Şimdi Ara

kaç tane marvel veya dc karakteri var ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
11.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Ne yapayim simdi buraya yuzlerce karakteri mi yazayim ?

Yüzlerce karakteri yazma ilk 50ye giremez diyorsunya ilk 20yi yaz sen yeter
  • kardeşim ilk 10 veya ilk 20 gibi şeyleri malesef yazamazsınız çünkü daha hiçbir karakterleri birbirleriyle kıyaslamıyorsunuz onun için en iyisi şu bu diyemezsiniz malesef;Ben yinede bunu bulmaya çalışacağım inş'ALLAH çok merak ediyorum çünkü,gerek filmleri,gerek çizgifilmlerini izlerdim yani o derece,yani hepsini bulmanın mutlaka bir yolu olmalı,zaten şıp diye kolay birşey olduğunu söyleyen yok,gerekirse hepsini lütfen yazın buraya yani onu istiyorum bildiğin,biliyorum kolay birşey demiyorum ama bilmek istiyorum,illa gidip ingilizce öğrenip adamamı sorayım :D? o imkansız birşey yani.
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    1) TOAA

2) The Fulcrum

3) Oblivion/HOTU

4) The Amalgam Brother (Marvel)

5) Protege

6) Tiamut the Dreaming Celestial

7) Pre Retcon Beyonder

8) Pre Retcon Molecule Man

9) Scathan the Approver

10) Living Tribunal

diger karakterler sırasız

Chaos King

CW Hercules

In-Betweener

Lord Chaos

Master Order

Death

First Filament

The Beyonders

Mad Jim Jaspers vs.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bunu nasıl yazabiliyorsun ? milyonlarca karakter var diyorsunuz ama hiçbirini hangisiyle karşılaştırdın yani ? ben hepsini onun için görmek istiyorum https://www.youtube.com/watch?v=9_ekoyw_P6U mesela bak bu videoyu yapan kişi neye dayanarak yapmış bu videoyu ?;daha marvelde kaç karakter olduğunu bilmiyorsunuz bakın,neyi neyle karşılaştırdınızda bunu yaptınız anlamadım gitti arkadaşım,milyonlarca karakter varsa hepsini görmek istiyorum,bakmam lazım viki sayfasına baktım 51 binden fazla karakter var diyor bazı yere bakıyorum 100 bin diyor ben hepsini bulmak istiyorum hiçmi bir yolu yok ?
  • quote:

1) TOAA

2) The Fulcrum

3) Oblivion/HOTU

4) The Amalgam Brother (Marvel)

5) Protege

6) Tiamut the Dreaming Celestial

7) Pre Retcon Beyonder

8) Pre Retcon Molecule Man

9) Scathan the Approver

10) Living Tribunal

diger karakterler sırasız

Chaos King

CW Hercules

In-Betweener

Lord Chaos

Master Order

Death

First Filament

The Beyonders

Mad Jim Jaspers vs.....

EE Sen buraya thor giremezmi diyorsun ?

Lord chaos, master order vs. gibi karakterleri eklemişsin RKT giremezmi diyorsun cidden Eternityde bunlardan kat kat daha güçlü listede yok

O değilde Protege Scathan Filament vs. ana evren karakterleri değil bunlar. Karakter bulamamışsın onlarıda dahil etmişsin

Yav biz senle eskiden sohbet falan ederdik bu bolumde . Benim icin Comicvine'a bile kayit olmus adamsin :) Bu dediklerin cok garip ...

• quote:

Yav biz senle eskiden sohbet falan ederdik bu bolumde . Benim icin Comicvine'a bile kayit olmus adamsin :) Bu dediklerin cok garip ...

Sen benimle nasıl konuşuyorsan öyle cevap veriyorum
    Ben sana gercegi anlatiyorum :)

• quote:

Ben sana gercegi anlatiyorum :)

Ben gerçeği anlatıp anlatmamandan bahsetmiyorum konuşma tarzından bahsediyorum.

Neyse sana göre öyle olabilir sıralama daha fazla tartışmayacağım bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Temmuz 2017; 20:17:13 >
    Konusma tarzimda bir sey mi vardi ? Neyse .... Birakalim bu konuyu .Comicvine hesabin aktif mi hala ? :)

• quote:

Konusma tarzimda bir sey mi vardi ? Neyse .... Birakalim bu konuyu .Comicvine hesabin aktif mi hala ? :)

