Şimdi Ara

kaç tane marvel veya dc karakteri var ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
11.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benle yapin hocam vsleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6ame__0ver kullanıcısına yanıt
    Peki olur hocam Neyden başlayalım?
  • ben1905 kullanıcısına yanıt
    King Thor vs Manchester Black

Pre Crisis Black Adam vs Pre Crisis General Zod

Lobo vs Doomsday

Superman (Kal Kent) vs Old King Thor

King Thor vs Manchester Black= Manchester Black hakkında pek fikrim yok.Yani güçleri vs yi bilmiyorum.Yorum yok kısaca.

Pre Crisis Black Adam vs Pre Crisis General Zod=Kararsız kaldım.İ kiside hayvani güçteki karakterler.Lakin Black adam alır gibime geliyor.

Lobo vs Doomsday=Kesinlikle Doomsday.

Superman (Kal Kent) vs Old King Thor= Thorun normal hali bile superman kadar.Old Thor süpermani yer bitirir. Ama Old KİNG Thor? Bir vuruşa bakar
    Superman One Million'u kast etmiştim .

Prime veya Prime One Million değil normal One Million'daki Kal Kent .

Manchester Black telepati uzmani . Supermanin heat visionu ile sigara yakmisligi vardir .

O zaman yanlış anlamışım.Söyle söyliyeyim One Millionun tam olarak bir feati yok. Kendi evrenini yaratması ile ilgili bir ss vardı ama ne kadar doğru.

Eğer kendi evrenini yarattığı ss doğru ise One million değilse thor alır şahsen.

Manchester black superman seviyesinde yada daha üstünde desek bile King Thor dediğin adam Odinin güçlerini almış ve kral olmuş bir thor. Yani Multi-Galaxy buster kendisi. Bu da manchesteri terlemeden yok edecek bir güç.

Lakin bir seride Thor kral dı lakin odinin güçleri yoktu sanırsam.(yada vardıda ben hatırlmaıyorum.) Bu halini ele alırsak işler değişir... Ama genede thor alır diyorum... Sonuçta ne olursa olsun king thordan bahsediyoruz.. Normal hali olsa yorum yapmazdım. Ama king hali başka...
    Adam Warlock vs Superman

Thanos vs Lobo

Silver Surfer vs Hal Jordan

Deathstroke vs Captan America
    Aga yine yanlis anladin dedigim Superman evrenini yaratan denilen altin renginde olan değil . O dedigin SPOM . Oyle bir feati de yok zaten fan made cr bolumuydu o .

Dedigim "Kal Kent" Prime'sız One Million . Normal Superman One Million şu işte ;

kaç tane marvel veya dc karakteri var ?

1) Fiziksel olarak Supo ezer .

2) Thanos

3) Hal Jordan Pre Crisis ve Spectre modunda alır onun disinda Silver Surfer alır

4) Deathstroke zorlanmaz

Superman rime,Superboy Prime,Superman One Million,Superman Prime One Million.... O kadar çok varki kafam karıştı

Bu karakterinde seride bir feati yoktu galiba Gerçi solaris ile gl ringini alıp savaşmıştı... Yoksa o SPOM muydu One million serisini okumak lazım bir Hafızamı tazelerim.

Neyse King Thor with Odinforce ise tek atar desem yeridir. Sadece king thhor ise seyir hazzı çok iyi olan bir dövüş bizi bekler

Superman hariç katılıyorum.Yani aslında fiziksel olarak supermanın ezeceği de kesin ama o kozmik güçle supermani yener adam warlock. adam thanos kadar güçlü.
    Gerçek One Million budur zaten Kal Kent . One Million serisine ben de baslamayi dusunuyorum :) ilginc bir seri . Batman'ın OM'daki IQ'su 8000lerde deniyordu . Bakmak gerek .

En buyuk feati bunun Titano denen gorilimsi bir karakter ile birlikte bir galaksinin yorungesini saptirmak . Yardim aldigi icin de galaktik degil multi solar system olarak geciyor . Ama saglam karakterdir . SPOM gibi birkac crlik karakterler yerine gercek One Million'a kimse acip bakmiyor .

Superman en az Warlock kadar zeki belki de daha zekidir . Supo pek ozelligini belli etmese de DC Universe'in en zeki varliklarindan . Batman'in 192'lik IQ'su bile gerizekali seviyesinde kaliyor yaninda ki bunu en ezik versiyonu icin soyluyorum . Yoksa OM gibi serilerde veya Pre Crisis zamaninda IQ'su nigh omniscient idi .

Warlock arac falan kullanirsa alir ama yine de .

