Şimdi Ara

KAÇ MAAŞINIZ OLSA İPHONE 11 PRO ALIRDINIZ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
1
Favori
8.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle hocam emekli olunca deniz kıyısında kafa dinleyeceğim güzel bi evim olmadıktan sonra. Gençken hayatı yaşamadıktan sonra diyorlarda gayet hayatımı yaşıyorum tatilimi yapıyorum orta üst düzey arası oyun bilgisayarım var sporumu yapıyorum güzellik olarak Türkiye standartlarının çok üzerinde sevgililerim oldu daha nasıl yaşayayım gençliğimi iPhone 11 alıp hava atarak mı 😊 söyleyeceklerim bu kadar inşallah birilerinin gözü açılmıştır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aylık 100 bin gelirim var ama xiaomi kullanıyorum fakirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Yazılımcıyım ve epin sitem var. Sürekli pc başında olduğum için öyle çok sık telefon kullanmıyorum birini aramak için veya doğrulama kodlarını almak için telefon taşıyorum o yüzden pahalı telefonlara gerek olmadığını düşünüyorum :)
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Şaşırmaya gerek yok, Türk'lere özel bir şey değil bu. Kiminin öncelikleri farklı oluyor 10 bin kulaklığa veriyor. Kimi 1000 lira kulaklığa vermiyor 10 bin telefona veriyor. Dünyanın her yerinde aynı bu durum e zaten telefona 10k veren Türkiye'de çok çok düşük bir azınlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Mekana gitti mi masaya iPhone 15 uzay süperi Marlboro kutusu bmw 999.20 anahtarı koymayıp bide janjanlı meyveli nargile söyleyemiyorsa havası yok kardeşim yemişim arsasını evini 😅
    Hocam selam

Kara subayı mısınız

Sakıncası yoksa beni bilgilendirir misiniz meslek hakkında birkaç soru sorsam uygunsa cevaplar mısınız

MSÜ kho veya jsga dusunuyorum da ben de uniyi birakip gidicem eger tutarsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara veya jandarmayı ordu donatım gibi yardımcı sınıfla olmazsa mesleği sevmiyorsan yapamazsın. Mesleği seviyorsan düşünme geç hem imkan hem statü hemde maddi yönden Türkiye standartlarının üzerinde bir meslek

• ben önce oyun laptopu alayımda iphone artık alacağımı sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Kara veya jandarmayı ordu donatım gibi yardımcı sınıfla olmazsa mesleği sevmiyorsan yapamazsın. Mesleği seviyorsan düşünme geç hem imkan hem statü hemde maddi yönden Türkiye standartlarının üzerinde bir meslek
    Valla seviyor muyum bilemiyom ki hocam dışarıdan gordugumuz kadarıyla konusuyorum isin icinde olmadığımiz icin. Şimdi disaridan bakip seviyorum da isin zorluğunu yasamadigim icin belki toz pembe geliyor bana

Havacı veya denizci olamıyorum sayisalci olmadigim icin mecburen kara veya jandarma olucam

Okuldan yetisenler sanirim cogu muharip sınıf oluyordu yardımcı sinif oluyor mu bilmiyorum

Sag olun cevap icin hocam Allah ayaginiza tas degdirmesin başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD88C7FAD -- 25 Mayıs 2020; 12:49:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulun içinden yetişen belli bir kısım belli şartlarda yardımcı sınıf olabiliyor ama sözel bölüm okuyorsun sayısal yok diyorsun olacağın piyade senin de zor hayat şartların olur ama savaş operasyon biter dönersen kışla da kral sensin tek derdin spor ve eğitim akşam çıkıyorsun rahatsın

• 2 katı maaşım olsa belki alırım o da belki.

• Şahsen bu saatten sonra büyük konuşmayayım ama TR de almam hiç güvenmediğim şahıslar bana hiç dönmeyen vergileri alıyor paraların nereye gittiği bile belli değil.
    Şuan ki kazancım 7000 civarlarında kullandığım tel iphone6s işimi görüyor.

• 2500 lira benim arabamın mazotuna yetmez o yüzden alıp da sıkıntıya girmezdim

• Bunlar nasıl saçma sapan sorular kaç yaşından sen hayır kaç yaşındasın sen KAÇ MAAŞINIZ OLSA İPHONE 11 PRO ALIRDINIZ?

• hiç çalışmadığı halde ayfon almayı planlayan var. bunun gelirle alakası yok bence. istekle alakası var.
  • Gereksiz bir telefon İphone SE kullanıyorum bu arada ama bir sonraki alacağım telefon SE 2 olacak

• olay kaç para kazandığım değil, iphone 11 dururken 11 pro hayatta almam. haa, oled ekran bir artı değil, eksi. çözünürlük fazlasının da faydadan çok zararı var. bataryası daha az. ve daha pahalı. antutudan aldığı %3.6 lık skor farkına kesinlikle değmez.

haa, iphone 11'i de şu an kazandığımın 2 katını kazansaydım düşünürdüm. alırdım demiyorum: düşünürdüm. ki muhtemelen ekimi beklerdim şu an da almazdım acil ihtiyacım olmadığı sürece, öyle bir durumda da.
  • ister 1k ister 100k. asla almam ve almam. arkasında lokma alınmış elmaya o kadar para vermem.

• Şu an kullandığım telefon aylık gelirimin çeyreği kadar (mi a 2 lite ben aldığımda 1300 liraydı)

Bu hesapla 44.000 lira gelirim olursa iPhone 11 pro alırdım.

Ülkede çoğu insan; "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" modunda yaşadığı için, bnm gibi insanlar tuhaf gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Maas iyi onu almazdım

HUAWEI Mate XS 8” Foldable FullView Display Kirin 990 5G SoC 8GB RAM 512GB ROM Dual-Sim 55WSuperCharge 4500 mAh EMUI 10.0.1

https://m.tr.aliexpress.com/item/4000778319132.html?src=google&_randl_currency=TRY&_randl_shipto=TR&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Google_7_shopping&aff_platform=google&aff_short_key=UneMJZVf&gclsrc=aw.ds&&albagn=888888&albcp=9593689418&albag=102574444201&trgt=296904913880&crea=tr4000778319132&netw=u&device=m&albpg=296904913880&albpd=tr4000778319132&gclid=EAIaIQobChMItbGggtDO6QIVxZrVCh2JYA1oEAQYASABEgJ-q_D_BwE
    Arkadaşım yurt dışından 10 günlük kullanılmış aldı 1800 euro ya, kendi pasaportuna işletti. İnanın böyle bir cihaz kolay kolay gelmez. Ha şimdi diyecekler ki ios stabil android kötü, o sizin dedikleriniz 5-6 sene önceydi birde adam kalkıp Samsung'un giriş seviyesi ile 6s bir tutuyordu ama böyle tipler halen var şimdi aralarında stabilite farkı yok. iPhone alan adam ilerde satarsam zarar etmeyeyim kafasındadır

• Almam boşuna para. O paraya alınacak daha iyi şeyler var. Şuan Xiaomi note 8 kullanıyorum her işe yariyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.