdnc2]
  • kamerayı kapat ve simsiyah biyeri seç sonra resmi tam ekran yaparak ekranın simsiyah kaplat ve ekranı incele beyaz nokta olmamasına dikat et
  • Arkadaşlar sağolun. telefonu kesin almıcam. Telefon gelince incelicem ondan sonra aklıma yatarsa alıcam. Yarın gelecek telefonlar. Bakalım ne olacak?
  • devil bize de ayarla bişeyler yaw [frndsp]
  • Telefon LAR ? öbürleri ne
  • ya bu konuda iş şansa kalıyo biraz bende 3650 kaçak var ve çok sorunlu bi telefon bence kaçağa fazla güvenme ama sağlamlarıda yok değil yani var
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by cakir42</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Heretic</i>
    <br />aksesuarların üstünde nokia değil başka bişey yazıyorsa bil ki o sahtedir[bgdnc2]

hadi can#305;m[bgdnc2]

arkadaş sormuş sahte aksesuar nasıl anlaşılır diye ben de cevapladım allaalla... bu tiplere de sinir oluyorum sadece gülebilecekleri dalga geçebilecekleri replylar için topic topic dolaşıyorlar[ban][ban][ban]

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.