Şimdi Ara

Kablosuz sifresi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle selamun aleyküm kolay gelsin . Benim bi problemim var arastirdim ama bulamadim yardimci olursaniz sevinirim . LAN kablosuyla internete baglaniyorum ancak wifi sifresini bilmedigimden dolayi telefondan veya laptopdan baglanamiyorum daha once kablosuz baglanti gerceklestirmedim modem arayuz sifresini degistirdim unuttum modemde reset tusu yok olsada atmak istrmiyorum kurulum yaparken gircegimiz bilgileri bilmiyorum musteri hizmetleri isimi cozemiyor ... Arayüze erismeden kablolu bagli oldugum modemin kablosuz sifresini ögrenmem mümkün müdür ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• modeminizin marka modelini yazarmısın.

eski model modemler için genelde 192.168.1.1/rom-0 yada 192.168.2.1/rom-0 yazdığında rom dosyasını indiriyorsa çok kolay modem arayüz id şifresini öğrenebiliyoruz rom dosyası inmiyorsa-ki yeni model modemlerde bu açık kapatıldı, brute-force yöntemi dışında başka bir yöntem bilmiyorum.

Bu işlemin Gerçekleştiği Modemler

– TP-LINK TD-W8901G
    – TP-LINK TD-8816
    – TP-LINK TD-W8951ND
    – TP-LINK TD-W8961ND
    – D-Link DSL-2640R
    – AirLive WT-2000ARM
    – Pentagram Cerberus P 6331-42
    – ZTE ZXV10 W300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kings Never Die -- 12 Ekim 2017; 10:40:50 >
  • Modem uydunetin arayüzü farkli denedim rom indirme islemi yok brute force yöntemini biraz acabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.