Şimdi Ara

Kablosuz kulaklık patladı: Kullanıcının yüzünde yanıklar oluştu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
8.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ihtimalle üzerine yattı ve aşırı ısınmasına sebep oldu gerçi patlayana kadar ısısını farketmesi gerekir ama uykusu çok derin herhalde :)

• bluetooth kulaklığa fonksiyonel olarak da karşıyım.orta halli bir bluetooth kulaklık fiyatına premium bir kablolu kulaklık almak mümkün.haliyle ses kaliteleri arasında dağlar kadar da fark oluyor.öncelik bence ses kalitesi.
  • Samsungdur, Samsung sıkıntı s4 ü gece sarja taktim bi uyandim yorgan yaniyodu sarj giris yeri ile telefonun arasindaki yer yanmiş uyanmasam gg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 16 Mart 2017; 11:32:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afedersiniz b*k var şu bt kulaklıklarda . Ben biraz takintiliyim gerci kablosuz mouselarada zor alıstim yok pili biter yok çekmez yok calismaz diyodum simdi kullaniyorum .

Ama bt kulaklik konusunda herhalde ayni kafa devam ederim . Müzik kalitesi kötu olur cekmez vs. diye almiyorum . Hem de pahalu bi modelin kablolusu 250 liraysa kablosuzu 500 lira .

Ayrıca bataryasi olan boşe alirken 2 kere düşunucem

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Samsung'muş :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dhttps://www.digitalmusicnews.com/2017/03/15/battery-powered-headphones-explode/

Sizin ingilizce seviyesi

My name is name de kalmış anlaşılan

Sevgili :D :D DH ÜYESİ

• Çin malı

• Gear Icon X olsaydı marka adını açıklarlardı .

• quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Lan oğlum kulağımda kablosuz kulaklık var şuan.
    niye böyle yapıyorsunuz.

Başınızda niye kablosuz alıcı verici taşıyorsanız artık. Başta o zararlı değil mi beyin için?
  • Hangi marka acaba

• Yüzdeki siyahlıkların çoğu İs gibi bir madde Elektronik tamir yaparken benzeri başıma geldi. Sızıntı olmuş Oradan patlamıştır.

Duruma gelirsek. Kafa bölümünde Kablosuz kulaklık gibi Dahili pile sahip ürünlerin kullanımını yanlış buluyorum. 2 kablo fazladan olacak diye Hayati riske girmeye gerek yok.

• AirPods'daki bataryanın konumlandığı yer alt tarafta olduğu için şüpheli listesine girmesinin doğru olduğunu düşünüyorum. Pil patladığında içindeki kimyasal, tıpkı bir egzoz borusu gibi mikrofon boşluğundan çıkıp kızın yüzüne yayılmış olabilir.

Kablosuz kulaklık patladı: Kullanıcının yüzünde yanıklar oluştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 16 Mart 2017; 14:11:3 >
  • Hangi firma acaba?

• Donanımhaber editörlerin de, bi Samsung karşıtlığı almış başına gidiyor bir arada tesla fanboyluğu vardı. Komiksiniz!

• o değilde kadın kurt adama dönmüş len.

• dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Güldüm hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

niye böyle yapıyorsunuz.

Başınızda niye kablosuz alıcı verici taşıyorsanız artık. Başta o zararlı değil mi beyin için?

Wifi sinyaliyle çalışan bir alet. Modem veya cep telefonu kadar zararlı.

• Yanik izlerine bakilirsa kulakici gibi duruyor cunku kullagin sadece kulak memesi bolumu etkilenmis. Eger kafaya oturan buyuklerden olsaydi tum kulagi kaplamasi gerekirdi. Ayrica asagiya dogru bir izin olmasida airpodsu dusunduruyor

Ayrica her patlama haberine Samsung diye baslamasaniz artik cidden gina geldi. Hani Samsunga bayilmam ama adamlari her firsatta elestirme gayretindesiniz orasi kesin alakali alakasiz ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

niye böyle yapıyorsunuz.

Wifi sinyaliyle çalışan bir alet. Modem veya cep telefonu kadar zararlı.

Ben tercih etmezdim şahsen, sıkıntı. Bir tek kablosuz ürün olarak sadece wi fi var. Hani fare klavye olsa da tamam ama kafanın üstünde baz istasyonu gibi kulaklık taşınması riskli:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 16 Mart 2017; 18:1:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Bi kulağımızın arkası kalmıştı temsili olmuş resim .

Kablosuz hiçbir donanım kullanmamaya gayret ediyorum,sağlıklıda değiller zaten.

Sen kullanmasan bile kablosuz sinyalleri her yerde. Ayrıca sağlık için kanıtlanmış bir zararları yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

Yüzdeki siyahlıkların çoğu İs gibi bir madde Elektronik tamir yaparken benzeri başıma geldi. Sızıntı olmuş Oradan patlamıştır.

Duruma gelirsek. Kafa bölümünde Kablosuz kulaklık gibi Dahili pile sahip ürünlerin kullanımını yanlış buluyorum. 2 kablo fazladan olacak diye Hayati riske girmeye gerek yok.

Dünyada milyonlarca kişi her an kablosuz kulaklık kullanıyor. Senin başına gelme olasılığı çoooook düşük. Batarya yüzünde alev alsa bile hayati risk oluşturmaz en fazla yanık sonucu estetik sorunlara sebep olur. Patlama ile yanma farklı şeyler. Piller bomba değiller patlama etkisi için özel olarak sıkıştırılmaları gerekir.

Sen araba da sürme 2 adım fazla yürümeyeceğim diye trafik kazası sonucu ölebilirsin. Hatta dışarı da çıkma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih617 -- 16 Mart 2017; 17:56:10 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.