Hesabım aktif ama girmiyorum bayadır
    Girelim

• bulmanın filan herhangi püf noktası elbet olmalı şimdi daha basit bir soru sorayım o halde marvelde veya dc de kaç evren var ? evren hani karakterleri bulmanın bir yolu mesela earth 691 earth 611 diye giden şu evren ondan bahsediyorum mesela earth 691 de 20 earth 611 de 12 karakter olduğunu bulabiliriz bakarak değilmi ? ben o zaman kaç tane evren var onu sorayım ? peki şöyle bulmanın bir imkanı varmı acaba ? bütün karakterlerin birbirleriyle ayrıntısı mutlaka olmalı yani demek istediğim şey şu,örneğin spiderman ile hulkun beraber olduğu çizgifilm var,ıronmanın thor ile beraber olduğu film var,mesela batmanın supermanla olduğu çizgifilm var,flash ın arrow ile beraber olduğu dizi,green arrowun beraber olduğu yani varda var peki bu şekilde bulmak mümkünmü ? yani karakterler birbiriyle bağlantılı olmalı bence çünkü kendi evrenlerinde hepsi birbiriyle beraber olmalı,bulmanın bir yolu olamazmı ?,araştırma uzun sürer tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Han Osman Kanuni Yavuz Selim Han Furkan -- 5 Temmuz 2017; 7:54:10 >

• .(yanlışlıkla yazıldı lütfen silermisiniz adminler lütfen ban atmayın yanlışlıkla oldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Han Osman Kanuni Yavuz Selim Han Furkan -- 5 Temmuz 2017; 7:55:21 >
  • Konu ile pek alakası yok ama rkt deen bahsedilmiş hemen araya girelim efendim:)

RKT yi dc de marvelde yenecek cannon karakterler şunlardır (bu arada canon olayı hakkında çok da farklı şeyler öğrendim protege,scathan, vs de canon büyük ihtimal ) :

-Sıralama olarak yazmadım-

Marvel= One Above All,The Fulcrum,Tiamut With Fulcrum Power,scathan, Protege,Living Tribunal,Thanos Thotu, Chaos War Hercules,Chaos King Mikoboshi,Amalgam Brothers,White Phoneix,Multi Oblivion,Pre retcon beyonders,pre retcon molecule man, beyonders the alien group, alien the entity,god emperor doom,nemesis,mad jim jaspers,galactus ve belki bir iki karakjter daha var.

Bunlar dışında başa baş kapışacağı infinity,eternity ve ig thanos da var.

DC=Yahweh,amalgam brother,cosmic armor superman,mandrakk,nekron,the endless,michael,lucifer,synnar,ealine balloc,white lanbtern kyle rayner,sdoul fire dark side,great darkness,zauriel,full power spectre,wf mr.mxtypl, wf bat-mite ,father time,mother night,the gabriel,superman prime ve bir iki karakter daha vardır.

başa baş kapışabilecek superboy prime , imperiax, doomsday (en güçlü hali),gibi karakterler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

Konu ile pek alakası yok ama rkt deen bahsedilmiş hemen araya girelim efendim:)

RKT yi dc de marvelde yenecek cannon karakterler şunlardır (bu arada canon olayı hakkında çok da farklı şeyler öğrendim protege,scathan, vs de canon büyük ihtimal ) :

-Sıralama olarak yazmadım-

Marvel= One Above All,The Fulcrum,Tiamut With Fulcrum Power,scathan, Protege,Living Tribunal,Thanos Thotu, Chaos War Hercules,Chaos King Mikoboshi,Amalgam Brothers,White Phoneix,Multi Oblivion,Pre retcon beyonders,pre retcon molecule man, beyonders the alien group, alien the entity,god emperor doom,nemesis,mad jim jaspers,galactus ve belki bir iki karakjter daha var.

Bunlar dışında başa baş kapışacağı infinity,eternity ve ig thanos da var.

DC=Yahweh,amalgam brother,cosmic armor superman,mandrakk,nekron,the endless,michael,lucifer,synnar,ealine balloc,white lanbtern kyle rayner,sdoul fire dark side,great darkness,zauriel,full power spectre,wf mr.mxtypl, wf bat-mite ,father time,mother night,the gabriel,superman prime ve bir iki karakter daha vardır.

başa baş kapışabilecek superboy prime , imperiax, doomsday (en güçlü hali),gibi karakterler var.

Aynen güzel liste olmuş

Galactus'u yener ama

Evet normal galactusu yener ama benim orada demek istediğim galactus un en güçlü versiyonu idi.(adını unuttum)

NOT:En hüçlü versiyonu derken full power dan bahsetmedim yada full power + nillufer den de bahsetmiyorum başka bir versiyondu da adını unuttum
  • dostum ben orada bir soru sordum ama kimse cevaplayamıyor bunun için üzülüyorum resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Han Osman Kanuni Yavuz Selim Han Furkan

dostum ben orada bir soru sordum ama kimse cevaplayamıyor bunun için üzülüyorum resmen.

Napıcaz tek tek karakterlerimi sayıcaz işimiz gücümüz yok

Ne saçma bi soru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 7 Temmuz 2017; 11:12:29 >
  • saçmalıkla ne ilgisi var şimdi sen en güçlü 10 marvel karakteri diye bir video var mesela bunu neye göre yapıyor adam ? birsürü karakter var diyorsan kıyaslaman gerekecek eee bunu yapamayan kişi nasıl olurda en iyi karakter diyebilirsin ? boş boş konuşmayın lütfen arkadaşım,bulmak imkansız olamaz çünkü elbette bir sayısı olmalı yani mümkünse söyleyin dedim hepsi bu kötü birşey dememiştim halbuki.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.