Şimdi Ara

Kablosuz mekanik mini klavye? 'Anne Pro 2 incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bangood üzerinden güncel fiyatlarına bakmak için; 

Bir indirim kodu temin ettik arkadaşlar, %10 indirim için bu kodu kullanabilirsiniz; BGTOMEX

• 4:20 commodore 64 hatırlattı

• Çok beğendim, güzel inceleme olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6 aydır kullanıyorum, yazılımı olsun, performansı olsun harika. Numlock gerekliliğiniz yoksa tavsiyedir.

• Errrkise merhabalar.
    Aynı Mesut gibi konuşuyorsunuz.

• Şakır şakır iğrenççççç.
    Hiç ses çıkarmayan klavyeleri tercih ederim

• ali expresten almıştım bende yaklaşık 8 aydır kullanıyorum kendi bt alıcıyla birlikte gateron brown anahtarlı.Kesinlikle tavsiye ederim.

• hayatta almayacağım bir ürünü çok güzel anlattığınız için sonuna kadar izledim. tebrikler.

• Royal Kludge RK61 daha uygun arkadaşlar aklınızda bulunsun beyaz modeli kullanıyorum çok memnunum.

• Bambaska bir keyfi var anlayamazsiniz diyor ya oyle birsey...

• ben beğendim çok güzel açıklama olmuş. Teşekkür ederim
  • inceleme çok güzel olmuş klavyede çok güzel ya.
  • Boyutu ve tasarımı çok iyi, hayvan gibi razer mekaniklerden sonra gözüme ilk defa bir mekanik klavye hoş geldi. Bir de apex'in görünümü fena değildi. Bir oyuncu görünüm aramaz gerçi ama mekanikte yazı yazmak isteyenler için güzel olabilir. İnceleme çok iyiydi, elinize sağlık.
  • abi incelemeler için cok sağol saçma bir hayranın bile olabilirim ama "güncel fiyatını gürebilirsiniz" demişsin. :)
  • İyi hoş klavye ama 550-720TL arasında bir fiyat da verilmez benim fikrim budur.
    Alacak olana hayırlı olsun ama ben yarısnı bile vermem.

• 400-509 civarina cherry’li bulunursa mukemmel bi alisveris olur. Switch onemli degilse de yine ayni fiyata bence cok iyi bi urun. Klavye hem oyunlarda kablolu olmasiyla hem de 4 farkli bluetootha baglanabilmesiyle ve ayni zamanda estetigiyle harika bi urun bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 aydır gateron red li olanını kullanıyorum çok memnunum üründen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, Macbook kullanıcısıyım. Genellikle kod yazmak için kullanacağım sizce Magic Keyboard 2 mi yoksa Anne pro 2 Brown Switch mi? Biraz kararsız kaldım. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.