Şimdi Ara

KAÇ MAAŞINIZ OLSA İPHONE 11 PRO ALIRDINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
319
Cevap
0
Favori
7.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 175
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 56
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 40
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hamza5806 (56 mesaj) pakaji (15 mesaj) HK-416 (8 mesaj) smart0201 (7 mesaj) Tatar 55 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (92 mesaj) Mobil (95 mesaj) Mini (67 mesaj) Uygulama (65 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> KAÇ MAAŞINIZ OLSA İPHONE 11 PRO ALIRDINIZ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    145 Mesaj

Aynen öyle hocam emekli olunca deniz kıyısında kafa dinleyeceğim güzel bi evim olmadıktan sonra. Gençken hayatı yaşamadıktan sonra diyorlarda gayet hayatımı yaşıyorum tatilimi yapıyorum orta üst düzey arası oyun bilgisayarım var sporumu yapıyorum güzellik olarak Türkiye standartlarının çok üzerinde sevgililerim oldu daha nasıl yaşayayım gençliğimi iPhone 11 alıp hava atarak mı 😊 söyleyeceklerim bu kadar inşallah birilerinin gözü açılmıştır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Tatar 55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1173 Mesaj
    Aylık 100 bin gelirim var ama xiaomi kullanıyorum fakirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    NesquiktekiFitTavsan

Yazılımcıyım ve epin sitem var. Sürekli pc başında olduğum için öyle çok sık telefon kullanmıyorum birini aramak için veya doğrulama kodlarını almak için telefon taşıyorum o yüzden pahalı telefonlara gerek olmadığını düşünüyorum :)
    |
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şaşırmaya gerek yok, Türk'lere özel bir şey değil bu. Kiminin öncelikleri farklı oluyor 10 bin kulaklığa veriyor. Kimi 1000 lira kulaklığa vermiyor 10 bin telefona veriyor. Dünyanın her yerinde aynı bu durum e zaten telefona 10k veren Türkiye'de çok çok düşük bir azınlık.

|
    |
    Bayraktar42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Mekana gitti mi masaya iPhone 15 uzay süperi Marlboro kutusu bmw 999.20 anahtarı koymayıp bide janjanlı meyveli nargile söyleyemiyorsa havası yok kardeşim yemişim arsasını evini 😅
    Hocam selam

Kara subayı mısınız

Sakıncası yoksa beni bilgilendirir misiniz meslek hakkında birkaç soru sorsam uygunsa cevaplar mısınız

MSÜ kho veya jsga dusunuyorum da ben de uniyi birakip gidicem eger tutarsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    “...Dünyanın bize hürmet göstermesini istiyorsak, ilk önce bizim kendi benliğimize ve milliyetimize bu hürmeti; hissî, fikrî ve fiilî olarak bütün davranış ve hareketlerimizle göstermemiz gerekir.

“Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istikbâline, kendi benliğine, millî an’anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzûmu öğretilmelidir.”
    - Mustafa Kemal Atatürk
  • Teğmen
    145 Mesaj

Kara veya jandarmayı ordu donatım gibi yardımcı sınıfla olmazsa mesleği sevmiyorsan yapamazsın. Mesleği seviyorsan düşünme geç hem imkan hem statü hemde maddi yönden Türkiye standartlarının üzerinde bir meslek

|
    |
    XPoseidonXTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2074 Mesaj
    ben önce oyun laptopu alayımda iphone artık alacağımı sanmam

|
    |
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Kara veya jandarmayı ordu donatım gibi yardımcı sınıfla olmazsa mesleği sevmiyorsan yapamazsın. Mesleği seviyorsan düşünme geç hem imkan hem statü hemde maddi yönden Türkiye standartlarının üzerinde bir meslek
    Valla seviyor muyum bilemiyom ki hocam dışarıdan gordugumuz kadarıyla konusuyorum isin icinde olmadığımiz icin. Şimdi disaridan bakip seviyorum da isin zorluğunu yasamadigim icin belki toz pembe geliyor bana

Havacı veya denizci olamıyorum sayisalci olmadigim icin mecburen kara veya jandarma olucam

Okuldan yetisenler sanirim cogu muharip sınıf oluyordu yardımcı sinif oluyor mu bilmiyorum

Sag olun cevap icin hocam Allah ayaginiza tas degdirmesin başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPoseidonXTR -- 25 Mayıs 2020; 12:49:51 >
  • Teğmen
    145 Mesaj

