Şimdi Ara

kaç kişiden blok yemişim nerden bakıcam? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

DOĞRULAR ACITIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

370 kişinin blok listesindesiniz.

DOĞRULAR ACITIR.
    hiroşimaya atom bombasını sen mi attın ikinci dünya savaşı öncesi yahudileri sen mi yaktın mübarek bu ne düşmanlık seviyesi... forumda zaten aktif 400 kişi var 370'i seni mi bloklamış toplum haini misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pijamalı Ninja

hiroşimaya atom bombasını sen mi attın ikinci dünya savaşı öncesi yahudileri sen mi yaktın mübarek bu ne düşmanlık seviyesi... forumda zaten aktif 400 kişi var 370'i seni mi bloklamış toplum haini misin

Alıntıları Göster
    Siyaset bölümündendir %95'i blokların, %5'i de futbol bölümüdür herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Siyaset bölümündendir %95'i blokların, %5'i de futbol bölümüdür herhalde.

Alıntıları Göster
    ben de takılayim biraz aktrollere mehter gazi vereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarun

Bu mesaj silindi.
    valla bende açılan ilk konudan baktim hocam bende bilmiyordum biraz kurcaladım flan buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Ben blok rekoru kıramadım daha buraya da yazayım bari buradan da birileri çıkar bloklayan.. 12. sıradayım.
    Forumun açık ara en nefret edilen üyelerinden birisin, 1. sırada olmamana şaşırdım doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

Forumun açık ara en nefret edilen üyelerinden birisin, 1. sırada olmamana şaşırdım doğrusu

Alıntıları Göster
    Sizin zihniyet yüzünden yeter ki nefret edileyim sizler önce insana saygı duymayı öğrenin, özgürlüğüne engel omamayı öğrenin, neden ona oy atıyor diye aşağılamamayı öğrenin, nasıl bir şekilde insan ikna edebilirizi öğrenin ha işte o zaman belki bir gün şirin babayı görürsünüz o da rüyanızda.. Ego tatmini ufak azınlık kesimi sizi..

Burada karakterini kaybetmiş 30 40 tane kendini bir şey sanan güruha yeter ki kötü olayım ben..

Erdoğan 'da nefret ediliyor ama yüzde 52 alıyor hem de tek bir kesim tarafından artı sizin bütün başkanlarınızı toplasak yüzde 48 alıyor işte aradaki fark biri bütün genel başkanlara bedel. O yüzden yeter ki nefret etsin benden sizin zihniyet..

O yüzden sen anca daha çok şaşırırsın..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.