Şimdi Ara

kaç tane marvel veya dc karakteri var ? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
0
Favori
11.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://comicvine.gamesp...r-in-omniverse-1863863/ buraya beklerim sizi sıralama ben bir iki arkadaş tarafında hazırlandı.

Shuma-Gorrath protege scathan tiamut galactus arc armor ve 3-4 karakter daha eklenecek sıralamaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

http://comicvine.gamesp...r-in-omniverse-1863863/ buraya beklerim sizi sıralama ben bir iki arkadaş tarafında hazırlandı.

Shuma-Gorrath protege scathan tiamut galactus arc armor ve 3-4 karakter daha eklenecek sıralamaya

Bu siteye ulasilamiyor . Hatası .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

https://comicvine.gamespot.com/forums/gen-discussion-1/top-50-most-powerful-character-in-omniverse-1863863/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Ooo buralar karismis ben de gireyim biraz o zaman.

Red death vs hunter zolomon

RKT vs Pre crisis black adam (net gibi biraz ama featleri kiyaslayalm lutfen yazio gecmeyelim.)

Superman One Million vs Black Racer (Barry Allen)

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz

1-Red death ı pek bilmiyorum yorum yapamam.

2-Cevap net bir şekilde RKT.Featlere bakmak gerekirse RKT galaksileri var edebilen vede yok edebilen odin ve onun tüm ırkı ve odinden güçlü olan surtur ve serpentı böcek olarak gören DARK GODSları(asıl isimlerini net hatırlamıyorum) tek hamle ile yok ediyor.

Odinin SONSUZ BİLGELİDİĞİNDEN DAHA BİLGE. Yani omnisience. Ayrıca kendi buster klasmanında omnipotent. Kuvvetli ihtimalde omnipresent yada night-omnipresent. Büyüye karşı tamamen dayanıklı. Evreni yok edebilecek gücü var.RKT cidden inanılmaz güçlü.

3-İki karakteride bilsemde karşılaştırmaya yetecek featim/bilgim yok.
  • ben1905 kullanıcısına yanıt
    Hosbulduk

1.Metal evrenine pek bakamadım ben de.Ama baya guclu gozukuyordu gozume.Hunter zolomonun featleri ortada zaten.Benim icime bu karsilasmayi red death alir gibi geliyor.2.RKT daha yatkin tabi ki.Ancak pre crisis black adam pek bilgim yoktu size bir danisayim dedim.Black adam icin classic thor veya normal thorla kapisir der miyiz?.3.Bu karsılasmayı barry alır gibi duruyor.Featlerine baktigimizda barry daha onde geliyor.Ama tabi o an ki duruma gore supermanin ve black racerin psikolojisini gore de degisir.Bir de full powered spectre vs bat-mite olsa kim alır?

Listene bakicam az isim cikti

Liste berbat dostum . İlk 10dan anladim . Kusura bakma

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Pre crisi black adam cidden güçlü bir karakter. Hatta pre crisis dönemde supermani alır diyenlerde var.İnaılmaz derece büyü ve fiziksel gücü var. Featlerini çok bilmiyorum ne yazıkki.

Pre crisis hali normal thor u kebab yapar.Classic ile başa baş gider sonra yenilir. Nomrla black adam (yani post crisis) thorla kapışırsa iyi kapışma olur.Ama bir godblasta bakar.(gerçi black adama kullanmaz bu saldıryı. Adam skyfatherlara karşı kullanıyor god blastı)

https://comicvine.gamespot.com/forums/gen-discussion-1/top-50-most-powerful-character-in-omniverse-1863863/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Buradaki arkadaşlarla yaptığım sıralamaya bakabilirsiniz

• 6ame__0ver kullanıcısına yanıt
    sebeb?
    Bu listede inanılmaz bir emek var. Bari kötü ise açıklayın??
    İlk 2 karakter dalga konusu resmen

3.sıra nispeten dogru olabilir ama Varies bir karakter

Amalgamları 4'e TOAA'yı 7'ye koymussun ustune Azathoth gibi true omnipotent karakteri 9'a koymak nedir ? Toaa ve Azathoth true oplar amalgamlar nigh omnipotent . Omnipotent falan degiller .

