Şimdi Ara

Kaç yaşında sevgiliniz oldu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
4.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onz

quote:

Orijinalden alıntı: Doçent Baykuş

19 yaşındayım 6 tane sevgilim oldu.

Atma ziyaaaaaaaaa

çaktırma panpa

• 17 yaşındayım, ciddi bişi yok

Kızlarla iletişim de iyi, ama karşılıksız aşk kötü be
  • 18 oldum sayılır ilki ilkokul 1 hala ona hayranım <3

• 21 yaşındayım. Hala yok.
    Aslında ben istemiyorum. Aptal Türk kızları çıkıyor karşıma. Adam akıllı birşey çıkmıyor. Leton bir kız arkadaşım var. Bir türkle evlenecek. Zaten onu gördükten sonra bizim Türk kızları bitti benim için. Böyle efendi, alçak gönüllü, medeni, sabırlı, temiz, saygılı, sevecen, sevimli, kişilik sahibi insan... Bizim kızların tam tersidir..
    Türkçeyi 1.5 yılda süper düzeyde öğrendi. Türk yemekleri öğrendi. İnşallah kelimesi düşmüyor azından Normalde hiç bir dine inanmaz ama herkese saygısı vardır. oturmasını kalkmasını bilir. hayatı yaşamayı bilir. para asla önemli değildir onun için. en ufak şeyle bile mutlu olur. 50 gramlık çikolata alıverin dünya onun olur çocuk gibi sevinir. böyle anlatmakla bitmez..

işte Türk kızlarında bu özellik olmadığı için kendime göre bir kız bulamadım.

• yaş 22... 2005 yılında yani lise3 de iken olmuştu bir daha olmadı.. :D teklif çoktu fakat ben istemedim... hala dahada istemiyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 21 Aralık 2011; 0:19:41 >
  • 1. sınıfa giderken
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Benimki cerendi

Lan
  • yeni dogdugumda yan küvesteki kızla el kol hareketi yaparak teklif ettim kabul etti sonra görüşemedik gideri vardı aslında
  • ilki 13 yaşındayken 3 ay sürdü 2.si 15 yaşındayken 2 yıl sürdü şimdi 19 aşındayım 2 yıldır boşum
  • hiç olmadı mutluyum
  • Ocak ayında 22'ye giriyorum, sevgiliyi bırak halâ karşı cinsten cana yakın bir dostum olmadı.
  • nerede bu sürekli manita nasıl ayarlanır niye konu açıp öğüt veren arkadaşlar:)
  • İlk sevgilim Lise 1'e giderken oldu ve tam 3 sene sürdü. O kızla büyüdüm, her şeyi ilk onunla yaşayıp öğrendim diyebilirim.
    şimdi 21 yaşındayım, epey oldu yani.
  • Ilk okul 7
  • Lise 1'deydi galiba en son. Şimdi yeni emekli oldum. Hala boşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOCOO

32 yaşındaym daha kız grmdm

Kareli ve kirmizi gomleginle hic 32 yasinda gostermiyordun
  • ilk okul 4. sınıfta bir tane kız arkadaşın bacaklarını elliyordum bu sevgililik olursa 10 yaşında falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

21 yaşındayım. Hala yok.
    Aslında ben istemiyorum. Aptal Türk kızları çıkıyor karşıma. Adam akıllı birşey çıkmıyor. Leton bir kız arkadaşım var. Bir türkle evlenecek. Zaten onu gördükten sonra bizim Türk kızları bitti benim için. Böyle efendi, alçak gönüllü, medeni, sabırlı, temiz, saygılı, sevecen, sevimli, kişilik sahibi insan... Bizim kızların tam tersidir..
    Türkçeyi 1.5 yılda süper düzeyde öğrendi. Türk yemekleri öğrendi. İnşallah kelimesi düşmüyor azından Normalde hiç bir dine inanmaz ama herkese saygısı vardır. oturmasını kalkmasını bilir. hayatı yaşamayı bilir. para asla önemli değildir onun için. en ufak şeyle bile mutlu olur. 50 gramlık çikolata alıverin dünya onun olur çocuk gibi sevinir. böyle anlatmakla bitmez..

eridim burda

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

21 yaşındayım. Hala yok.

eridim burda

Anlamadım?

Açıklar mısınız

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.