Şimdi Ara

KABLOSUZ MOUSE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptop için uzun ömürlü kablosuz mouse arıyorum. Bütçe en fazla 70 tl.

• Aynı mauseu bende 6 senedir kullanıyorum.Gidip 100000 liraya mause alsanız bu kadar iyi olamaz.Kesinlikle logitech m185 almalısınız
  • Bende Microsoft Wireless Mobile 1000 Kırmızı Mouse (2CF-00052) mouse vardı tam 5 sene kullandım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek Alkali büyük pille 3-6 ay arası gidiyordu. Sol tuşu bozuldu. Tıklıyorum ama işlem yapmıyor. Bozuldu. Tamiri mümkün mü? bilmiyorum.

AVEC M/N AV-462 modelini aldım. 2 tane alkali Duracell küçük pil aldım. 2 haftada pili bitti. Lazer ışık yanıyor ama ekranda imleci algılayacak kadar pil gücü yok. Şimdi yeni kaliteli ve pil ömrü uzun kablosuz mouse almayı düşünüyoruum. Hangi marka ve model önerirsiniz.
  • Benim mausumda tıklamalarımı çift tık olarak algılıyor veya algılamıyordu.Senede bir içindeki buton kısmının kapağını açıp tellerin arasını zımparalıyorum düzeliyor.Eğer isterseniz 6 7 liralık bir mauseun butonunu lehim ile kendi mausunza takabilirsiniz.Genelde hepsi aynı butonu kullanıyor.:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.