Şimdi Ara

kablosuz ev sinema sistemi tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
49.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkada priz var uygun bir model hangisini önerirsiniz şu an almak istesek?
  • kablodan sıkılanlar odanın duvar diplerindeki pervazları kanallı pervazile değiştirip kabloları içinde geçire bilirler parke renklerine göre mevcut olanlar var piyasada.
  • kablodan sıkılanlar odanın duvar diplerindeki pervazları kanallı pervazile değiştirip kabloları içinde geçire bilirler parke renklerine göre mevcut olanlar var piyasada.
  • kablosuz konusunda sanırım kimse bir tercih yapamamış. birçok kişi tecrübe eden birilerinin paylaşımlarını bekliyor ama ben de cesaret edemeyip alamayan çoğunluk arasındayım. Var mı aramızda kablosuz alan arkadaşlar hadi bi gayret konuyu hortlatma vakti geldi
  • konunun takipçisiyim
  • Sony BDV-N790 ben bunu düşünüyorum beyler elime para geçince alıcam
  • güncel
  • Bugünler de SAMSUNG HT-H5550W kablosuz ev sinema sistemini almayı düşünüyorum linki de burada

http://www.teknosa.com/urunler/110100767/samsung-ht-h5550w-3d-bluray-smart-kablosuz-hop-ev

ama halen kablosuz konusunda tereddütlerim var fakat kablodan çok sıkıldım ve evlilik kararı almış birisi olarak belki 1 sene kutuda bekleteceğim ama bir ses sistemi almak istiyorum kablodan da bugüne kadarki yaşamım da aşırı sıkıldığım için evlendikten sonra evimde kablo düzenini minimum a indirmek istiyorum. Hemen alma acelen ne diyecek olursanız da teknosadan 900 TL hediye çeki gelecek onu kullanacağım üzerine 100-200 verip kurtulayım bu işten diyorum o yüzden çeklerin süresi dolmadan çeyizime koyayım bi sinema sistemi

ne diyorsunuz kablosuzlar için hiçmi kullanan yok bu cihazları

• arkadaşlar LG BH 7530 TW model ses sistemi kullanıyorum.Arka hopörler kablosuz ..ama onların bağlandığı kutu var ve bluray oynatıcının arkasındaki kart sayesinde sesi AKtarıyor.DTS ve Tru HD DTS sesleri açıyor.Cehennem melekleri-3 filmini bluraydan 7.1 ses Tru Hd dts açtı.daha önce hdmı dan pc yi bağlayıp öyle izliyordum filmleri..usb den denedim geçenlerde konuşmalar gelmiyor sadece efektler geliyordu.forumda konuya yazdım ama bulamadım onu şimdi.küçük sobwofer kalosu çıktğı için konuşmalar gelmiyormuş.yani konuşmalar sadece o hopörlerden veriyor.DTS sesli bir filmi pc de hdmı ile izlemek ile usb den izlemek arasında çok fark var.filmi zevkiyle izlemek için usb yi tercih etmek gerekiyor..genel olarak bi sıkıntı yok memnunum..
  • sayın TRK1905

bu LG BH 7530 TW model cihazda samsung 4TB HDD denediniz mi ?

başka bir LG ev sinema sisteminde 4TB hdd yi görmüyordu, almadan evvel araştırmak istediğim için sordum,

ayrıca, 2 hdmi girişi var, bunlara hem dsmart hem diji kutularını bağlayıp, tek kablo ile tv ye aktarabiliyormuyuz ?

cevap için teşekkürler.
  • Merhaba

Kablosuz duruma getirmek için ne yapmalı yada KABLOSUZ bir sistem önerisi güncel olarak var mı ?

• harbyjos kullanıcısına yanıt

kablosuz soundbar öneririm. Samsung Q950a.

ya da daha uygun bütçeli bir şey olsun denilirse. Samsung a650+samsung hw8500. hw8500 arka uyduları elektriği kendi ünitesinden alıyor yani tam kablosuz değil. tam kablosuz olması için şarzlı hoparlör olması gerekir, bu da maliyeti artırıyor. verimliliği düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 21 Mart 2022; 16:46:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.