Over Monitor de TOAA ve Azathothtan kesinlikle asagida olacak . Writer tarafından sınırlandırılmış karakter .

Demonbane dedigin karakterin omnipotent bir vasfı yok. Animedeki tekleme sacmaligi yuzunden 3'e koyulamaz . True oplardan asagi seviyede bir karakter .

Presencenin 8 de isi ne ? Azathothtan ustte ne isi var ? DCnin 3.adamı resmen . Yedegin yedegi .

The Creator Umineko reel optur . Tamamen omnipotenttir . Umineko nu Naku animesindeki omniversenim bizzat yaraticisidir . Featherine de kiziydi sanirim ya da yakin baska biseyi .

Gan dedigin karakter Dark Tower (filmi de cikti yeni vizyonda) İncildeki tanrinin kopyasi . İsi yok ilk 20 de falan . Crimson King ile de denktir .

İlk 2 nin dalga konusu gibi gözüktüğünü biliyorum... Lakin değiller.. Sonic evrenin fanboyu vs değilim.. lakin super form denilen güçü araştırmadan etmeden konuşmayın. Omnipotentinde üstü true omnipotentinde üstü... Featlerini söyleyebilirm.

Grant Marrison konusunda hemfikirzi galiba. Primal monitro ile ilgili fikrim değişti zaten. onu presencenin bir altına koyacağım.

Presence,Azazoth,MoM,OAA ve diğer multiverse godları benim için eşit sıradadır.Lakin resimli sıralama yaptığım için aynı sıraya birden fazla karakter koymak istemedim.Hangisinin multiversesi daha büyükse onu onu daha üstte koydum ama dediğim gibi eşitler benim gözümde.

Elder God Demonbane TRUE OMNİPOTENT KARAKTERE TEK atmış bir isim... Bu konu tartışmaya bile kapalı bence...

Amalgamlar ayrı ayrı Night Omnipotent birleşince omnipotent oluyorlar. Hemde megaverse godları oluyorlar.

OAA multiverse godu.The creator de öyle.

Gan bildiğim kadarı ile multiverse godu ... o zaman benim için OAA dan farkı yok.

Sıralamanın geri kalanı hakkında ne düşünüyorsunuz.(Protege,Scathan,Tiamut,Shuma Gorrath,BlackHearth,Korvac ve 3 tane daha anime karakteri ile galactusun arc zırhlı halini sıralamaya alabilrim.)

Neyse teşekkür ederim

Yalnız sıralamaya berbat dedinzide en azından 1.hulk samsh yazmadım

Ben beğeniyorum sıralamamı hem.(yeni karakterler eklenecek primal monitro ve presence biraz yer değiştirecek.)

acaba ma djim jasaper sıralamaya girebilir mi
    Sonic Evrenini iyi bilirim . Sonic Evrenindeki en buyuk yapi Multiversedir . Multiversal featler ile doludur en buyuk featler . Super Form/Hyper Form sonic vs. hepsi sadece multiversal karakterler ustu yok .

MoM,TOAA,Azathoth bana gore esit ne demek ? Sana gore bana goresi yok bunun nesnel bir olay .

MoM onceden İmage Omniverse denilen ama aslinda Omniverse olmayan 11 boyutlu Image Hyperversesinin yaraticisi . Dusuk boyutta hyperversal (megaversal ile ayni sey)

TOAA direk marvel Omniversesinin yaraticisi "True Creator" Omnipotent Omniscient Omnipresent vs. Tartismaya kapali .

Azathoth direk Lovecraft Omniversesinin "True Creatoru" direk Omnipotent Omniscient Omnipresent . Bunlar belgeli seyler git bak . Lovecraft evrenini benden iyi bilemezsin . Lovecraft ve DC favori evrenlerim . Dark Tower bir de .

