Şimdi Ara

Kaç Tane Ayakkabınız Var ? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
1
Favori
14.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Yeezy'ler belirli Adidas mağazalarına geliyor İstanbul'da 2-3 tane ve 290sqm ve wunder.moda ,shopigo gibi bazı mağazalarda Yeezy'leri satışa sunabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmonster25

Bende Yeezy Red October icin raffle kazanmıştım. Sonra en büyük US13 olunca almadım. (Giyemedigim ayakkabıyı koleksiyon yapmak saçma oluyor) Simdi resell değeri 22k$ olmuş.

Yeezy Boost 750 yi nerede buldun? 350 v1 v2 Beşiktaş'ta bi storeda var da. 750 bulamadım hala

Hocam Red October kaçırılır mı naptın

750'yi yurtdışından aldım yine çekilişle 350 v2 de şansıma hak çıktı Akmerkez'den aldım
  • 1 bot, 1 günlük, 2 takım elbise altı.

durum şu ki 200 - 300 tl bir ayakkabıya verip 5-6 sene giyme gibi bir derdim yok. 50 - 100 tl arasında bir ayakkabı alırım, 1 sene giyer ardından da bağışlarım. aynısını kıyafetlerim için de yaparım.

Bunu bir iyilik olsun diye yapmıyorum. Bu şekilde olduğu zaman aynı fiyata geliyor ve farklı farklı türde şeyleri sürekli en yeni haliyle giyebiliyorsunuz. Bu yönüyle bakarsanız gerçekten ihtiyacı olan kişileri de mutlu etme fırsatınız oluyor.

sizlere de tavsiyemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wisrty -- 3 Nisan 2017; 0:17:16 >
  • 5 spor, 1 gunluk, 1 deri , 1 kuru yuruyus, 1 kar yuruyus, 1 bot .. 10 etmis lan .. ancak agirlikli 4 cifti surekli giyerim. yalniz oyle cok mu zenginsin demeyin, bu 10 cift ayakkabi son 5 yildir nerdeyse sabit, eskiyen/yurtilan bir sekilde gidiyor, yerine de yeni aliyorum. hatta bot en azindan 15 yasinda.
  • 2 tane gunluk spor, 1 tane spor salonu icin spor, 1 bot ve 1 tane de takim icin klasik ayakkabim var.
  • 1 bot ve bi yırtık spor ayakkabı. Spor ayakkabıyı az giyiyorum. Havalar ısınsın bi tane alıcam yırtık olanıda çöpe.
    Hayat felsefem al kullan yırtılsın yeni bi tane al...
  • 1 harley 1 cat 1 elle klasik 1 ( ilk begenerek aldigim klasik ayakkabi ) tane spezial 2 superstar 1 tane nb 574 3 tanede eskimis giyilmeyecek superstar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10-11 çift aktif kullandığım , 4-5 tane de kenarda köşede bakkala giderken ayağıma geçirdiğim çiftlerim olacak.
  • 1 tane botum var bide spor ayakkabim vardi ama ayagimi vuruyor galiba,uzun suredir giymiyorum!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10+

Temizlik yapmam lazım giymediklerim için.
  • 3 iş yeri
    2 krampon
    2 koşu ayakkabısı
    1 günlük
    1 de terlik

toplamda 9 tane var galiba.
  • Altısı spor, 2 kundura ayakkabım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmonster25

Bende Yeezy Red October icin raffle kazanmıştım. Sonra en büyük US13 olunca almadım. (Giyemedigim ayakkabıyı koleksiyon yapmak saçma oluyor) Simdi resell değeri 22k$ olmuş.

Yeezy Boost 750 yi nerede buldun? 350 v1 v2 Beşiktaş'ta bi storeda var da. 750 bulamadım hala

birisi lütfen tercüme edebilir mi?
  • Kışın giymelik 1 tane nike bot (4 yıllık seneye yeni bot alıcam artık)

Baharlarda giymelik 1 tane nike spor ayakkabı (3 yıllık ama bu çok giymeme rağmen eskimedi daha giyerim)

Yazın giymelik 2 tane bez ayakkabım var. Biri siyah lacoste, biri krem rengi tommy hilfiger (İkisi de 3 yıllık ama onlar da yeni gibi 1-2 yıl daha gider).

2 tane de yaklaşık 5-6 yıllık falan böyle pikniğe vs. giderken giydiğim eski ayakkabı var onları saymıyorum normal zamanda giymediğim için.

Ayakkabı alırken paraya pek acımıyorum kaliteli olduğu sürece çünkü aldığım bi nike ayakkabıyı yıllarca giyebiliyorum ve konforlu. Öyle sürekli ayakkabı alan, ya da sürekli yenileyen biri değilim.

Edit: 1 tane de siyah boğazlı bez converse var o da 2-3 yıllık ama boğazlı converse'i aldığıma biraz pişmanım çünkü bana hem kullanışsız hem de rahatsız geliyor. Sabah onu giyene kadar 5 dk falan gidiyor, ayrıca akşam eve geldiğimde ayaklarımın ağrıdığını fark ediyorum. Bir daha converse alırsam boğazsız alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi von Hohenheim -- 3 Nisan 2017; 1:52:58 >

• 3 spor,2 botum var. 2 bot ve 2 sporu tanesini 50 liradan daha az paraya mal ettim, ha çok kaliteli değil ama işimi görüyor :)
  • krampon ve basket ayakkabıları dahil 17 tane günlük koşu ve bot olarak 12 tane var. 12 tane nike 2 tane adidas 1 under armour 1 vanstan 1 uspa dan oluşuyor listemiz.
    aralarında triple white huarache - airmax 2015 flyknit - nike duckboot - nike mercurial super fly urban lilac - jordan 6 - air force se - nike rongbuk goretex gibi çılgın modeller yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekhmet95 -- 3 Nisan 2017; 3:4:0 >
  • 1 spor

1 bot gibi birsey

• 2 bot

6 spor

2 casual

• Yaş ile orantılı değişiyor bu sayılar temelde. liseliye bir yazlık spor bir kışlık botu daya. kumaş pantolonun altına giysin spor ayakkabıyı çıkışta maç yapsın aynı ayakkabı ile. üniversite zamanı gelince hafif tarz olsun chuck taylor , stan smith, new balance 247 vs eklenir. iş hayatına geçtin mi binbir türlü takım elbise ona uygun klasikler siyahı kahvesi derisi gore-tex lisi casual vs modeller derken o iş coşar. maddi durum ve ilgi meselesi de üst limiti belirler. Rashed Belhasa gibi spoiled veletlerde limit de yoktur tabi. Dh de fazla ilgilenen olduğunu sanmıyorum ama Apple isim den dolayı yüksek fiyat çekiyor diyenler ayakkabılarda koleksiyon ayağına dönen fiyatları görseler şok olurlar herhalde. hatta meslek olarak sneaker alım satım işi yapanlar var sadece. alan kişi de numarasına bile bakmadan alıp vitrine koyuyor yeezy vs overpriced piyasa ayakkabıları , amazondaki kampanyaya çöküp ayakkabıları talan eden DH ahalisine gelmez ama yine apple dan örnek verirsek iphone a verilen para gibi bir ultraboostlar - airmax 2016-2017 gibi ürünler de parasının hakkını verir. hatta model olarak bir sene geriden takip ederseniz çok daha uygun fiyata bulunur.

• 2 spor
    1 bot
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.