Şimdi Ara

Kabuklu ve ic fistik 5 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
22
Favori
5.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • --Arkadaşlar şimdi gerçekten abiyi tanımıyorum sadece facebookta paylaşımını gördüm fıstık ucuz ve kargo ücretsiz olduğu için aldım defalarcada sordum abi sen nasıl para kazanıyorsun diye kargoda engelli indirimi olduğunu fıstığıda sürekli aldığı yer olduğu için uyguna aldığını söyledi.kargo bedava olmasa para kazanması imkansız tabi.

-- Şimdi siparişi nasıl veriyoruz önce hesabına parayı yolluyoruz. söylediğine göre hanımı veya kardeşi gidip hesabı kontrol ediyormuş paranın yatıp yatmadığını. ben mersinde oturuyorum yolladığı günün ertesi kapımda oluyor. kargoya yolladığına dair kargo takip için resim yolluyor tabi ben istemiştim dilerseniz sizede gönderecektir.

-- Hesap Iban TR440001000014592290935002 Ali arslankurt hesap sahibi. ziraat bankası siz yinede hem facebook adresinden hem kendinden teyit alınız.

-- mesaj yolladım numarasını paylaşmamda bi sorun olmayacağını söylerse numarasınıda eklerim arayıp bilgide alabilirsiniz.

-- Fıstıklar nasıl diye sorarsanız fiyat bi tarafa kabuklu fıstığı ben çok beğendim. iç fıstık önceki siparişimde çok küçük boy olarak gelmişti ama lezzetliydi. son siparişimde iç fıstıklar iri boy geldi ancak küçük olanlar biraz daha lezzetliydi sanki tabi damak zevki değişebilir.

-Sonuç olarak abinin durumunu teyit etmiş değilim ki hırsız olduğunu sanmıyorum bi yerden çalıp bu fiyata satsın sizde öyle düşünmüyorsanız bu fiyata zaten tereddüt etmeden ilk sipariş için 1 er kg alıp deneyebilirsiniz ama fiyatına göre pişman olacağınızı hiç sanmıyorum. aynı zamanda şahsi fikrim ilk siparişinizde destek olsun diye 1 kereye mahsus yaptığı el işleri ürünlerdende alabilirsiniz. şu da var donanımhaber sıcak fırsatların gücünü biliyorum :) yoğun siparişte karışıklıklar olabilir abiyi bi yönlendiren olabilse daha iyi olurdu ama facebook üzerinden mesajla belirtirsiniz adresini ona göre sıraya alıp yollayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 14 Temmuz 2016; 0:10:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bayram arefesi oldugu icin kargonun gec gelebilecegini hesaba katin lutfen almak isteyen olursa pazartesi yollayabilirse bilgi alirim soyledigim gibi sizde iletisime gecebilirsiniz.

• Tamam alalım ama şuan bayram olduğu için büyük sıkıntı, kargolar (sanırım ptt dahil) sadece pazartesi açılacak ve ondan sonra ayın 8'ine kadar hiç bir teslimat yapılmayacak. Alışveriş yapacak arkadaşlar bunu aklında bulundursun ve ayın 8'inden sonra alışveriş yapsınlar bence.
  • Link verebilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tesbih yazmış ama fıstık yazmamış. Adam vukuatlı nüfus kayıt örneği paylaşmış. Ben güvendim. Sırf o çocuklar için sipariş vereceğim.
  • Bir link verseydin keşke.

Fıstık ezmesi yapmak için taze fıstık arıyorum, İstanbul'da kazık yemediğim toptancı kalmadı.

• Bende sorun olabilir diye dusunuyorum isterseniz bayram sonrasida alisveris yapabilirsiniz. sadece bayram arefesi belko bi ihtiyaclarini karsilayabilir diye paylasma geregi duydum ama nasil olur bilemiyorum tartisabilir yani en azindan alacak kisi bunu dusunerek alirsa problem olmaz galiba. Fistikdanda bahsedim ic fistik boyut olarak baya bi kucuk ama lezzet olarak iyi yani kabuklu olan daha iri bana gore kabuklunun lezzeti gayet iyi

• https://m.facebook.com/lsmail.arslankurt?fref=ts facebook adresi

• Bence kaliteli taze kavrulmuş bir fıstık bulsa forum olarak ihya ederiz. Ben abone olurum.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Irtibata gecip daha kaliteli urun icin sorabilirsiniz.osmaniyede oldugu icin illaki temin ettigi yerde vardir ancak ilk siparis icin 1kg ic fistik 1 kg kabuklu fistik siparis verebilirsiniz sahsen ben kabuklu olani begendim fiyatina gore gayet iyi ki ben piyasada 5 tl ye kabuklu fistik gormedim.

• Birde 2 konuda uyari yapayim mesajlara hemen donus yapamayabiliyor birde bahsi gecen ziraat hesabi kardesinin adina ali arslankurt ben kendi adiyla yolladim banka isim uyusmazliginda geri iade etti parayi

• Aramızda bu abiye yakın olan yok mu? Yönlendirilmesi lazım.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Aynen, devlet kurumlarınca da yardım eli uzatılmalı.

Kendisinede ürünleri tek tek fiyatlandırıp sayfasına yazmasını söyledim, bayramdan sonra elimizden geldiğince sipariş geçeriz.
  • Abimize destek olalım. Fakat osmaniye fıstığı çok ufaktır, o kadar ufaktır ki kabuğu bile zor soyulur. Şehrimde kilosunu 5 liraya satıyorlar. Benim için sıkıntı olmuyor ama misafire falan verilmez.

Bunun bilincinde alımda 3-5 kuruş kazanma gayesinde ki adama kızmayın.

• Önemli olan fıstıgın kalitesi değil şuan bence. 5 TL nedir ki.. Adam birde ücretsiz kargoyla yolluyormuş. Kargo 2 TL desek bile adam kazanmıyor.. Alan arkadaşlar 3-5 kilo alsın ki aldığına değsin. Benim için büyüklüğü önemli değil şahsen her türlü yerim. Ben 5 kilo sipariş vereceğim. Allah yardımcısı olsun, Allah işini gücünü rast getirsin şu mübarek günde dualarımda..
  • Kabuksuz olan gercekten kucuk ama kabuklu olan lezzet olarak boyut olarak guzel ayrica bembeyaz bi fistik kabuguda cok cabuk soyuluyor hem dis kismindaki kabuk hem ic kabugu cok hosuma gitti ben kabuklu aliyorum hem kendime hem cevreme.

• Up olsun arkadaşlar yardıma ihtiyaç var gibi görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayramı bir atlatalım çok sipariş geçeceğiz abiden, durum öyle görünüyor
  • Önlerden rezervemizi yapalım

• Mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.