Okulun içinden yetişen belli bir kısım belli şartlarda yardımcı sınıf olabiliyor ama sözel bölüm okuyorsun sayısal yok diyorsun olacağın piyade senin de zor hayat şartların olur ama savaş operasyon biter dönersen kışla da kral sensin tek derdin spor ve eğitim akşam çıkıyorsun rahatsın

|
    |
    XPoseidonXTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1263 Mesaj
    2 katı maaşım olsa belki alırım o da belki.

|
    |
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Şahsen bu saatten sonra büyük konuşmayayım ama TR de almam hiç güvenmediğim şahıslar bana hiç dönmeyen vergileri alıyor paraların nereye gittiği bile belli değil.
    Şuan ki kazancım 7000 civarlarında kullandığım tel iphone6s işimi görüyor.

|
    |

|
    |

Parasi neyse verelim de istedigimiz fizigi satin alalim be. -Tyrion Lannister

• Er
    12 Mesaj
    Bunlar nasıl saçma sapan sorular kaç yaşından sen hayır kaç yaşındasın sen

|
    |
  • Binbaşı
    1881 Mesaj
    hiç çalışmadığı halde ayfon almayı planlayan var. bunun gelirle alakası yok bence. istekle alakası var.
    |
    |

AMD RYZEN R5 3600 - GIGABYTE B450M S2H V2 - 2x8 GB KINGSTONE 3200 MHZ HX432C16FB3/8 - SANDISK ULTRA 3D 500 GB NVMe M.2 SDSSDH3N-500G-G25
    Araştır-Dene-Kaydet-Sergile
    Amatör Youtube Kanalım

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Binbaşı
    1310 Mesaj
    Gereksiz bir telefon İphone SE kullanıyorum bu arada ama bir sonraki alacağım telefon SE 2 olacak

|
    |
  • Teğmen
    133 Mesaj
    olay kaç para kazandığım değil, iphone 11 dururken 11 pro hayatta almam. haa, oled ekran bir artı değil, eksi. çözünürlük fazlasının da faydadan çok zararı var. bataryası daha az. ve daha pahalı. antutudan aldığı %3.6 lık skor farkına kesinlikle değmez.

haa, iphone 11'i de şu an kazandığımın 2 katını kazansaydım düşünürdüm. alırdım demiyorum: düşünürdüm. ki muhtemelen ekimi beklerdim şu an da almazdım acil ihtiyacım olmadığı sürece, öyle bir durumda da.
    Laifatzu

ister 1k ister 100k. asla almam ve almam. arkasında lokma alınmış elmaya o kadar para vermem.

|
    |
  • Binbaşı
    1506 Mesaj
    Şu an kullandığım telefon aylık gelirimin çeyreği kadar (mi a 2 lite ben aldığımda 1300 liraydı)

Bu hesapla 44.000 lira gelirim olursa iPhone 11 pro alırdım.

Ülkede çoğu insan; "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" modunda yaşadığı için, bnm gibi insanlar tuhaf gelebilir.

|
    |

Orijinalden alıntı: smart0201

Maas iyi onu almazdım

HUAWEI Mate XS 8” Foldable FullView Display Kirin 990 5G SoC 8GB RAM 512GB ROM Dual-Sim 55WSuperCharge 4500 mAh EMUI 10.0.1

https://m.tr.aliexpress.com/item/4000778319132.html?src=google&_randl_currency=TRY&_randl_shipto=TR&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Google_7_shopping&aff_platform=google&aff_short_key=UneMJZVf&gclsrc=aw.ds&&albagn=888888&albcp=9593689418&albag=102574444201&trgt=296904913880&crea=tr4000778319132&netw=u&device=m&albpg=296904913880&albpd=tr4000778319132&gclid=EAIaIQobChMItbGggtDO6QIVxZrVCh2JYA1oEAQYASABEgJ-q_D_BwE
    Arkadaşım yurt dışından 10 günlük kullanılmış aldı 1800 euro ya, kendi pasaportuna işletti. İnanın böyle bir cihaz kolay kolay gelmez. Ha şimdi diyecekler ki ios stabil android kötü, o sizin dedikleriniz 5-6 sene önceydi birde adam kalkıp Samsung'un giriş seviyesi ile 6s bir tutuyordu ama böyle tipler halen var şimdi aralarında stabilite farkı yok. iPhone alan adam ilerde satarsam zarar etmeyeyim kafasındadır

• Çavuş
    49 Mesaj
    Almam boşuna para. O paraya alınacak daha iyi şeyler var. Şuan Xiaomi note 8 kullanıyorum her işe yariyor

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Web Tasarım
Canlı Tv izle
Masal Oku
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.