Gan denilen tanrı İncildeki Tanriyi Stephen.King Copy paste etmis romanina biraz da fantezi yapayim demis . Bu yapacagim sey seytan deilde tanrinin gaddar yuzu (Presence-Geb iliskisi gibi) Crimson King'i yaratayim demis . Bu kadar .

Primal Monitor Presence'den ustundur . Kombinasyon karakterdir ama mindless olarak gecer . Writer zeka olarak sinirlandirmistir onu . Onun icin true op degil eger omniscient olsaydi zaten true.op olurdu bu sefer de writer isinin mantigi kalmazdi gerci (ayni evrende 2 true op olmaz) .

Omniverse duzeyleri ;

TOAA Azathoth The Writer vs.

High Hyperversal (Megaversal)

Primal Monitor , Amalgam Brothers vs .

Hyperversal (Megaversal)

Gan , MoM , Presence , GEB vs .

Beyonder 30 da olmazzz . Lucifer-Michael ile denktir o .

Beyond Realm Hyperversal boyutta bir alan . Omniverse disi deniyordu bi aralar ora icin o da sehir efsanesi . Omniverse hersey demek zaten dista bir yer degil ama Beyond Realmin yaraticisidr Beyonder gucludur baya .

Pre Retcon Molecule Man = Current MM

fark yok fazla . Simdiki MM de elinde multiverse tutuyor kutuda . Omniverse diye yazmis yazar hatta cr sayfasina tepkiler uzerine multiverse demek istedim demis mantikli olarak .

Boyle iste . Ne bileyim senle ortak hazirlayalim bir ara . Ortak lazim sana .

İşte korktuğum başıma geldi

Öncelikle benimde sizin gibi bir arkadaşım vardı.Oda mARVELİN KENDİ DC NİN KENDİ OMNİVERSESİ var derdi.
    Lakin ben benim gibi bir çok kişi bunun aksine şöyle düşünüyor; Omniverse lovecraftı,sonic evrenini,marveli,dc yi herşeyi kaplar kısaca.

Öyleki zaten omniverse= herşey demektir. Marvel omniversesi dc omniversesi vsvssv bunlar olamaz. Dc,LoveCraft,İmageComics,Dark Tower,Sonic universe bunlar hep multiversedir.Birtek marvel megaversedir ama OAA sadece bir multiverse yaratmıştır marvelde.

Kısaca Yahweh de,OAA da,MoM da,Gan da,Azazothda multiverse buster,omnipotent,omnipresent,immortal ve omnisiencedir.

Amalagam brıtherslerin birleşmiş hali megaverse buster ve omnipotent,omnisience,immortal,omnipresent dir.

Grant Marrison yazar zaten omnipotent olan nprimal monitor üde yahwehide yaratmış biri.
    sONİC İLE İLGİLİ KAYNAKLARIM CİDDİgüvenilir kaynak.

Hatta super formun neden bire koydum derseniz.http://i.hizliresim.com/01mR09.jpg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Burada sonsuz gücü olduğu bile belli oluyor. Ama gerçek anlamda sonsuz.Ayrıca super form power of starsı yenmiştir. Power Of Stars ise omnipotent , omnipresent and omnisence ve SINIRSIZ GÜCÜ VAR OLARAK GEÇİYOR... Super Formunda olayı bu rakibin gücü sınırsız olsa bile yeniyor..

Rakibin güç seviyesine çıkartabiliyor kendini.. daha üstüne çıkartıyor hatta...
    Ayrıca solaris gibi bir multiverse buster ıda yenmiştir.

Zaten luciferin üstüne koydum beyondersi. Gücünüde biliyorum az çok[ sm=biggrinking.gif]

Michael neden bu kadar yukarıda derseniz demiurqos power bir nevi presencenin güçlerini ekliyor micheala.
    Bil bakalım ben kimim bzbzbzns

Yani benim bakış açımdan bakarak düşündüğünde gayet mantıklı bir sıralama.Şöylede bir şey var ki sadece benim değil çr cilerin yarısı benim gibi düşünüyor kalan yarısıda senin gibi dc nin de marvelinde omniversesi var diyor.

Lakin omniverse=herşey... İçine herşeyi kapsıyor...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.