Şimdi Ara

Kaç yaşında sevgiliniz oldu ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
165
Cevap
1
Favori
4.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 yaşımda ilk kızla çıktım elini felan tutmalar valla ondan sonra önceden neden bir kızla takılmadığıma çok pişmanım bence iyisiyle kötüsüyle bu hayatta insanı mutlu eden kızlardır her erkek devamlı bir kızla takılmalı bence
  • İlk olarak orta sonda oldu. 2 ilişki yaşadım ama keşke hiç sevgilim olmasaydı diyorum bazen, hepsi benden bir şeyler götürdü. Maddi o kadar fazla olmasa bile manevi...
  •  Kaç yaşında sevgiliniz oldu ?
  • 7. sınıfta kızın biri teklif etmişti öyle olmuştu. Lise 2'yim şu an sevgilim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

21 yaşındayım. Hala yok.
    Aslında ben istemiyorum. Aptal Türk kızları çıkıyor karşıma. Adam akıllı birşey çıkmıyor. Leton bir kız arkadaşım var. Bir türkle evlenecek. Zaten onu gördükten sonra bizim Türk kızları bitti benim için. Böyle efendi, alçak gönüllü, medeni, sabırlı, temiz, saygılı, sevecen, sevimli, kişilik sahibi insan... Bizim kızların tam tersidir..
    Türkçeyi 1.5 yılda süper düzeyde öğrendi. Türk yemekleri öğrendi. İnşallah kelimesi düşmüyor azından Normalde hiç bir dine inanmaz ama herkese saygısı vardır. oturmasını kalkmasını bilir. hayatı yaşamayı bilir. para asla önemli değildir onun için. en ufak şeyle bile mutlu olur. 50 gramlık çikolata alıverin dünya onun olur çocuk gibi sevinir. böyle anlatmakla bitmez..

işte Türk kızlarında bu özellik olmadığı için kendime göre bir kız bulamadım.

eridim burda

Letoon On, çok çok iyi.

• hayırlısı
  • o 16.5 in .5 i orada durdugu sürece olmaz zaten
  • 19 yaşındayım. Bugüne kadar 4 tane oldu 5. yolda kısmetse

Edit: 5. Olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mylord92 -- 14 Şubat 2012; 23:16:06 >
  • Forum bitmiş sosyalleşme çağrısında bulunuyorum hepinize
  • 6.ya ve ya 7.ye giderken olmuştu 13 yaşlarımda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

20 ye girecem hiç olmadı. meslek lisesi mezunuyum şu an üni 2. sınıf makina bölümündeyim. 6-7 yıldır karı kız görmüyorum

Not: 19 yaşındayım hiç olmadı ama her gün kız görüyorum anfi kaynıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Law Master -- 21 Aralık 2011; 17:22:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

21 yaşındayım. Hala yok.
    Aslında ben istemiyorum. Aptal Türk kızları çıkıyor karşıma. Adam akıllı birşey çıkmıyor. Leton bir kız arkadaşım var. Bir türkle evlenecek. Zaten onu gördükten sonra bizim Türk kızları bitti benim için. Böyle efendi, alçak gönüllü, medeni, sabırlı, temiz, saygılı, sevecen, sevimli, kişilik sahibi insan... Bizim kızların tam tersidir..
    Türkçeyi 1.5 yılda süper düzeyde öğrendi. Türk yemekleri öğrendi. İnşallah kelimesi düşmüyor azından Normalde hiç bir dine inanmaz ama herkese saygısı vardır. oturmasını kalkmasını bilir. hayatı yaşamayı bilir. para asla önemli değildir onun için. en ufak şeyle bile mutlu olur. 50 gramlık çikolata alıverin dünya onun olur çocuk gibi sevinir. böyle anlatmakla bitmez..

işte Türk kızlarında bu özellik olmadığı için kendime göre bir kız bulamadım.

eridim burda

Etkileyici bizim burda 50 gramlık çikolata alıp versen fakirmisin falan derler heralde.

16 yaşındayım bende şuana kadar çıkmadım hiç fakat eskisi gibi de güzel kız görünce kem küm etmiyorum artık.Mesela geçenlerde okulun güzel kızlarından birini sınıfta çok bağırıyor diye şikayet etmiştim,kızda bana geldi bağırdı ilgilenmedim dahada deli oldu eski ben olsam salya sümük özür dilerdim heralde :/

Sonuç olarak 250 gr için bukadar kafaya takmaya değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

Ben yakında 20 ye giricem hala elizabet elenora Allah kimseye aile içi ve öğretmen şiddeti yaşatmasın! Sonra benim gibi içine kapanık,çekingen,utangaç,sosyopat bir karakter olup çıkmasınlar... Çok etkisi var bu durumun

var ama düzeltmek senin elinde

18 yaşındayım 0

Düzelmesi zor! İnsan çıkamıyor o psikolojiden. Ben hala birileriyle konuşurken özgüvensiz ve kısık sesli konuşuyorum Elim de değil! Bilinç altına yerleşmiş bi kere! Kurtulunmuyor bu durumdan... Şu an gayet yakışıklı olduğumu söylüyorlar. Ancak şu lanet durum yüzünden korkuyorum insanlardan

dostum bende tıpkı aynı durumdayım 15ime gircem hiç olmadı aile kavgaları fln çok dert yapıyo insanda

• İlk sevgili 6 yaşımda.
    İkinci 9 yaşımda.
    Üçüncü 10 yaşımda.
    Dördüncü 12 yaşımda.
    Beşinci gelmek üzere bekleyin.
  • 19 yaşındayım Türk sevgilim 2 kere oldu ama İngiliz her gece ( Not barda çalısıyorum )
  • 13,5 yaşımda oldu. Şuan 18,5 yaşındayım hala ilişkimiz devam ediyo. İlk ve tek
  • 13'te ilk manitayı yaptım.15'de yiyişmeye başladım. ne günlerdi anı olarak hala aklımda unutmadım
  • 14de
  • hiç sevgilim olmadı...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.