Şimdi Ara

Kablosuz Yazıcılar Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eski çok fonksiyonlu yazıcım masaüstü bilgisayarıma bağlı ve masaüstü bilgisayarım da çok eski xpden başka birşey çalıştırmıyor
    laptopta ise win7 kullanıyorum, yazıcıdan çıktı almak istediğimde ağ üzerinden çıktı alıyordum fakat masaüstü bilgisayarın açık olması gerek
    her iki bilgisayardan da çok fazla baskı yaptığım için birine öncelik verme gibi bir durumum yok, geçen gün bilgisayarcıda kablosuz yazıcı gördüm fakat pek kullanan yok galiba internette çok fazla yararlı bilgiler de bulamadım
    aramızda kullananlar varsa deneyimlerini bizimle paylaşabilirler mi?

• Ben 2 yıla yakın zamandır photosmart c7283 kullanıyorum. İlk zamanlarda epey problem vardı ama software updateler ile neredeyse hiç sorunsuz hale geldi. Büyük kolaylık sağlıyor.
  • wireless alırsan sorununa çözüm bulursun...ama wireless tada sorun olmuyor değil...özellikle antivirüs filan güvenlik paketleri giden sinyali engelleme filan yapabiliyorlar...

bunun için en son sürümünü yüklemeniz gerek yazıcının ...soruna has çözümleri var...

ama büyük kolaylık tabi laptopa bas diyosun basıyor masa üstü kapalıysa aç filan uğraş dur yok
  • bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?
    orjinal kartuş yenileme ile değil kartuş dolumu gerçekleştirip kullanacağım
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-q8380b-photosmart-c4780-yazici,-tarayici,-fotokopi/productdetails.aspx?I_ID=40690
  • dolumu kendiniz yapıcaksınız yani kartuş dolum seti gibi şeylerle dolumcuya gitmeniz ekonomik olmaz...

güzel orta seviyeye yakın bir ürün ama bence dolum yapıcaksınız hazır her renk ayrı ayrı olursa daha iyi olur hem ikide bir doldur olmaz..

4 veya 5 kartuşlulara bakın derim...tabi dolum seti olanlara...
  • Merhabalar,

HP Officejet J6500W Wi-Fi Fax' lı Çok Fonksiyonlu Renkli Mürekkepli Yazıcı (CB057A) tavsiye ediyorum.

(bu ürün için sitemizde kolay dolum kartuşu ve özel mürekkep bulunmaktadır.)

Saygılar
    Kartus.Web.TR
  • Wi-fi li yazıcılara bakıyorum. Hp nin buldum bi tane fiyatı 460 tl pahalı. Şöyle 150-170 arası wifili hp yazıcı , tarayıcı , fotokopi olan yazıcı var mı ?
  • en ucuz 170Tlye lexmark var hpnin en ucuzu 185TL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.