Thor'a gelirsek

Old King Thor

King Thor

Necro King Thor

Rune King Thor

Warrior Madness

bir suru king thor var . Necro Swordlu (God Butcher'in yaptigi kilic) Thor rahat alir . Rune de ayni sekilde . Old ve Normal King Thor hakkinda bilgim 0 . Aydinlatirsan sevinirim .

SPOM zaten superman versiyonu değil aslında. Superman Prime ın versiyonu Lakin ne gariptir superman prime in normal halindeki featler multiversal SPOM multi-galaxy

Old Thor bir nevi yaşlı thor denebilir.Asgardılalar yaşlandıkça güçlenir. Ama arada çokda aman aman fark yok. King Thor ise Thorun kral olmuş hali.Mesela King Thor capin kalkanını kırmış ve thor busterı (tamamen urudan sanırsam) parçalamıştı.Cap olmuştu hatta.Sonra aklı basına geldiğinde zamanda oynama yaptı kereta

Old King Thor da thorun kral olup yaşlanmış hali.Birazcık daha güçlü Normal king thordan. Odinforce thor var ayrıca. Kendisi odinin tüm güçlerine sahip.Yani multi-galaxy buster.

OdinSword thor var birde.Kendiside gene odin kadar güçlü olan serpenti yenmişti.(odinarmor da vardı)

Necra zaten King Thor Old Thor ve Necra Sword un kombinasyonu.Lakin King Thorun dediğim zamanki güçleri yok. King Thor yönü zayıf kalmış

RKT açık ara en güçlü hali. Unıverse buster.Hemde mjonirsiz.

Wariro madness ise thorun ruh hali. Yani superman delirince nasıl güçlü ise thor da o şekil. Classic dönemde warior madness halinde adam warlocku silver surferı ve beta ray billli almıştı kereta

Yakın dönemde ise mjoniri kaldıramadığı yani onun gücünden mahrum kaldığı now döneminde aylarca aç susuz ve uykusuz, işkence görmüş dibinde gezegen patlamış halinde warior madness iken hiç bir sialh olmadan beta ray billi doğduğuna pişman etmiştir

Ya şimdi yok Steve Rogers'ı öldürmek yok kalkan kırmak bunlara ben feat demem :) "F"si bile demem . Cap ne lan superhero bile degil :) İsterse continent karakterler bile tekler onu .

Bence "True Form Thor" diye birsey cikmali . Bilirsin True Form kliselerini yok True Form darkseid yok True Form Ares gibi vs .

Bence Thor icin de bu olmali ve multiversal true form bir varyasyon olusturulmali . Guzel olur .

Thorun tüm versiyonları (OdinSon olandan bahsediyorum diğer kıytırık thorlardan değil bahsediyorum) :

Classic Thor= Universe Buster/Multi-Galaxy Buster

Post Classic Thor= Star Buster/Solar System Buster

Thor with Odinsword and Odinarmor= Multi-Galaxy Buster

Thor with OdinForce= Multi-Galaxy Buster

Necro Thor= Multi-Galaxy Buster

King Thor = Galaxy Buster/Multi-Galaxy Buster

Old King Thor= Galaxy Buster/Multi-Galaxy Buster

Old Thor= Star Buster/Solar System Buster

Rune The King Thor= Universe Buster

Now Thor= Star Buster (Mjoniri yokken bile lakin eminde değilim)

ANAD döneminde bizim odinson yok galiba bilemiyorum. Yalnız acaba Rune The King Thor + OdinSowrd + Destroyer Armor + Norse Stones Power + Mjonir + Old Thor + Belt Of Strenght + Warior madness

Acaba nasıl olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: 6ame__0ver

Ya şimdi yok Steve Rogers'ı öldürmek yok kalkan kırmak bunlara ben feat demem :) "F"si bile demem . Cap ne lan superhero bile degil :) İsterse continent karakterler bile tekler onu .

Bence "True Form Thor" diye birsey cikmali . Bilirsin True Form kliselerini yok True Form darkseid yok True Form Ares gibi vs .

Bence Thor icin de bu olmali ve multiversal true form bir varyasyon olusturulmali . Guzel olur .

Tama stevi öldürmek iş değilde kalkanı kırmak işbe hocam
    Sahsen RKT yeterli.True Forma gerek yok. RKT yeter hepsine
    Thor'un yeni hali:

kaç tane marvel veya dc karakteri var ?

Urudan bir kol ve uru dan bir balta ..Birde uçmak için trolleri yiyen bir keçiye biniyor
    Classic thor guclu deil abarttin .

Yabanci forumlarda featlerine baktim bir de vs konularina normal thor gucunde classic thor .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.